Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

در همین بخش

صفحه نخست > عکس > عکس هایی از جنایات تروریست های پشتون در غزنی

عکس هایی از جنایات تروریست های پشتون در غزنی

به روایت عکس و تصویر
سه شنبه 14 آگوست 2018

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: بیش از این نباید خود را فریب داد و با توجیه وحدت ملی نداشته، چشم روی جنایات قبایل وحشی و بدوی پشتون بست. غیر پشتون ها حق دارند جامعه ی پشتون را به دلیل جنگ و دشمنی مدام و جنایاتی همچون نسل کشی، کوچ اجباری، غصب زمین و جنایات جنگی مورد پرسش قرار دهند و مشخص کنند که آیا آنان تمایلی به مدنیت و انسانیت دارند و یا اینکه می خواهند مسیر دو قرن تروریست پروری و دهشت افکنی خود را ادامه دهند. یک رخ جنگ های در این دوزخ بازی های خونین منطقه ای و بین المللی است و رخ دیگر آن پالیسی پشتون ها برای کشتار غیر پشتون ها و اشغال سرزمین آنان.
قبایل پشتون اکنون کانون اصلی زاد و ولد تروریست در منطقه ی ما و یکی از کانون های اصلی تروریست پروری در جهان می باشد. زاد و ولد تروریسم در میان قبایل پشتون دو سوی مرز و بازار داغ کشت و کار و قاچاق مواد مخدر، تاکنون صدها هزار تن را کشته و زخمی کرده و این جنایات همچنان ادامه دارند. گروه های تروریستی برخواسته از بطن جامعه ی پشتون همچون طالبان و کوچی طالبان و میزبانی گرم آنان از سازمان های تروریستی بین المللی همچون القاعده و داعش این حقیقت را عریان کرده که قبایل افغان هیچ تمایلی به مدنیت و انسانیت ندارند و حتا سیاستمداران آنان همچون کرزی و احمدزی در گنداب تروریست پروری بر اساس اشتراکات قومی خود غرق می باشند.
پرسش اساسی برای غیر پشتون ها اکنون این است که تا چه زمانی می توان جنایات قبایل بدوی پشتون را تحمل کرد و چشم بر روی جنایات آنان بست تا آنان پروژه ی کشتار غیر پشتون ها و اشغال سرزمین های غیر پشتون ها کامل شود؟

جستجو در کابل پرس