کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > سانسور

سانسور

دو شنبه 28 مارچ 2016, بوسيله‌ى payam.44@gmail.com (علی پیام)

کجایه آزادی بیان؟ به من نشان بده! می‌خواهم به‌عنوان یک انسان ریشه‌های تاریخی و اصلی خیلی از چیزها را بگویم. می‌بینید که از بیخ گلویم خواهند گرفت. 

شما را به خدا این چه وضعه! می‌خواهم بگویم به «آزادی» ایمان بیاوریم. می‌خواهم بگویم نجار خانه‌ای که ما می‌نشینیم کارش غلط بوده که برای ما این خانه را با یک کلکین و دروازه ساخته که همگی از یک دروازه بیرون شویم و داخل شویم و بیرون را ببینیم. خانه‌ این‌قدر دروازه داشته باشد که هرکسی دلش از هر دری وارد شد و بیرون شد و هرکسی دلش که از کدام کلکین مناظر بیرون را نگاه کرد. می‌خواهم بگویم مهندسی «جاده» نیز غلط بوده است. خب، یعنی چه که همه از یک‌راه برویم پل‌باغ‌عمومی. اصلاً یکی دلش می‌شود که از راه باغ‌بالا برود پل‌باغ‌عمومی. یا یکی دیگه اصلاً دوست نداره پل‌باغ‌عمومی برود بلکه برود به‌طرف دیگه تا علف بخورد. مشکل معده‌اش به او ربط داره. مشکل از «مهندسی» است. باید یقه مهندس را گرفت که نقشه را غلط طرح کرده که ما حالا جور خیلی از چیزها را بر جان بخریم. در تاریخ چه وقایعی رخ‌داده که ما گوساله شده‌ایم. این‌که می‌گویند: گوساله سامری، یعنی چه؟ بچه‌ها! نویسندگان معترض کیلوی چنده؟


آنلاين بنگريد : http://payam81.persianblog.ir/post/206

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > سانسور

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.