کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > مهاجرت

مهاجرت

کاری از بشیر بختیاری

شنبه 20 دسامبر 2008

كارنامه

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


56 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > مهاجرت

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • سکوت و بی اعتنایی خوانندگان کابل پرس نسبت به کارهای خام آقای بختیاری نشانی از کم مایه گی کارهای ایشان است. دیده می شود که آقای بختیاری در رسامی پیرشده و اما انگار سر را در آسیا سفید نموده. بی مضمونی و خامی از لابلای پنسل به ریش مبارک بشیر بختیاری می خندد.

    • خیلی عقده ای برخورد میکنی جناب (خواننده). یا کارهای ایشان را برداشت نمیتانی، و یا هم خیلی زیادی سوادت رفته بالا. پیشنهاد میکنم بروی کارهای سورئالیستی سباستین کروگر آلمانی را ببینی. فکر کنم اندازه لغمه ات باشه تا به آثار این کارتونیست افغانی خود ما. من بختیاری را نمیشناسم، اما کارهایش برایم جالب است. چیزی با محتوا همچون کارتونهای معتبر روزنامه های اینجا(امریکا)ست. بنظر من با واقع بینانه برخورد کرد تا عقده ای و خام.

  • کارتون بسیار خوبی است. بعضی اوقات مطلبی را که نمیتوان در صدها صحفه نوشته و ساعت ها فیلم دید، یک کارتون آنرا به تصویر میکشد. این کارتون واقعا از شرایط ما مردم مهاجر بخوبی سخن میگوید. اما اینکه جناب (خواننده) عقلش قد نمیشکد تا طرح به این زیبایی را درک کند، تقصیر کمبودی خودش است.(و یا هم عقده که گلویش را آزار میدهد و دلش را خون) جناب بختیاری، موفق باشید. کارتان خوبست. ادامه دهید.

  • سلام من تقدیم همه گردانندگان و خوانندگان خوب و با منطق کابل پرس _ دوستی بنام خواننده نظری در مورد کارهای شاید بی محتوای من نوشته است.نخست صمیمانه از توجه شان اظهار امتنان را دارم.دوما با احترام به نظر جناب عالی باید به عرض برسانم که آنچه را که من درین جا تقدیم چشمان زیبای تان داشتم کاریکاتوری است که دیدبان حقوق بشر آنرا بعنوان بهترین کارت پستال سال چاپ نموده است اما اینکه شما به درک درست از آن دست نیافته ید تقصیر از دریافت شماست برادر یا خواهر گرامی من. قبول دارم که کارهای من همیشه خام و شسته و بی محتوا است اما با احساس درقبال بحرانهای جاری.بیکاری عدم امنیت .دخالت خارجی ها وبلاخره آوارگی مهوطنانم خواستم کاری نمایم برادر.وچشم براه ممنون هیچ فردی نیستم.برای من ادای دین دربرابر مردم باارزش تر از این تشویق های شماست . موفق باشی

    آنلاين بنگريد : http://www.bacheazra.blogfa.com/

  • سلام دوستان هموطن بخیال من چشم بصیرت یک خواننده باید کورباشد تا نبیند این بیان واقعیت تلخ را.هموطن خواننده یا مشکل روحی دارد یا عقده که در هر دو صورت وی نیاز به آسایشگاه دارد.من وقتی این کاریکاتور را دیدم یک دنیا گفتنی نا گفته را در آن یافتم.دردهای ناگفته همه مردم من در آن نهفته است.درد همه آوارگان دنیا درین جا بیان شده است.نمیدانم این آقای خواننده کدام محتوا را درین جا کم یافته است؟اصلا ایشان معنی محتوارا شاید هنوز درنیافته است. یکی از هموطنان ما بنام رضای گاهی این گونه نظریات با محتوا را در جاجای سایت ها نوشته میکند که بعید نیست کار ایشان باشد.به هر صورت باید ایشان به دیدگاهش تجدید نظر نماید.از بختیاری صاحب و هنر زیبای شان یک عالم تشکر وموفقیت شان را آرزو میکنم

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.