کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > سخنگویان جوان، کسانی که برای معاش مجبور به دروغ می شوند و دروغ روسای خود را توجیه می (...)

سخنگویان جوان، کسانی که برای معاش مجبور به دروغ می شوند و دروغ روسای خود را توجیه می کنند

سه شنبه 25 جولای 2017, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

در این جای شکی نیست که حکومت ع و غ بر مبنای دروغ و تقلب بنا شده و افراد کلیدی و با صلاحیت آن خود مهره های کوچک و بزرگ کشورهای مختلف هستند. فساد، نا امنی، طالب پروری و نژادپرستی به اوج خود رسیده است و حکومت برای توجیه رفتار خود، در کنار دروغ های رسمی از زبان مقامات ارشد، از سخنگویان نیز استفاده می کند.
برخی از این سخنگویان جوان ممکن است به آنچه به مردم می گویند هیچ باوری نداشته باشند اما همزمان نمی توانند از معاش بگذرند و ناچار باید دروغ بگویند و دروغ های روسای خود را تکرار کرده و توجیه نمایند.
برای نمونه در راس این سخنگویان سید شاه حسین مرتضوی قرار دارد که آنچه به عنوان سخنگو می گوید، با آنچه پیش از آن می گفت کاملن مخالف است.


عکس از مرکز معلوماتی و رسانه ای دولت

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


66 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > سخنگویان جوان، کسانی که برای معاش مجبور به دروغ می شوند و دروغ روسای خود را توجیه می (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.