کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > ترس از عـــاقبـــت تقلـــب

ترس از عـــاقبـــت تقلـــب

مـــلا اشـــرف غنـــی از ترس عـــاقبـــت ناگـــوار کار کمیســـیون اصـــلاحـــات انتخـــاباتـــی اســـهال خـــونـــی شـــده

دو شنبه 21 سپتامبر 2015, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی


حکایت میکنند که یک پناه جوی افغانی در آلمان بعد ازینکه دو هفته تمام هر روز از آشپزخانه اردوگاه پناهندگان فقط مقداری سوپ ترکاری با چند پارچه نان خشک دریافت میکرد بالاخره کاسه صبرش لبریز شده و با هوس تناول مرغ بریان در یک مغازه مواد غذایی نزدیک اردوگاه سری زد و در آنجا از بین یخچال یک مرغ یخ زده چاق و چله را بیرون آورده در خشتک پطلونش پنهان کرد.
برای اینکه فروشنده مغازه به سرقت او پی نبرد وی دو پوری ساجق را بدستش گرفته و پول آنر از جیبش بیرون آورد و در قطار خریداران به نوبت بیایستاد اما از شانس بدش مشتریان که پیشتر از او در صف ایستاده بودند همه خرید زیاد کرده بودند که انتظار او به درازا کشید و یک زمان شدت سرمای مرغ یخ زده شرمگاه او را چنان به سوزش آورد که چون برق گرفته ها یک متر بهوا پریده و چنان فریاد بلندی سرداد که همه مشتریان دیگر شوکه شده و با تعجب بسوی او می نگریستند که وی به سرعت پطلونش را درآورده و از خشتک آن مرغ یخ زده را بیرون کشید.
بیچاره به هوای تناول مرغ بریان که جز رسوایی چیزی دیگری برایش نرسید آبروی کشورش را هم برباد داده و بدنامی دیگری کمایی نیز کرد.

ملا اشرف غنی اکنون درست در حالت همان پناه جوی مرغ دزد قرار دارد که همه میدانند که او گوسفندی چاق و چله ای را در خشتک تنبانش پنهان کرده و با انداختن دو متر لنگی و سه متر دسترخوان بر سر شانه اش قصد پنهان کردن آن را دارد اما حالا که بر اثر فشار حریفان و رقیبان مجبور به برکناری گوسفند داران انتخاباتی گردیده است ولی ستار سعادت این فرزند ناخلف جنرال طاقت ملا اشرف غنی و مداری کرزی را تهدید کرده که در صورت برکناری کمشنران گوسفند انتخابات را از خشتک ملا اشرف غنی بیرون آورده و او را رسوای خاص و عام خواهد کرد.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


66 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > ترس از عـــاقبـــت تقلـــب

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.