کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طالبان، عيدی کرزی به مردم

طالبان، عيدی کرزی به مردم

کارتونی از عتيق شاهد

پنج شنبه 2 اكتبر 2008

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


63 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طالبان، عيدی کرزی به مردم

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • سفیر انگلیس در کابل میگوید که افغانستان به یک دیکتاتور ضرورت دارد.

    آیا شما با این حرف نماینده دیپلوماتیک انگریز ها در کابل موافق هستید ؟ آنانی که موافق استند لطفا بگویند این دیکتاتور کی باشد ؟ بعضی ها از شخصی مانند امین ، بعضی از اسماعیل خان و دیگری حتی از سیاف یاد کرده .

    • اگر به حرف نماینده دیپلوماتیک انگلسها دقیق شویم. ایشان درست فرمودند و یگانه راه حل را برای آبادی آفغانستان سنجیده است. اما مشکل ما در این است که در آفغانستان فقط یک قوم خود را وارث آفغانستان میدانند و اگر دیکتاتور یا رهبر هم باشد باید از همین قوم باشد، که باید طرفداری تمام جنایتهای خانگی خود را بپوشاند. اگر از خانه این دیکتاتور کسی به قصد حمله انتحاری میاید باید به او جایزه داده شود، و اگر کسی به زبان فارسی صحبت کند باید مجازات شود. لذا هیچ یک از اقوام در آفغانستان خواستار یک دیکتاتور نیستند. اگر آفغانستان به دیکتاتور ضرورت دارد باید (او) دیکتاتور با هر یک از طرفین عادله برخورد کند، در انصورت میشود که یک امیدواری برای آفغانستان باشد.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.