کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > از خــاین ملــی تا قهــرمــان ملــی

از خــاین ملــی تا قهــرمــان ملــی

دانه فلفــل ســــیاه و خــال مــاهــــرویان ســــیاه هــر دو پشــتون است امــا این کجــا و آن کجــا

يكشنبه 28 جون 2015, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی


سرباز شجاع افغان عیسی خان لغمانی با به جهنم فرستادن شش راس از برادران ناراض کرزی و مخالفین سیاسی احمد زی در حقیقت تفی به صورت کثیف حنیف اتمر لغمانی این وطن فروش بی شرم و فاحشه سیاسی انداخته و با این عمل قهرمانانه اش سند وطن فروشی او را نزد بادران پاکستانی اش لکه دار ساخت.

عیسی خان لغمانی با این عملش نه تنها تفی بصورت حنیف اتمر لغمانی انداخت بلکه ملا اشرف غنی طالب زی را نیز بر سر ناوه قرار داده و مجبورش ساخت تا خلاف میل درونی اش قاتل مخالفین محترم سیاسی اش را بجای مجازات مورد تمجید و مکافات قرار دهد که این عمل ملا اشرف غنی در تاریخ جهان بی نظیر است که کسی در یک نظام دیموکراسی قاتل مخالفین سیاسی اش را به جای مجازات مورد لطف و مکافات سخاوتمندانه قرار داده و یک دربست حویلی را به او انعام دهد.

قرار معلومات موثق از منابع مورد اعتماد این هشت نفر طلاب کرام نه به قصد نیت سویی داخل محوطه پارلمان شده و نه عزم قتل و کشتن کسی را داشتند بلکه فقط می خواستند که در پارلمان جناب معصوم استانکزی کاندید وزارت دفاع را مورد حمایت سیاسی شان قرار دهند که به همین علت ایشان توسط وسیله نقلیه شخص ستانکزی از پاسگاه های پولیس و امنیت ملی بدون تلاشی عبور کرده و موفق شدند که خود را تا داخل محوطه پارلمان برسانند.

انفجاری هم که از طرف ایشان با ورود محترم استانکزی در محوطه پارلمان رخ داد نه یک انفجاری به قصد قتل و کشتار کسی بلکه فقط یک انفجار شادیانه بوده که از ورود وزیر جنگ به نمایندگان محترم خبر میداده و اگر ایشان بجای وزیر جنگ وزیر حج و اوقاف را بدرقه می کردند به یقین که بجای صدای انفجار صدای بمب صدای طلاوت قرآن کریم در محوطه شوری ملی طنین انداز می بود و یا اگر به معیت وزیر اطلاعات و کلتور داخل پارلمان می شدند بجای صدای انفجار صدای دهل و سرنی اتن ملی شنیده می شد.

اما از قضای روزگار و بخت بد برادران ناراض کرزی و مخالفین سیاسی احمدزی مرغک عیسی خان لغمان بی وقت آذان داده و او کاملا بی خریطه فیر کرد که در نتیجه نه آبرویی برای حنیف خان لغمانی باقی ماند و نه تنبانی برای ملا اشرف غنی طالب زی که حالا نمیداند چطور جوابگوی این بی عفتی و آبرو ریزی بزرگ نزد بادران پاکستانی اش خصوصا مولوی پشم الرحمن باشد.

با تقــــــــــــديم حــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


53 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > از خــاین ملــی تا قهــرمــان ملــی

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.