کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > شخص کرزی خود گماشته ی استخبارات

شخص کرزی خود گماشته ی استخبارات

شواهد و گزارش ها حاکی از آن است که شخص حامد کرزی خود گماشته ی سازمان های استخباراتی بويژه سازمان استخباراتی آمریکا سیاست. پیشتر اخبار و گزارش هایی نیز منتشر شده بود که افرادی مانند اشرف غنی احمد زی و هدایت امین ارسلا نیز برای سازمان جاسوسی آمریکا کار می کنند.

جمعه 27 آگوست 2010

واشنگتن پست به نقل از منابع خبری خود نوشته که تعداد قابل توجهی از کارمندان کاخ ریاست جمهوری افغانستان گماشتگان سازمان استخباراتی آمریکا هستند. دولت افغانستان نیز در حالی این موضوع را رد کرد که شواهد و گزارش ها حاکی از آن است که شخص حامد کرزی خود گماشته ی سازمان های استخباراتی بويژه سازمان استخباراتی آمریکا سیاست. پیشتر اخبار و گزارش هایی نیز منتشر شده بود که افرادی مانند اشرف غنی احمد زی و هدایت امین ارسلا نیز برای سازمان جاسوسی آمریکا کار می کنند.IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


65 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > شخص کرزی خود گماشته ی استخبارات

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.