کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > مذاکره طالبان با طالبان؛ روزهای خونین تری در انتظار غیر پشتون ها است

مذاکره طالبان با طالبان؛ روزهای خونین تری در انتظار غیر پشتون ها است

يكشنبه 9 دسامبر 2018, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: گروه های پشتونیستی، زیر نام صلح، سرگرم مذاکرات مخفیانه با یکدیگر می باشند که نشان دهنده ی روزهای خونین تری برای غیر پشتون ها می باشد. در یک سوی مذاکرات گروه تروریستی طالبان قرار دارد که از آن به عنوان بازوی نظامی پشتونیزم یاد می شود. طرف دیگر این مذاکرات زلمی خلیلزاد یکی از پشتونیست های سرسخت که در سال های گذشته مسیر مبارزه با تروریزم را منحرف کرده و باعث گسترش یافتن قدرت نظامی طالبان شد. سوی دیگر این مذاکرات پشتونیست های حکومتی چون غنی احمدزی، حنیف اتمر (در یک تاکتیک استخباراتی فعلن استعفا داده است) و معصوم استانکزی می باشند که پلان های شوم پشتونیستی را در قالب حکومت پیش می برند. از سوی دیگر در پاکستان نیز یک پشتون بنیادگرا بنام عمران خان به مقام نخست وزیری رسیده است که حامی سرسخت تروریست های طالبان می باشد.

جمع شدن پشتونیست ها به نمایندگی از دول مختلف گرد یکدیگر و گفتگوهای مخفیانه نشان روزهای خونین برای مردم بويژه غیر پشتون ها است که قربانیان اصلی تروریزم پشتونیستی می باشند. در نخستین گام از مذاکرات چندجانبه ی طالبان با طالبان، قرار است هزاران تن از تروریست های طالب از زندان رها شوند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


45 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > مذاکره طالبان با طالبان؛ روزهای خونین تری در انتظار غیر پشتون ها است

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.