IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > عکس > عکسی تاریخی: جنایتکاران طالب درباره برادرشان بن لادن تصمیم می گیرند!

عکسی تاریخی: جنایتکاران طالب درباره برادرشان بن لادن تصمیم می گیرند!

جنایتکاران طالب رابطه تنگاتنگی با گروه القاعده دارند. این دو گروه در همکاری با یکدیگر، هزاران تن از شهروندان افغانستان را به خاک و خون کشانده و میلیون ها تن را وادار به ترک خانه و کاشانه شان کرده اند. در این عکس که از گزارشی از تلویزیون الجزیره گرفته شده، جنایتکاران طالب در حال بحث درباره سرنوشت همفکر خود بن لادن هستند. این عکس پس از حملات یازدهم سپتامبر گرفته شده است.
شنبه 25 سپتامبر 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )


loading...
loading...

پيام‌ها

 • دوستان عزیز سلام ! کدام دوستی میتواند این شعر نور خدا یعنی اسامه پیرو شریعت محمد رسول الله را برایم ترجمه نماید ،قبلأ و قلبأ سپاس گذارم !

  نور خدا هی کفر کی حرکت په خنده زن

  پهونکویی سی چراغ بجهایا نه جایی گا

 • چودری از بس تقلید دیگران را کرده ترجمه زبان مادری اش را از دیگران میخواهد

  ما افغانها میگویم :

  کارغه د زرکى چم کاوه خپل يى هير شو

  زاغ تقلید باز کرد راه رفتن خودش را فراموش کرد

  • تنویر کثیف گجرنوال زاده باوجود اکت های فراوان قبیله پرستانه بازهم به معد پدری خود یعنی گجرنواله پنجاب وفادار است.

   ما افغانستانی ها میگویم که سگ زرد برادر شغال است یعنی تنویر برادر نامشروع پنجابی ها است.

  • هی . . جناب . . تنویر خان مگر به نفع افغانستان گپ نمیزنه . پاکستانی ها را چتلستان میگه و طالبان را حرام های وحابی ها . . پس مشکل شما با این چه است ؟ اگر منحیث افغان از پشتون دفاع میکنه . . شما چرا ناراحت میشوید ؟ ندانستم .

 • زاغ راه رفتن كبك را كرفت راه رفتن خودش از يا دش رفت.راستى كبك مقبول راه ميرود.
  اكر او مجاهد اسلا م باشد نميدانم ولى اينقدر ميدانم كه ان ز خمى كارى را كه بن لادن و طالبا ن بر بيكر اسلام وارد كرده خيلى كارى و عميق است.تاحال هيج منافقى اينقدر دين مبين اسلام را بدانام نساخته بود كه اينها كردند.از دين محبت يك تر سيم خشن به جهانيان بيش كشيدند.اين را مجاهد راه اسلام نى بكه مجاهد موفق ضد اسلام نام كزاشت.اين عربهاى خربول جند طبقه در زير زمين خانه دارند دران زير زمينى ها اطفاليراكه اختطاف ميشوند و به با كستان ميروند و ازانجا براى عرب ها بفروش ميرسند,بالاى انها جه ميكزرد تنها خداى باك ميداند.اين حيوان صفت ميخواست كه جنك شيعه و سنى را در كشور ما دامن بزند ولى مردم ما هوشيار بود عقب هرف هاى انها نرفتند.اسلام بدست بن لا دن و طالبان و دستكاه استخباراتى باكستان اسير است.بايد از اسارت ازاد كردد.تا اسلا بتواند حرف خودرا براند.

 • من ندانستم که بلاخره خر کیست ؟

  1/
  اسامه بن لادن که بدختر ملا عمر ازدواج کرده و توسط دولت شیخان عرب تازی آخ شده و مانند محمد تازی در مغاره های کوه فرار کرده است.

  2/
  ملا عمر که با انداختن دخترش در بغل اسامه عربی سوسمارخور زندگی خود و تالبان را در آتش انداخت و دربدر و خاک بسر هرروز توسط ارتش ملی افغانستان و آمریکایی ها به درک واصل می شوند.

  امیرالمومنین امارات متحده امروز مانند موش در سراخ های شهر ها و کوه های پاکستان فرار می کند ورنه سرش را در ماتحتش فرو می برند .

  3/
  تالبان که با قبولی نوکری نوکر نوکر نوکر آمریکا یعنی آمریکا نوکری دارد بنام عربستان و عربستان نوکری دارد بنام پاکستان و پاکستان نوکری دارد بنام آی آس آی و آی آس آی نوکری دارد بنام تالب بیسواد احمق عقب افتاده بیفرهنگ که مانند حیوانات 14 قرن قبل محمد تازی و علی سگ کش شریعت کثیف میخواهند . قتل آدمکشی و تاراج اموال مردم .

  4/
  دولت افغانستان که همیشه این احمقان را برادر میخوانند و یک بار نمی خواهد که سر این اوباشان تاریخ و دشمنان مردم افغانستان را بکلی از صحنه روزگار نابود سازد . تا برای همیشه دیگر نوکری بنام تالب وجود نداشته باشد .

  5/دولت آمریکا که تمام سرمایه مردم امریکا را دود می کند ولی هیچ تیر را به هدف زده نمیتواند . که از دم اسامه مثل موش گرفته و از سراخش بیرون کند . تا دگر بمگزار انتحاری نتواند مردم ما را بکشد.

  6/
  مردم آمریکا که به این دموکرات ها در رائس این سید غلام حسین اوبامای اسلام زاده رای دادند و یک بار دیگر مشکلات را در افغانستان زیاد ساختند.
  و هنوز هم در خواب اند و منتظراند تا انقلاب اسلامی ایالات متحده امریکا هم انجام شود.

  7/
  یا من که در دهن تمام اینها تبله می زنم و یکی از اینها را قبول ندارم با آن معیار های که امروز در قرن 21 انسان باید داشته باشد . نه جنگ نه ستیز نه سلاح و ظلم و نه بی سوادی و نه حماقت مانند مسلمین تازی زاده و نه نه ننه نه نه های دیگر.

  انسان به دین نیاز ندارد انسان به فرهنگ نیاز دارد . دینها همه باطل است مخصوصا" اسلام که کارش قتل و کشتار و نابودی انسانها است .

  ما فرهنگ تاریخی و کهن و متمدنی داریم و نوکران دین ها آن را نمی بینند.
  دلیلش بی سوادی است و تاریکی.

  به این تلویزیون 24 ساعته هم چشم بیندازید .

  http://www.jahantv.com/e2.htm

  • اسلام و هر مذهب دیگر باید مسله شخصی مردم باشد و با دولت و سیاست مخلوط نشود.

   اسلام که طالبان وحشی و جنایتکاران جهادی از آن یاد میکنند اسلامی است که پنجابی های کثیف و بویناک چتلستان به مغز های کثیف شان پیچکاری کرده است و به بهانه اسلام آنها را مورد استفاده قرار میدهند.

 • کرزی گریه کرد امروز .

جستجو در کابل پرس