IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > دیدگاه > وبلاگ نویس > از رسانه های دیگر > سفر اروپایی داکتر رمضان بشردوست وکیل مردم در پارلمان بزودی آغاز می شود!

سفر اروپایی داکتر رمضان بشردوست وکیل مردم در پارلمان بزودی آغاز می شود!

چهار شنبه 26 سپتامبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: داکتر رمضان بشردوست وکیل مردم در پارلمان افغانستان بزودی سفر اروپایی خود را برای شرکت در چند کنفرانس و دیدار با شهروندان افغانستان در کشورهای اروپایی آغاز خواهد کرد.

داکتر رمضان بشردوست با اعلام این خبر به کابل پرس گفت که او روز سوم تا ششم اکتبر در کنفرانسی درباره افغانستان که از طرف انجمن همبستگی افغانستان و سویدن در شهر استکهولم برگزار می شود شرکت خواهد کرد.
پس از این کنفرانس او راهی کشور آلمان شده و در کنفرانسی دیگر که به همت برخی از شهروندان افغانستان و آلمان برگزار شده شرکت می کند. وی تا اواخر ماه اکتبر در اروپا خواهد بود و دیدارهایی را با شهروندان افغانستان خواهد داشت.
داکتر رمضان بشردوست درباره سفر اروپایی خود به کابل پرس گفت که او می خواهد صدای اکثریت خاموش را به مالیات دهندگان کشورهای اروپایی و نسل جوان آنان که در افغانستان قربانی می شوند برساند.
او می گوید شدیدا علاقمند است تا از این فرصت استفاده کرده با مردم افغانستان در اروپا که می خواهند کشورشان از حالت فعلی بیرون شود نشست داشته باشد.

داکتر بشردوست می گوید مردم افغانستان در خارج از افغانستان معمولا گلایه و شکایت دارند که چرا شما در کنفرانس های ملی و بین المللی خارج از کشور سهم نمی گیرید. این یک فرصت مناسب است تا ما صدای داخل و خارج از افغانستان را با یکدیگر هماهنگ و همسان بسازیم.

وی می گوید در مدت 11 سال درباره افغانستان معلومات، اخبار و تحلیل های متفاوت و متناقص منتشر شده که سردرگمی جامعه جهانی و افکار عمومی شان را باعث شده است. بنابراین کسانی که علاقه به امور افغانستان داشته و می خواهند حقایق را بدانند، این فرصتی مناسب برای دیدار و گفتگو می باشد.

کسانی که علاقمند به دیدار با داکتر رمضان بشردوست می باشند و یا انجمن ها و نهادهای مردم افغانستان در اروپا که مایلند نشست های مشترک مردمی در دیدار با داکتر بشردوست تدویر نمایند، می توانند از طریق دو ایمل زیر با ایشان به تماس شوند:

bashardost2014 gmail.com
info ramazanbashardost.com


آنلاين بنگريد : http://ramazanbashardost.com/s...

loading...
loading...

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس