صفحه نخست > کارتون > طنز روز > خـــائنیـــن مـــلی محکـــوم به اعـــدام شـــدند

خـــائنیـــن مـــلی محکـــوم به اعـــدام شـــدند

خـــائنیـــن مـــلی از طـــرف مـــلت محکـــوم به اعـــدام شـــدند و اشـــرف غنـــی جســـد شـــان را در ارگ ریاســـت جمهـــوری دفـــن کـــرد
شمس الحق حقانی
شنبه 3 اكتبر 2015

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

جنایت هولناک قتل و کشتار بیرحمانه و نامردانه نوکران پاکستانی در کندوز که حتی زنان و اطفال بیگناه هم از وحشت و دهشت آن در امان نماندند چنان خون مردم با عزت و با غیرت کابل را بجوش آورد که همگی مرد و زن ، پیر و جوان از هر قوم و قبیله و با هر فکر و اندیشه فقط با استماع خبر وقایع زننده و ناگوار کندوز به خیابان ها ریخته و نفرت و انزجار شان را از اعمال شنیع و خلاف کرامت انسانی این نوکران بیگانه با دادن شعار های مرگ بر نوکران بیگانه و جاسوسان پاکستان و مرگ بر طالبان ارگ نشین تبارز دادند.
در اخیر مردم بسوی قصر های فرعونی این خائنین ملت و نوکران اجنبی هجوم برده و آنها را کشان کشان چون سگ های کوچه گرد تا سر چوک کابل برده و در آنجا ایشان را به جرم جنایت بزرگ و خیانت سترگ شان حلق آویز کردند.

ملا اشرف غنی و مداری کرزی با شنیدن این خبر ناگوار هر دو چون مار های زخمی بخود پیچیده و به این مردم بی حیا و قدر نشناس که چنین با بزرگان ملت و داعیان اسلامیت و افغانیت بر خورد نا مناسب و مغایرمقام ایشان کرده اند صد ها بار نفرین فرستاده و آرزوی بازگشت دوران طلایی امیر عبدالرحمن و محمد گل مهمند را کردند که جناب امیر صاحب به حساب این اوباشان و دشمنان وحدت ملی کشور می رسید.
اما متاسفانه در مقابل خشم ملت دیگر از دست حضرات ایشان هم چیزی ساخته نبود بجزاینکه با استفاده از تاریکی شب اجساد برادران شان را از چوک کابل به ارگ ریاست جمهوری انتقال داده و آنها را در پشت مسجد ارگ به خاک سپردند.

فردای آن روز مجلس فاتحه خوانی در مسجد ارگ ریاست جمهوری به اشتراگ بزرگان کشور جناب ملا اشرف غنی طالبیار ، داکترعبدالله قطعه قطعه ، دوستم قاتل شناخته شده ، محقق ماهیچه خور چار زنه ، دانش بت بامیان زنده ، مجددی رمل انداز ، اسمعیل یون هیتلر زی ، احدی احمق زی ، جنرال طاقت حلالی ( ؟؟؟ ) ، امرخیل گوسفندیار و صد ها تن دیگر از هواداران شهدای راه اسلامیت و افغانیت اشراک ورزیده بودند.
جلالتماب اشرف غنی طالبیار به هوادران شهدای راه اسلامیت و افغانیت قول شرف داد که دروازه ارگ ریاست جمهوری ازین ببعد شب و روز بروی زایرین آرامگاه شهدای راه اسلامیت و افغانیت بازبوده و هواداران شان از هر دو طرف خط دیورند بدون کدام مشکلی می توانند به زیارت شهدا برسند.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید
Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس