کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > خـــائنیـــن مـــلی محکـــوم به اعـــدام شـــدند

خـــائنیـــن مـــلی محکـــوم به اعـــدام شـــدند

خـــائنیـــن مـــلی از طـــرف مـــلت محکـــوم به اعـــدام شـــدند و اشـــرف غنـــی جســـد شـــان را در ارگ ریاســـت جمهـــوری دفـــن کـــرد

شنبه 3 اكتبر 2015, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی


جنایت هولناک قتل و کشتار بیرحمانه و نامردانه نوکران پاکستانی در کندوز که حتی زنان و اطفال بیگناه هم از وحشت و دهشت آن در امان نماندند چنان خون مردم با عزت و با غیرت کابل را بجوش آورد که همگی مرد و زن ، پیر و جوان از هر قوم و قبیله و با هر فکر و اندیشه فقط با استماع خبر وقایع زننده و ناگوار کندوز به خیابان ها ریخته و نفرت و انزجار شان را از اعمال شنیع و خلاف کرامت انسانی این نوکران بیگانه با دادن شعار های مرگ بر نوکران بیگانه و جاسوسان پاکستان و مرگ بر طالبان ارگ نشین تبارز دادند.
در اخیر مردم بسوی قصر های فرعونی این خائنین ملت و نوکران اجنبی هجوم برده و آنها را کشان کشان چون سگ های کوچه گرد تا سر چوک کابل برده و در آنجا ایشان را به جرم جنایت بزرگ و خیانت سترگ شان حلق آویز کردند.

ملا اشرف غنی و مداری کرزی با شنیدن این خبر ناگوار هر دو چون مار های زخمی بخود پیچیده و به این مردم بی حیا و قدر نشناس که چنین با بزرگان ملت و داعیان اسلامیت و افغانیت بر خورد نا مناسب و مغایرمقام ایشان کرده اند صد ها بار نفرین فرستاده و آرزوی بازگشت دوران طلایی امیر عبدالرحمن و محمد گل مهمند را کردند که جناب امیر صاحب به حساب این اوباشان و دشمنان وحدت ملی کشور می رسید.
اما متاسفانه در مقابل خشم ملت دیگر از دست حضرات ایشان هم چیزی ساخته نبود بجزاینکه با استفاده از تاریکی شب اجساد برادران شان را از چوک کابل به ارگ ریاست جمهوری انتقال داده و آنها را در پشت مسجد ارگ به خاک سپردند.

فردای آن روز مجلس فاتحه خوانی در مسجد ارگ ریاست جمهوری به اشتراگ بزرگان کشور جناب ملا اشرف غنی طالبیار ، داکترعبدالله قطعه قطعه ، دوستم قاتل شناخته شده ، محقق ماهیچه خور چار زنه ، دانش بت بامیان زنده ، مجددی رمل انداز ، اسمعیل یون هیتلر زی ، احدی احمق زی ، جنرال طاقت حلالی ( ؟؟؟ ) ، امرخیل گوسفندیار و صد ها تن دیگر از هواداران شهدای راه اسلامیت و افغانیت اشراک ورزیده بودند.
جلالتماب اشرف غنی طالبیار به هوادران شهدای راه اسلامیت و افغانیت قول شرف داد که دروازه ارگ ریاست جمهوری ازین ببعد شب و روز بروی زایرین آرامگاه شهدای راه اسلامیت و افغانیت بازبوده و هواداران شان از هر دو طرف خط دیورند بدون کدام مشکلی می توانند به زیارت شهدا برسند.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


60 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > خـــائنیـــن مـــلی محکـــوم به اعـــدام شـــدند

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.