کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > محبوبیت رمضان بشردوست، اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله

محبوبیت رمضان بشردوست، اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله

شنبه 22 جولای 2017, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: با نگاه به صفحات احتماعی و واکنش های مردمی نسبت به عملکرد رمضان بشردوست، اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله مشخص می شود که محبوبیت داکتر رمضان بشردوست همچنان در حال اوج گرفتن است و محبوبیت اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله، زیر صفر، همچنان در حال سقوط است.
در صفحات رسمی مربوط به اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله مردم بیشتر دشنام به این دو تن داده و آنان را افرادی بی خاصیت، دروغگو و ضد منافع مردمی قلمداد می کنند. تقریبن در همه ی پست های فیسبوکی این دو تن، آنان با انتقادات تند و سخت مردم روبرو شده اند.
در مقابل پای پست های فیسبوکی رمضان بشردوست، حمایت های زیاد مردمی از اقدامات او دیده می شود. داکتر بشردوست در رسانه ها، در پارلمان و سایر جاها، از حکومت اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله انتقاد کرده و حکومت آنان را حکومت وحشت ملی ع و غ می خواهند. در عین حال برخی از رمضان بشردوست انتقاد می کنند که او با افغان خواندن همه ی باشندگان کشور از جمله غیر افغان ها، ناخواسته به سیستم سرکوب گر کمک می کند که در بیش از دو قرن، در کنار کشتار، پاکسازی قومی و غصب زمین، در صدد نابودی فرهنگ و تاریخ غیر افغان ها بوده است.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


58 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > محبوبیت رمضان بشردوست، اشرف غنی احمدزی و عبدالله عبدالله

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.