کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > لــرزش ســینه هــای آریانا ســعید و رشــته ایمــان مــلا هــا

لــرزش ســینه هــای آریانا ســعید و رشــته ایمــان مــلا هــا

لــرزش ســینه هــای آریانا ســعید رشــته ایمــان مــلا هــا را به اهــتزاز آورده و باعــث زمــین لــرزه شــدید در کــابل شــد

چهار شنبه 23 اوت 2017, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

از قدیم الایام بدینسو در جوامع اسلامی همیش در مورد حلال و حرام بودن رقص و موسیقی اختلاف نظر های شدیدی میان صاحبنظران وجود داشته و متولیان دینی اکثرا حکم حرام بودن یا حداقل مباح بودن آن را صادر کرده اند که امروز نیز ما در مورد برگزاری کنسرت آریانا سعید در کابل شاهد همین تنش های فکری و اختلاف نظرهای شدید میان ملایان و آزاداندیشان هستیم.
حتی علمای دین درین موضوع شامل دودستگی شده عده ای مانند گذشته ها بدین باورند که رقص و موسیقی عمل شیطانیست که باعث به اهتزاز در آوردن شدید رشته های ایمان مومنین و در نتیجه سگلیدن آنها خواهد گشت ولی عده دیگر از علمای دین این باور را رد کرده ادعا میکنند که اکنون بعد از تجربه اینهمه جهاد و شمشیر کشی در مقابل کفار و مشرکین رشته های ایمان مومنین به تار های پولادین تبدیل شده و دیگر دیدن و شنیدن هیچ نوع رقص و موسیقی توان سگلاندن آنها را ندارد.

بالاخره علمای دین بعد از جر و بحث فراوان پیرامون این موضوع به این نتیجه رسیدند که باید نظریات شان را در بابت استحکام رشته های ایمان مومنین خصوصا از علمای دین در لابراتوار عمل تجربه کنند و برای عملی ساختن آن در یک محفل کنسرت خصوصی رقص و موسیقی آریانا سعید اشتراک ورزیدند.
درین محفل تناسب لرزش سینه های آریانا سعید با اهتزاز رشته های ایمان علمای دین مقایسه شده و نتیجه آن علمای دین را در صدور فتوای حلال یا حرام بودن چنین محافل را برای مومنین و مسلمین یاری خواهد کرد.
ایکاش علمای دین درین قرن های طولانی در خیلی موارد دیگر دست به چنین تجربه عملی می زدند و از علوم دنیایی برای حل مشکلات و معضلات عقاید دینی شان استفاده می بردند و در نتیجه زندگی را برای پیروان شان به جهنم سوزان مبدل نمیکردند.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


68 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > لــرزش ســینه هــای آریانا ســعید و رشــته ایمــان مــلا هــا

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.