کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > آتش بس طالبان با طالبان

آتش بس طالبان با طالبان

طالبان و ستون پنجم فرصت دیدار مستقیم و آشکار را پیدا کردند.

جمعه 15 ژوئن 2018, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

در جریان دو روز گذشته رسانه های وابسته به حکومت و طالبان و همچنین وابستگان آنان در شبکه های اجتماعی تبلیغات گسترده ای را راه انداخته اند که گویی آتش بس شده و در برخی نقاط طالبان نیروهای امنیتی را در آغوش گرفته و حتا با یکدیگر نماز خوانده اند. شواهد اما نشان می دهد که این مساله فقط در برخی نقاط بین طالبان و نیروهایی رخ داده که قبل از این نیز با طالبان ارتباط خوبی داشته و حتا به عنوان ستون پنجم عمل کرده و در کشتار نیروهای امنیتی دست داشته اند. آگاهان امور معتقدند که این نوع تبلیغات برای گمراه کردن جامعه جهانی و مردم از ماهیت تروریستی و ضد انسانی طالبان و همکاران حکومتی آنان می باشد.
چند روز پیش طالبان 13 تن از اسرای خود را که پشتون بودند از زندان خود رها کردند که با توجه به عملکرد این گروه و آزادی تنها پشتون ها، آگاهان معتقدند که طالبان از افراد آزاد شده به عنوان ستون پنجم استفاده خواهند کرد. در همین حال افراد ملکی زیادی از غیر پشتون ها در بند طالبان می باشند که آزاد نشده اند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > آتش بس طالبان با طالبان

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.