کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > مقالات علمی ورزشی > همکاری EA با شبکه تلویزیونی ESPN

همکاری EA با شبکه تلویزیونی ESPN

سه شنبه 21 اكتبر 2008, بوسيله‌ى علی جواد دهقان

پیتر مور، رئیس EA Sports طی سمیناری به معرفی آخرین دستاورد این شرکت که بنا به ادعای وی باعث از دور خارج شدن مفسران ورزشی در آینده خواهد شد، پرداخت.

در این سمینار مور شخصاً و عملاً به توضیح این فناوری جدید پرداخت که با الهام از بازی Madden09 الکترونیک آرتز طراحی و ساخته شده است. او می گوید: در صورت استفاده از این فناوری دیگر بینندگان اثری از آن مفسرهای اتوکشیده و پرحرف نخواهند دید و به جای آنها یک مفسر مجازی بر روی یک صفحه سه بعدی مجازی شروع به ارائه تفسیر پیش از بازی شامل وظایف و محل استقرار تک تک بازیکنان، برنامه های تیم و نحوه حرکت هر یک از افراد می کند. در این تحلیل کارشناسی شما می توانید تک تک بازیکنان را به صورت شبیه سازی شده در زمین مشاهده کرده و حتی یک پیش بازی از مسابقه پیش رو را به صورت مجازی ببینید.

قرار است نخستین بار و از 7 سپتامبر از این فناوری در لیگ فوتبال امریکایی حرفه ای ایالات متحده استفاده شود و در آینده به ورزش های دیگر نیز تعمیم داده شود. انتظار می رود این فناوری که با نام Virtual Playbook معرفی شده در آینده موجب شود شبکه ورزشی ESPN بیش از پیش در جلب مخاطبان برنامه های ورزشی از رقیبانش پیش بیفتد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


56 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > مقالات علمی ورزشی > همکاری EA با شبکه تلویزیونی ESPN

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.