صفحه نخست > کارتون > رژيم ايران، دانشگاه و آوارگان افغانستان

رژيم ايران، دانشگاه و آوارگان افغانستان

کارتونی از عتیق شاهد
پنج شنبه 25 دسامبر 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

واژه های کلیدی

آموزش، مکاتب و دانشگاه
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • آفرین شاهد عزیز. این کار شما عالیست و نشان میدهد که رژیم آخوندی ایران در حالیکه از برقراری عدالت در جهان صحبت میکنند در عمل چقدر ناانسان و وحشی استند. ,عتیق جان کارتونهای خمینی و خامنه ای را ،که هر دو سرمنشا تمام بدبختی ها شیعیان جهان از جمله شیعیان افغانستان نیز استند، رسم کنید.

  مرگ برنظام آدمکش جمهوری اسلامی ایران!!!
  مرگ بر خمینی که نظام آدمکش دینی را پایه گذاشت!!!
  مرگ بر خامنه ای این یک دست آدمکش!!!

  • دوست عزیزنامت هم مثل انسان ها نیست بدون اینکه فکرکنی به همه دشنام میدهی . خوب ازطرزنوشتن فهمیدم که ازسواد برخوردارنیستی و دشنام دادن به خمینی که امروزدرجهان منحیث ناجی اسلام کنونی معرفی میگردد ، خودت را نشاندی که دشمن شیعه هستی .یک بارهم اگرشده تاریخ را بخوان که ذهنت روشن شود .

  • من تعجب می کنم که شما چرا بی ادبی و توهین را سر لوح فعالیت خود قرار داده اید! در حالی که می توانستید با منطق درد دل خود را بیان کنید.
   شما چرا به کسی که میلیون ها انسان به احترام می گذارد.دشنام می دهید.
   چرا از بی هویتی برای بی هویتی تلاش می کنید؟

  • آقای عزیز "مهاجر افغان" سلام برایتان تقدیم میدارم!

   نوشته شما و مخاطب شما کمی مجهول است.شما از کی و از کدام نظر تعجب میفرمائید؟آیا هدف تان اقای شاهد (کارتونیست )میباشد؟

   یا انتقاد تان از بیت " خمینی خمینی مرگ به نیرنگ تو/خون جوانان ما میچکد از چنگ تو" میباشد؟

   یا شکایت تان از کارتون احمدی نژاد دلقک است؟

   مگر این کارتون عین واقعیت نیست؟

   آیا شما نمیدانید که فرزندان مهاجر اقغان که شما هم بقول خودتان یکی از آنها هستید از ابتدایی ترین حقوق به شمول حق تحصیل در ایران محروم میباشند؟آیا منکر همه توهین های رژیم فاشیستی اخندی ایران در مقابل افغانها میباشید؟

   یا اینکه دلتان به خمینی (ع ل )میسوزد؟

   آیا هدف تان و مخاطب تان دست اندرکاران کابل پرس? است؟

   مرا ببخشید من بعد از مطالعه نظر تان مخاطب تانرا ندانستم.اگر کمی توضیح بدهید خورسند خواهم شد.

   اگر معنی دو حرف (ع ل) را متوجه نشدید ،میتوانیداز من آنرا بپرسید.

