کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > حقوق بشر > آزادی بيان > کریم خرم دشمن آزادی بيان!

کریم خرم دشمن آزادی بيان!

کابل پرس با نظرخواهی از نويسندگان و روزنامه نگاران، دشمنان آزادی بيان در افغانستان را معرفی می کند!

يكشنبه 7 دسامبر 2008

کابل پرس: کريم خرم عضو گروه نظامی و واپسگرای گلبدين حکمتيار و وزير اطلاعات و فرهنگ افغانستان از سوی نويسندگان و روزنامه نگاران، به دليل اقدامات ضد فرهنگی و عدم اعتقاد به آزادی بيان، اعمال فشار بر رسانه ها، سرکوب آزادی بيان، بکارگيری خشونت علیه خبرنگاران و روزنامه نگاران، اعمال فشار غير قانونی بر کميسيون بررسی تخطی های رسانه ای که رياست آن را بر عهده دارد و اقدام عليه گسترش و رشد زبان های بومی به عنوان دشمن آزادی بيان در افغانستان شناخته می شود.

معرفی کريم خرم به عنوان "دشمن آزادی بيان" پس از نظرخواهی از جمعی از نويسندگان و روزنامه نگاران بويژه روزنامه نگاران و خبرنگاران منتقد اعلام می شود.

کابل پرس از اين پس به مرور دشمنان آزادی بيان در افغانستان معرفی می کند. اين رسانه ی اينترنتی با برپایی يک فراخوان خواستار برکناری و اخراج کريم خرم از وزارت اطلاعات و فرهنگ می باشد. تاکنون 537 تن به شمول روزنامه نگاران، نويسندگان و وبلاگ نويسان با امضای اين فراخوان، خواستار اخراج کريم خرم شده اند.

نام و مشخصات نويسندگان و روزنامه نگارانی که برای انتخاب دشمنان آزادی بيان، در نظرخواهی کابل پرس شرکت می کنند، به دليل خطراتی که از جانب دشمنان آزادی بيان متوجه آنان می شود، محفوظ می باشد.


برای برکناری و اخراج کريم خرم از وزارت اطلاعات و فرهنگ امضا کنيد!شرکت خوانندگان در انتخاب " دشمنان آزادی بيان در افغانستان"

خوانندگان کابل پرس می توانند با پر کردن فرمی که در پايين آمده، در انتخاب دشمنان آزادی بيان در افغانستان اشتراک کنند.

برای امضا لطفا نام، ايميل و پيام خود را وارد کرده و سپس آن را معتبر کنيد. پس از معتبر کردن، يک ايميل به صورت خودکار برای شما فرستاده خواهد شد که در آن يک پيوند (لينک) می باشد. پيوند را دنبال کنيد تا امضای شما اضافه شود.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > حقوق بشر > آزادی بيان > کریم خرم دشمن آزادی بيان!

آگهی در کابل پرس

loading...
كلمه شناسايى
: پيوند هايپرتكست

يك نظر؟

امضاها

3 امضاها
تاريخ نام پيام
31 دسامبر 2008 tanha karim khoram khili na faham ast hich chiz ra na midanad. on ke doshmani azadi ast on doshmani madari khod ham ast
7 دسامبر 2008 Sheikh RahimGhori He must go
7 دسامبر 2008 Mohammad Amin Wahidi site web Please see the real face of Karzim Khoram here in the mentioned blog address.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.