IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > خبر و گزارش > سیا و توان جنسی فرماندهان افغانستان

سیا و توان جنسی فرماندهان افغانستان

وياگرا برای افزايش توان جنسی و جلوگيری از انزال زودرس مورد استفاده قرار می گيرد و برخی فرماندهان نظامی در افغانستان در قبال آن معلومات خود را به استخبارات آمريکا تسليم می کنند
شنبه 27 دسامبر 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

روزنامه واشنگتن پست چاپ آمريکا روز گذشته در گزارشی نوشته است که فرماندهان محلی در افغانستان در قبال دريافت تابليت های محرک جنسی معلومات لازم را به استخبارات آمريکا "سيا" ارايه می کنند. اين روزنامه نوشته است که ماموران سازمان استخباراتی آمريکا در چند مورد با دادن اين تابلت های محرک جنسی که به "وياگرا" معروفند، معلومات لازم را درباره ی تحرکات نظامی طالبان بدست آورده اند.

يکی از ماموران سازمان استخباراتی آمريکا به روزنامه ی واشنگتن پست گفته است که يکی از فرماندهان محلی در جنوب افغانستان که 60 ساله است و چهار همسر جوان دارد، به دنبال درخواست بيشتر تابلت های تحرک جنسی معلومات لازم را درباره ی گروه طالبان به سازمان استخباراتی آمريکا ارايه کرده و از آن پس آنان می توانستند آزادانه در منطقه ی نفوذ او فعاليت کنند.

منابع روزنامه ی واشنگتن پست که در سازمان استخباراتی آمريکا می کنند به اين روزنامه گفته اند که دادن تابلت های تحرک جنسی به روسای قبايل می تواند بر موقعيت برتر آنان در منطقه ی تحت نفوذشان تاثير بگذارد.


وياگرا برای افزايش توان جنسی و جلوگيری از انزال زودرس مورد استفاده قرار می گيرد.

پيام‌ها

 • این هم روش غیر مستقیم اعلان تجارتی برای کمپنی تولید کنندهء ویاگرا.....

  • شاعر مشهور زبان پشتو بابای پشتون ها که نیم کابل بنام او ست خوشحال خان ختک قبایلی مثل اولاد اش ظالم وخدا ناترس بود عدالت اسلامی وانسانی نداشت.

   خوداش پنجاه ساله یکی از خانم هایش دوازده ساله بود خانم هیچگاهی درغزدی خوشحال باباخوش نبود فقد وفقد در هنگام هیزم اوردن گویی باسمان ها پرواز میکرد وبیقرار....

   خوشحال بابا تخیل را از قبله بطرف این موضوع متمرکز ساخته ومتوجه شد که زن جوان با اتش عشق سوزان چه خرامان خرامان بخاطر اوردن( گر گری توله ول )میشتابد فکر کرد زیز کاسه نیم کاسه ست ....

   زن را تعقیب نمود تخیل اش بواقعیت پیوست زن جوان وزیبااش با جوان مسلی ( مسلی نسلی از پنجاب ونهایت سیاه چهره اند این نسل در جلال اباد ولغمان نیز حضور دارند در گذشته ها در مواقیع برداشتن خرمن بکابل میامدند وباقی مانده خرمن را باچوب های مخصوص شان میکوبیدن.... در پاکستان ووطن ما هنوز هم بنام مسلی شناخته میشوند) محبوبش چنان به عشق وعشقبازی وجمع اوری بته مشغول که گویی پروانه به گلزار بهاران ..........
   شب شد وخانم بخانه امد خوشحال خان ناگزیر شعری برای خانم اش سرداد

   ...چه زلمی وای خو مسلی وای......(جوانی عجیب چیزیست یا جوانی چقدر خوب اس خوب است ادم جوان باشد اگر که مسلی هم باشد ....

   زن ملتفت شدکه موضوع ازکجا اب میخورد.

   با چشمان گریان بابا را مخاطب قرارداده وگفت عدالت خو ده قبیله ما نیامده.....

   حالی دستت را بمن بده بابا دستاش را به زن داد زن جوان دست بابا را چنان دندان گرفت که فغان بابا تا پل صلات رسید.

   باز دست خود رابه بابا داد وگفت حالا تودست مرا دندان بیگر خان نه دندان ونه چارچ داشت هرقدر پیچق کرد نشد....

   دخترگفت این است جواب لندی تو دیگر چیزی گفته نمی توانم
   (تودانی ودن دنگک دنیا واخرت ات....)

   وازسوی خوشحال بابا جوان نبود تا زن دیگربرایش مسیر باشد تاخانم اشرا به توپک بزندونه امریکایی ها وانگلیس ها انجاحضور داشتند تا خان را چارج برقی بدهند( واینک اولاد خوشبخت اش ... ) ناگزیر گذاره را شروع کرد

   امید است با روشن کردن زوایای تاریخ زیر خاک حبیب اله رفیع ودیگران خشمگین نشوند...

 • این سیا هم عچب کار های میکند! از یک طرف سران قبایلی پشتون را خصی میکند و ازطرف دیگر با همکاری برایشان از ان دواها میدهد تا بطور موقت احساس مردانگی کنند.

  هنوز هم اگر انها را از نزدیک ببینی شاید شمله لنگی شان بلند وشف ان چهار متره بوده و به فخر شاید بگویند که ما چهار زنه هستیم!

  کاش حکومت هند مغلی هم از ان دواها میداشت وبه خوشحال ختک میداد تا وی یک عمر رنج داله ماری را نمیکشید. علت جنگ های خوشحال ختک با اورنگزیب مغل هم در حقیقت ناشی از این بود که خوشحال بابا از دست زن جوان خود گریزان کوه ودشت ها شده بود و حکومت مغلی هند ناحق فکر میکرد که وی یاغی شده وبه کوه ها برامده است!

  • اين يك توطعه كفار و يك بازاريابي (ماركيتنگ) براي وياگرا توسط رسانه های امریکایی است که با این کار پول دریافت می کنند.
   چرا كه در افغانستان نه سران قومي بي پول اند و نه هم در بازارهاي افغانستان كمبود وياگرا وجود دارد چرا كه بازهاي افغانستان آزاد است اميد درفریب اين تبليغات نرويد

   آنلاين بنگريد : این یک بازار یابی است

 • خان اصلی !

  خوشحال خان ختک به سال 1022 به دنیا امد . به دوران جوانی بسیار هوشیار و با استعداد بود . یک روز ملک شهباز خا پدرش از خوشحال پرسید که اگر تو یک روز کلان قوم شوید باز چی خواهی کرد . خوشحال خان جواب داد . بر مردم خود خدمت میکنم . یک روز شد که خوشحال خان کلان قوم مقرر شد . پادشاه مغول اورنگزیب خوشحال خان به دربار خود طلب کرد و برش گفت که پدر تو یکی از درباریان ما است . نشه که قومء افغان به مقابل مغول ها سر بلند کنن. خوشحال خان ای گپ به گوش خود نگرفت و تمام افغان ها را به مقابل مغول ها و منگول ها استاده کرد اورنگزیب وختی از این انقلاب خوشحال خان خبر شد . او را به زندان انداخت . و تا اخر عمر خوشحال خان گاهی به زندان مغول به هندوستان و گاهی به تبعید بود تا بالاخره به سن 78 از دنیا رفت .

  چه نه ئی ننگ وی نه ئی فـرهنگ وی

  نه ئی شـه اصل نه ئی شـه رنگ وی

  زر د په تـورو خـاورو کشی پت شـی

  ژوندون ئی مه وه چه ځای پری تنگ وی

  در جنک به مقابل مغول ها تا بلخ و میمنه هم از خاک افغان ها دفاع کرده است . . معلوم نیست که ( نقل خوردن پیر مرد های دور کرزی ) چه ارتباطء به یک انسان مبارز مثل خوشحال خان داره . خلاصه پشتون وختی بد پشتون را میگه . مثل این میمانه که تف بالا میندازید و روی خوده زیرش میگیرن. کاش خوشحال خان حالی زنده میبود و شما پشتون های خود کش بیگانه پرست را میدید . صنوبر .

 • سلام خدمت کارمندان کابل پرس عزیزو خواننده گان ارجمند !
  دراین شکی نیست که افغانستان یک کشوری است که 80 الی 90 فیصد مردم ان از نعمت سواد محروم هستند . و مقاله و اشنگتن پوست هم امکان دارد حقیقت داشته باشد . چون و اقعا سربازان امریکای از هر راهی ممکنه می خواهند به نحوی از انحا از انها در مورد اهداف سیاسی و نظامی خویش طالب معلومات شوند .
  مگر این تنها بیسوادی و فقر است که یک مرد 60 ساله را با تابلیت های تحرک جنسی و ادار به این میسازد که برای انها خدمتی را انجام بدهند .
  ودوستان دیگری که در مورد خوشخال خان ختک نو شته اند فکر می کنم که اقای خان اصلی بسیاز جوابی خوب راارایه داشته اند اما من میخواهم نظر انها را دیگر هم پر محتو اتر بسازم ! خوشحال خان ختک بسیاری صفات زیادی دارد که در کتا ب دستار نامه انرا به تفصیل نو شته اند اینکه چند سطر کوتاه انرا خدمت خواننده گان عزیز باز گو می کنم !"جهانداری ازنظر خوشحال خان در کتاب دستا ر نامه "
  خوشحال خان ختک که بد ون تردید ازجمله شاهین بزرگ افغان محسو ب می شود حقا که او را مرد شمشیر وقلم و پهلوان رزم و نبرد و مبارز راه استقلا ل و پدیده اورنده یک حرکت سالم وسودمند فکری و ادبی افغان خواند .واین مرد شهیر در مرکز حکمرانی محلی محلی قبیله ختک چشم به جها ن کشوده است .ودر مدت 78 سال زنده کانی پربار خویش در سرزمین خیبرومجرای ابا سین مدار امارت و حکمرانی موروثی خویش ومصدر کارنامه ها ی درخشان جنگی ادبی وفکری گردیده است .
  وازنظراین مر د متفکرمطابق دستور عنعنوی افغان دستار سمبو لیست از لیاقت و استعداد ادمی برای اداره و نیروی بهبود اجتماعی به عباره دیگر هنگامیکه فرزندان افغان به حد رشد وبلو غ میرسیدند ایشان را به دستاربندی وا می داشتند . واین علا مت ان بود که این جوان بعد ازاین در تمام مسولیت ها ی اجتماعی ملی و خانواده گی سهیم است وبه هیچ صورت نمیتو اند ازانها چشم پوشی نموده و بدون تحرک ازرسالتی که در پیشگاه خدا تاریخ وملت خویش دارد یکسره شانه خالی نمایید و ازهمین با عث این ابر مرد اندیشه وقلم در مقدمه دستارنامه میگویید بسا هنرها وخصایل نیکو ضروراست تا ادمی را مستحق دستاربندی گردانده واگر کسی دارای ان صفات ومزایای عالی اخلا قی نباشد درخور دستا ربندی و در خورقیادت نیست وبنا برین موصوف20 عنصر و20 خصلت را در کتاب دستارنامه شرح می دهد هرگاه کسی سقف بدان صفات حمیده گردد انگاه مستحق تسمیه درمرد وصاحب دستار خواهد بود داشت .
  خوشحال در کتاب متذکره به 20 هنر ذیل اشاره مینما ید
  1 معرفت خویشتن
  2 علم وکسب وکمال
  3 هنرخط
  4هنر شعر
  5 هنر تیراندازی
  6 هنرتیراندازی
  7 هنر اسب تازی
  8 هنرشکار
  9 شجاعت
  10 سخاوت
  11 معاشرت
  12 تربیت اولا د
  13 تادیب خدم و حشم
  14 معشیت
  15 زراعت ودهقانی
  16 تجارت
  17هنرموسیقی
  18 هنر شطرنج
  19 هنرتحقیق
  20 هنر نقاشی
  روی همرفته قبل ازانکه در مورد باب دوم کتاب تذکر به عمل اوریم میبا یست بدانیم که در نظر خوشحال فرق هنر وخصلت این است که انچه بوسیله اموختن و تعلیم بدست اید هنر وکسب وفن است .
  خداکند که دوستانیکه در مورد خو شخال خان ختک کم می داند و یا بخاطر اینکه در هم تباران خود شخصیتی مانند خو شحال خان ختک راندارند چیزی را فهمیده باشند .و من الله تو فیق "

  • صنوبری خوری او رستم جانه اوروره پشتو درته ولیکم که پارسی...
   فارسی وان متل کیی چه مه چه میگم دهلم چه میگه لیلی زن بود یا مرد ده ده کجا ودرخت ها ده کجا ....

   مه ده اولین نوشته ام از هر چمن سمنی با املا وانشا نادرست خود چیز های در باره مغل وپشتون ها نوشته کردیم به ناخنک شروع وناخنک بند کلیکت کو باز مضمونرا بخوان ...
   شاهان گویا مغلی هند بابر اورننگزیب ....مغل نی بلکه ترک از اولاده تیمور لنگ که هراتی های غازی سر به کف مثلیکه ده میوند کندهار از خود شهامت افریدند پای اورا لنگ ساختن ...
   تیمور بخاطر ترسانیدن چشم مردم خودرا مغل معرفی میکرد واولاده او در هند حتی تاحالا خود را مغل میگویند بی خلطه فیر نکنید سر بخود لگیا نباشید تاریخ را بخوانید باز به میدان بیاید از بزرگان تان پرسان کنید که قصه مه وشعر بابا قبایلی تان درست است یا خیر باز موضوع جنگ وجنجال اورنگزیب وخوشحال را بمیدان بیاورید.
   هزاره بالای هر دو ما وتو خنده خواهد کرد زیرا این نسل اصلی چپه نویان گپ های پخته میزند یکی شان گفته بیسواد وبا سواد تان یک قسم فکر میکنید .

   خاله شیرین گلم گفته بود او بخوان باز امضا کن جنگ های خوشحال به بلخ چه تا سروبی زرداد پاچا نرسیده بود جنگ او جنگ راه گیری وپاتکی بود جنگ زرداد گونه بود نه جنک ازادی واستقلال باز یک دختر شایسته را از قبله تان گرفت موضوع حل شد حالی جنگ ماو تو سرچی.....

 • تشكر إز شما لعنتي و غلام ايران تو واري گنده گي كهدر افغانستان بأشد كشورماهر گز روز خوب رانمي بيند لعنت بر شما

جستجو در کابل پرس