کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > مذاکرات بی میوه

مذاکرات بی میوه

کارتونی از عتیق شاهد

شنبه 22 نوامبر 2008

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


34 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > مذاکرات بی میوه

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • بادرود بر مردم هوشیار ماکه میخواهند بیدار باشد نه با احساس بلکه با عقل قضاوت نمایند.
  14 قرن قبل کشور ماتمدن جهانی داشت که در تمام ساعات پیشتاز بود ولی بعد از حمله عربهای گرسنه سوسمار خور ملخ خور زن باز سر بر متجاوز بی فرهنگ تازی که حتی به دختران خوردسال هم تجاوز می کردند به این روز سیاه افتادیم مثلی است که میگوید: من نه شیر شتر میخواهم نه دیدار عرب .مثال محمد در 54 سالگی با دختر 7 ساله ابوبکر صدیق ازدواج کرد و صدیق را بازی داده که دخترت را به من بده بعد من تو خلیفه می شوی.اینست که در افغانستان به دختران کوچک تجاوز جنسی می کنند./چرا ملک عبدالله خودش را پادشاه می نامدباید خلیفه عبدالله شود. ولی کرزی رئیس جمهور اسلامی است .که حتی از ترس اجازه تغیر لباس خودش را هم ندارد . پادشاهی نژاد اجداد ماست که عرب برای خودش دزدیده و اسلام پوک و باد هوا را به ما داده.
  فردوسی وقتی میگوید: بنام خداوند جان و خرد چون خدابرای ما جان را داده و خرد وعقل را هم داده برای زندگی خود ما مسلمانان جاهل فکر می کنند که خدا احتیاج به عبادت آنهاست و خدا را مثل الله چوچه مرغ فکر می کنند. در فرهنگ عرب هیچ خردی پیدا نمیشود . جز جهل بی خردی مفت خوری و نوکری و پای بوسی آمریکا و انگلیس.
  تازیان بد و سوسمار خور و ملخ خور خرد را از مسلمانان گرفته آنها مانند اسپ گادی ساخته اند که با قیضه در مغز شان و شلاق به جان شان آنها رادر خط منفعت خود شان میدوانند و الله هم چپ خود را گرفته و اینهمه انتهاری و کشتن بی گناهان راتوسط طالبان نوکران تازیان نمی بیند مثلی است که میگوید غریب بچه کارش را می کند یتیم بچه روزش را گم می کند تازیان غریب بچه هستند و لی مسلمانان یتیم بچه مخصوصا افغانها. که عربهای بدو با خرافات اسلام سوار آنها هستند .مگر من را خدا پیدا نکرده؟ مگر این عقل را خدابرای من نداده؟ پس دیگر جای سوال نیست من آمده ام که زندگی کنم .برای خودم نه برای نوکری دیگران و بی خردی.اگر در خانه کس است یک حرف بس است
  کشور داریم ویران ،مردم داریم درجهل اسلام، رهبر داریم در بند دیگران ، پس این االله از من چه میخواهد اگر این راالللللللله برای من لایق دیده من آن آن الله را در توالت می اندازم و فلش می زنم که برود زیر زمین .

  عقل نباشد جان در عذاب.
  مردم ما را خرد زده ساخته اند مانند Robot که از خود هیچ ارادة ندارند.
  وقتی در قرآن خواندم که شیطان به خدغا پرخاش می کند و می گوید من تا زنده ام بنده های ترا از راه می کشم و در راه های خراب می برم .این خدا سر شیطان قصوری میخواند و میگوید با من تر در آتش دوزخ می اندازم کدام دوزخ ؟ دنیای دیگری نیست جز همین یک دنیا
  تمام دانشمندان این را ثابت کرده اند .این همان حرف خیام بزرگ است که می سراید:
  تا چندزنم به روی دریا ها خشت /بیزار شدم ز بت پرستان کنشت/ خیام که گفت قیامتی خواهد بود/ کی رفت به دوزخ کی آمد ز بهشت؟/

  هم میهنان عزیز!
  اگر افغانستان مثل جاپان یا اروپا یا مثل امریکای لاتین پیشرفته می بود من هیچ حرف نداشتم ولی با این ملتی که درخاک تلاضش زندگی دارند من دیگر نه عربی را می شناسم نه اروپائی را و نه آمریکائی را.

  صرف اینرا که عربی که برای یک خسته خرما یکدیگر را می کشت
  حالا حرف از دوبی می زند و پول مفت که از نفت زیر زمین پشت در خانه شان از طرف دولت در کویت برای مردم داده میشود و میخورند و بر زنان سوار اند و قمار میزنند و عیاشی می کنند و الله هم دهن آب میزند.
  می زنداز اینهمه جهل عرب بدو؟

  آنلاين بنگريد : برو قوی شو اگر راحت جهان طلبی/که درنظام طبعیت ضعیف پامال است.

  • جناب کابلی!

   بی مورد و عجولانه همه را مورد توحین و تحقیر قرار داده اید اما مقصد اصلی ات روشن نیست.

   بـه امید عقل و هدایت در وجود تان!!!!

  • با عرض معذرت خدمت همه خواننده گان محترم کابل پرس که در متن فوق اشـتـبـاه املائی رخ داده و به عوض توهیـن سهواً توحین نوشته شده بود.

   با عرض حــرمــت !

   راســتــگـو

  • این دوست ما (یمدریکابلی) به عقیده بنده قبل از نوشتن حتماً لوبیای وطنی نوش جان کرده است... و مقصر نیست زیرا لوبیای وطنی بشدت بادوک است...

   آقای میرهزار لطفاً سانسور نکنید! اگر سانسور میکنید پس نوشته یمدری کابلی را نیز حذف کنید چرا که مملو از اهانت و دشنام و چتیات است.

   ممنون!

  • آقای کابلی واقعا داشتن فارسی زبانانی چون شما مایه افتخار است با تمام مطالبی که درباره تازی های ملخ خور سوسمار خور بیان کردید موافقم لازم به ذكر است كه اين وحشي هاي بي سر و پا ما مردم ایران را که دارای تمدن 6000 ساله هستیم مجوس خطاب میکنند در حالیکه ما هزاران سال قبل از میلاد مسیح یکتا پرست بودیم در زمانی که این ملخ خور ها از شدت وحشی گری یکدیگر را میخوردند ايرانيان زرتشتی بوده و اهورا مزدا خدای بزرگ و یگانه را میپرستیدند این وحشی ها تا 1400 سال قبل سنگ و خاک را میپرستیدند و به ما مجوس میگویند . از خدای بزرگ میخواهم که شر همه عربها را کم کند و همه را مثل قوم لوط هلاک کند اگر فردوسی نبود این ملخ خورها اکنون ایران وافغانستان را هم عربی کرده بودند همان کاری که با زور شمشیر با مصر لبنان لیبی الجزایر تونس و ........ کردند و همه را مجبور به مسلمانی و تغيير زبان خود به عربي کردند .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.