کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کابل پرس افشا می کند > گزارش سال 1384 رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری > يک ميليون و سه صد و شانزده هزار و چهارصد و هفده افغانی سوء استفاده در وزارت امور (...)

کابل پرس افشا می کند!

يک ميليون و سه صد و شانزده هزار و چهارصد و هفده افغانی سوء استفاده در وزارت امور زنان

سه شنبه 29 می 2007

آنچه سند آن را در ادامه خواهيد خواند، دو مورد سوء استفاده در وزارت امور زنان افغانستان می باشد.

قابل ذکر است اين اسناد از گزارش رياست مستقل مبارزه با فساد و ارتشای اداری به رييس جمهور اخذ شده که متاسفانه در اختيار رسانه ها قرار نگرفته و کابل پرس برای نخستين بار آن را بدون کم و کاست در اختيار افکار عمومی قرار می دهد. کابل پرس معتقد است که افشای چنين اسنادی جرم نبوده و بلکه آگاهی از آن، حق مسلم مردم می باشد. برای موارد اختلاس به گزارش اين رياست، در کابل پرس بخش جداگانه ای باز شده که ما به مرور آن را نشر می کنيم.

با هم اسناد اين دو مورد سوء استفاده در وزارت امور زنان را می خوانيم:

كارنامه

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


61 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کابل پرس افشا می کند > گزارش سال 1384 رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری > يک ميليون و سه صد و شانزده هزار و چهارصد و هفده افغانی سوء استفاده در وزارت امور (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.