صفحه نخست > کارتون > مهاجرت

مهاجرت

کاری از بشیر بختیاری
شنبه 20 دسامبر 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

كارنامه

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پيام‌ها

 • سکوت و بی اعتنایی خوانندگان کابل پرس نسبت به کارهای خام آقای بختیاری نشانی از کم مایه گی کارهای ایشان است. دیده می شود که آقای بختیاری در رسامی پیرشده و اما انگار سر را در آسیا سفید نموده. بی مضمونی و خامی از لابلای پنسل به ریش مبارک بشیر بختیاری می خندد.

  repondre message

  • خیلی عقده ای برخورد میکنی جناب (خواننده). یا کارهای ایشان را برداشت نمیتانی، و یا هم خیلی زیادی سوادت رفته بالا. پیشنهاد میکنم بروی کارهای سورئالیستی سباستین کروگر آلمانی را ببینی. فکر کنم اندازه لغمه ات باشه تا به آثار این کارتونیست افغانی خود ما. من بختیاری را نمیشناسم، اما کارهایش برایم جالب است. چیزی با محتوا همچون کارتونهای معتبر روزنامه های اینجا(امریکا)ست. بنظر من با واقع بینانه برخورد کرد تا عقده ای و خام.

 • کارتون بسیار خوبی است. بعضی اوقات مطلبی را که نمیتوان در صدها صحفه نوشته و ساعت ها فیلم دید، یک کارتون آنرا به تصویر میکشد. این کارتون واقعا از شرایط ما مردم مهاجر بخوبی سخن میگوید. اما اینکه جناب (خواننده) عقلش قد نمیشکد تا طرح به این زیبایی را درک کند، تقصیر کمبودی خودش است.(و یا هم عقده که گلویش را آزار میدهد و دلش را خون) جناب بختیاری، موفق باشید. کارتان خوبست. ادامه دهید.

  repondre message

 • سلام من تقدیم همه گردانندگان و خوانندگان خوب و با منطق کابل پرس _ دوستی بنام خواننده نظری در مورد کارهای شاید بی محتوای من نوشته است.نخست صمیمانه از توجه شان اظهار امتنان را دارم.دوما با احترام به نظر جناب عالی باید به عرض برسانم که آنچه را که من درین جا تقدیم چشمان زیبای تان داشتم کاریکاتوری است که دیدبان حقوق بشر آنرا بعنوان بهترین کارت پستال سال چاپ نموده است اما اینکه شما به درک درست از آن دست نیافته ید تقصیر از دریافت شماست برادر یا خواهر گرامی من. قبول دارم که کارهای من همیشه خام و شسته و بی محتوا است اما با احساس درقبال بحرانهای جاری.بیکاری عدم امنیت .دخالت خارجی ها وبلاخره آوارگی مهوطنانم خواستم کاری نمایم برادر.وچشم براه ممنون هیچ فردی نیستم.برای من ادای دین دربرابر مردم باارزش تر از این تشویق های شماست . موفق باشی

  repondre message

  آنلاين بنگريد : http://www.bacheazra.blogfa.com/

 • سلام دوستان هموطن بخیال من چشم بصیرت یک خواننده باید کورباشد تا نبیند این بیان واقعیت تلخ را.هموطن خواننده یا مشکل روحی دارد یا عقده که در هر دو صورت وی نیاز به آسایشگاه دارد.من وقتی این کاریکاتور را دیدم یک دنیا گفتنی نا گفته را در آن یافتم.دردهای ناگفته همه مردم من در آن نهفته است.درد همه آوارگان دنیا درین جا بیان شده است.نمیدانم این آقای خواننده کدام محتوا را درین جا کم یافته است؟اصلا ایشان معنی محتوارا شاید هنوز درنیافته است. یکی از هموطنان ما بنام رضای گاهی این گونه نظریات با محتوا را در جاجای سایت ها نوشته میکند که بعید نیست کار ایشان باشد.به هر صورت باید ایشان به دیدگاهش تجدید نظر نماید.از بختیاری صاحب و هنر زیبای شان یک عالم تشکر وموفقیت شان را آرزو میکنم

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس