IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > عکس > برنامه ریزی ملا معنوی و تهدیدهای جنایتکاران طالب

برنامه ریزی ملا معنوی و تهدیدهای جنایتکاران طالب

یکی از مقامات وزارت دفاع افغانستان اعلام کرده است که 9 ولسوالی در افغانستان از جمله ولسوالی های ناوه و گیرو در ولایت غزنی از کنترل دولت خارج بوده و کاملا تحت کنترل طالبان است. در این ولسوالی ها نیز انتخابات برگزار نمی شود.
بصیر آهنگ
جمعه 17 سپتامبر 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

عکس از رویترز

جنایت کاران طالب درولایت غزنی مردم را تهدید کرده اند که اگر فردا برای رای دهی به حوزه های انتخابات بروند، از طرف افراد این گروه کشته خواهند شد. در این باره تماس تلفونی با مختار پدرام مدیر مسئول هفته نامه "هشدار" داشتم و ازاو پرسیدم وضعیت امنیتی غزنی درحال حاضر چگونه می باشد وآیا مردم حاضرهستند با وجود چنین تهدید هایی فردا به پای صندوق های رای بروند؟

آقای پدرام پاسخ می دهد: درحالیکه کمتر از 9 ساعت به شروع انتخابات باقی نمانده، تا هنوز صندوق های رای به حوزه های رای دهی در ولسوالی قره باغ ولایت غزنی نرسیده است.

طالبان اعلام نموده اند که فردا به مراکز رای دهی درولسوالی مالستان، خواجه عمری، سراب ومنطقه جرغی- برجگی درولسوالی ناهور ولایت غزنی حمله خواهند کرد. باشندگان مناطق یاد شده همه هزاره هستند و به این جرم؛ ملا معنوی رییس کمیسیون انتخابات، در هماهنگی با تیم قبیله گرای کرزی، ده ها حوزه رای دهی دراین مناطق را با وجودی که نسبت به مناطق پشتون نشین این ولایت تاهنوز کاملا امن بوده؛ بدون کدام دلیل حذف نموده است. اما مردم این مناطق با وجود چنین تهدید هایی مصمم هستند، درانتخابات فردا شرکت کنند.

از سوی دیگر یکی از مقامات وزارت دفاع افغانستان اعلام کرده است که 9 ولسوالی در افغانستان از جمله ولسوالی های ناوه و گیرو در ولایت غزنی از کنترل دولت خارج بوده و کاملا تحت کنترل طالبان است. در این ولسوالی ها نیز انتخابات برگزار نمی شود.

آنلاين بنگريد :

جستجو در کابل پرس