 • آفرین آقای کار تون کش
  نمیدانم در کجای دنیا زندگی می کنی ولی بسیار عینک خوب داری به چشمایت . نه مثل ذره بین است نه مثل دوربین . یگان وقت دور بین است یگان وقت ذره بین است یگان وقت بد بین است و یگان وقت سیا را سفید می بیند و سفید را سیامی بیند .
  من هم از تصمیم دولت ایران بر منع دانشگاه برای مهاجرین غمگین شدم ولی باید در نظر داشت که در ایران همیشه بیش از سه میلیون مها جر افغانی زندگی می کنند و کار هم می کنند . هر مهاجری که با بد رفتاری و رفتار وحشیانه از ایران اخراج می شوند ولی به زودی در صورت امکان بر می گردند دو باره به ایران . چرا ؟ چرا به این سوال فکر نمی کنی یک روزی ..
  چون رفتار خود ی در داخل بد تر از رفتار دولت ایران که یک کشور خارحی است می باشد . و این را هم باید در نظر داشت که ما افغانی ها به ساز بیش از سی کشور غربی که هر کدام شان خود را از نظر زور زور دار فکر می کنند و از نظر بشر دوستی بشر دوست هستند به نظر تو . خوب بهتر از مهاجر ما زیر پرچم وحشی های ایرانی وحشی گری یاد نگیرند بیایند به همان دانشگاه های بشر دوستی آمریکایی در کابل درس بخوانند این خو بهتر است . انیها خو پول دارند و زور دارند مسئو لیت افغانستان به دوش غرب است باید فکر مهاجر های افغانی را هم غرب بکند نه کشوری که نیروی نظامی ندارد در افغانستان .
  و آیا درتمام بیش از بیست کشور اروپایی بشر دوست های فرشته های شما یک میلون مهاجر افغانی را زیر پوشش کمک خود قرار داده اند ؟ یا به دانشگاههای شان راه داده اند ؟ بله خبر نداری که بچه های مظلوم ما ار انگلیس کلید خانه در جیب شان به کابل روان شدند و تمام دارای خانه شان ماند ..
  بعدش آغای کارتون کش . توضیح بده که تو مشکل با کلمه الله داری که در پشت کارتون بد قواره احمدی نژاد کلمه الله اکبر را کشیدی ؟
  درست است که پر چم ایران است ولی باید مراعات کلمه الله را داشته باشی . چون کاری که دولت ایران می کند رفتار سیاسی است و دستور کلمه الله نیست .

  • آقای کارتون کش گرچی من از ایرانی ها خوش نستم امانهباید به یک مسلمان این طور توهین کرد اگر در کشور ما هم ازنفوس کشور خودما کرده تعداد مهاجرین زیاد باشد خسته میشوم در کشور ما هیچ وقت آرامی نخواهد آمد ومردم ما هیچ وقت حاضر نمشوند که داوطلبنه به کشور خود عودت کنند

 • من به عنوان کسی که در ایران تحصیل می کنم، علت و منشا این خبر را نمی دانم کجاست و آیا واقعا چنین خبری درست است؟
  در ثانی اگر درست باشد (که جای تردید است!) باز آقای شاهد حق ندارد چند موضوع را با هم قاطی کند. نشان دادن احمدی نژاد به شکل گوریل آن هم اسلحه به دست در حالی که بمب اتم پشتش پنهان کرده و زیر پرچم ایران که نام مقدس الله بر آن منقوش است اصلا کار صحیحی نمی باشد. به کدام سند ایران جنگجو به افغانستان می فرستد؟
  نمی دانم آقای شاهد در کجا زندگی می کند ولی مطمئن هستم هر جا هست داخل افغانستان نیست که چنین گستاخانه به برادر هم دین و هم زبان و هم عنعنات خویش بی حرمتی می کند. بی شک تحت تاثیر کلتور فاسد غرب می باشد.
  در مورد نظر آقا یا خانم سربداران هم اظهار نظر نمی کنم چون از شاءن من و هر انسان آزاده ای به دور است که اراجیف یک موجود انسان نما را پاسخ بدهیم.

 • خواهش می کنيم نقد و نظر خود را بدون توهين به کرامت انسانی و شايعه پراکنی ابراز داريد.

  این جملاتی است که قبل از اعلام نظر خود بر روی آن کلیک میکنیم
  اما جالب است که خود کاریکاتوریست یا مسئول سایت به آن پیابند نیست
  شایعه پراکنی
  خوش است که دستخوش رسانه ها غوطه ور هستید
  خوشتان باشد

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس