IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > خبر و گزارش > انفجار در وزارت اطلاعات و فرهنگ، باز هم سربازان حامد کرزی!

انفجار در وزارت اطلاعات و فرهنگ، باز هم سربازان حامد کرزی!

عکس هایی از خبرگزاری های اسوشیتد پرس و رویترز
پنج شنبه 30 اكتبر 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

loading...
loading...

پيام‌ها

 • طالبان نه تنها سربازان شجاع کرزی (بی شخصیت ترین و احمق ترین رئیس جمهور در دنیای امروزی) اند بلکه آنها را میتوان ملیشه های واقعئ غرب نیز بنامیم.

  بالاخره به تعقیب کشور دوست (!) انگلستان اینک کشور دوست (!) امریکا نیز آمادگی خود را برای مذاکره با طالبان و انتحاریونی که در کمپ های خود اوشان تربیه و تجهیز میگردند، نشان داد.

  غم مردم بی دفاع افغانستان را نیز خداوند (ج) بخورد... زیرا مسئولین داخلی و خارجی مصروف چور و چپاول سرمایه های ملی بوده و حقوق بشر، دیموکراسی و حقوق زن نیز دروغ های بزرگ و شاخ داری اند که دیگر در هیچ جای دنیا خریداری ندارد.

  مرده باد قبیله پرستان و حامیان خارجئ آنها که خواهان معامله با آدمکشان میباشند!

 • این کار از خود وزیر صاحب است وگرنه چطور ایشان در این جلسه مهم نبودند

 • I do not know where you connect Karzai to this event! Let’s be real - don’t make him a skip goat. He is trying to help this country, let him do it. Don’t blame him for anything bad happens in the city.
  Please! K

 • سلام
  من بوزیر علم و فرهنگ یک توصیه دارم آن اینکه اول چه قدر خوب است که در انفجار نبودی و صفحه زندگی دوم تان را تبریک میگویم و بشما گوش زد میکنم که وزارت تان را در خدمت دموکراسی و انسانیت استفاده نماهید و از همین حالا تصمیم بگیرید که شما وزیر اطلاعات و فرهنگ افغانی و انسانی باشید آنانیکه تر ا میخواستند بکشند ژورنالیست و خبر نگار نبودند که تحت ضربات شما قرار دارند و هر لحظه افکار آنها را در مغز ها قفل کرده ودهان ایشان را می بندی آنهاییکه ترا میخواستند بکشند مسلمان های واقعی بودند که از دین خودت و از قماش گذشته خودت
  بیا وزیر صاحب بجای طرح اسلامی طرح انسانی و دموکرات و عاری از تعصبات قومی و قبیلوی وزیر باش و مرحله دوم زندگی ات را بکار نیک آغاز کن و نویسندگان و ژور نالیستانی که درزندان و یا خانه نشین ویا فراری استند دوباره بدور خود جمع کن تا نام نیکی کمایی کنی تا در تاریخ سر تاج پرافتخار افغان بحساب آئی
  نجیب الله کامل

  • آنچه دوست محترم مان نوشته اند همه بجا و واقعیت عینی می باشد، نکتۀ را باید علاوه نمود که فرهنگ و کلتور در سر زمین که امروز نام گرفته افغانستان که نه تنها؛ باید به آن افتحار داشت بلکه به آن نیز عشق باید ورزید، از تمدن و کلتور غنی بر خوردار می باشد، به کدام حق آستین را بالا بریم و تحت نام دین و مذهب و یا تحت تاثیرات تعصبات قومی و لسانی افتخارات کلتوری و فرهنگی پدران خویش را؛ برای بر آورده ساختن خواهشات بیگانه پا مال نمایم. ملت که از کلتور و فرهنگ خویش دوری جوید و یا آنرا برای خوشی این و یا آن تحقیر نماید جای شرم است، بیاید دست بدست هم داده نگذاریم تا آنچه از نیاکان برای مان به میراث گذاشته شده قربانی خواهشات نفسانی مان گردد؛ گوشته گذاریم خود پرستی و بیگانه پرستی ها را.

جستجو در کابل پرس