کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > برنامه ریزی ملا معنوی و تهدیدهای جنایتکاران طالب

برنامه ریزی ملا معنوی و تهدیدهای جنایتکاران طالب

یکی از مقامات وزارت دفاع افغانستان اعلام کرده است که 9 ولسوالی در افغانستان از جمله ولسوالی های ناوه و گیرو در ولایت غزنی از کنترل دولت خارج بوده و کاملا تحت کنترل طالبان است. در این ولسوالی ها نیز انتخابات برگزار نمی شود.

جمعه 17 سپتامبر 2010, بوسيله‌ى بصیر آهنگ

عکس از رویترز

جنایت کاران طالب درولایت غزنی مردم را تهدید کرده اند که اگر فردا برای رای دهی به حوزه های انتخابات بروند، از طرف افراد این گروه کشته خواهند شد. در این باره تماس تلفونی با مختار پدرام مدیر مسئول هفته نامه "هشدار" داشتم و ازاو پرسیدم وضعیت امنیتی غزنی درحال حاضر چگونه می باشد وآیا مردم حاضرهستند با وجود چنین تهدید هایی فردا به پای صندوق های رای بروند؟

آقای پدرام پاسخ می دهد: درحالیکه کمتر از 9 ساعت به شروع انتخابات باقی نمانده، تا هنوز صندوق های رای به حوزه های رای دهی در ولسوالی قره باغ ولایت غزنی نرسیده است.

طالبان اعلام نموده اند که فردا به مراکز رای دهی درولسوالی مالستان، خواجه عمری، سراب ومنطقه جرغی- برجگی درولسوالی ناهور ولایت غزنی حمله خواهند کرد. باشندگان مناطق یاد شده همه هزاره هستند و به این جرم؛ ملا معنوی رییس کمیسیون انتخابات، در هماهنگی با تیم قبیله گرای کرزی، ده ها حوزه رای دهی دراین مناطق را با وجودی که نسبت به مناطق پشتون نشین این ولایت تاهنوز کاملا امن بوده؛ بدون کدام دلیل حذف نموده است. اما مردم این مناطق با وجود چنین تهدید هایی مصمم هستند، درانتخابات فردا شرکت کنند.

از سوی دیگر یکی از مقامات وزارت دفاع افغانستان اعلام کرده است که 9 ولسوالی در افغانستان از جمله ولسوالی های ناوه و گیرو در ولایت غزنی از کنترل دولت خارج بوده و کاملا تحت کنترل طالبان است. در این ولسوالی ها نیز انتخابات برگزار نمی شود.


IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > برنامه ریزی ملا معنوی و تهدیدهای جنایتکاران طالب

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.