صفحه نخست > خبر و گزارش > فهرست کامل اعضای شورای عالی صلح با جنایتکاران طالب

فهرست کامل اعضای شورای عالی صلح با جنایتکاران طالب

در این فهرست نام کسانی ست که خود آنان مانند جنایتکاران طالب متهم به جنایت جنگی و چور و چپاول دارایی های همگانی می باشند.
سه شنبه 28 سپتامبر 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

1. صبغت الله مجددي

2. برهان الدين رباني

3. پير سيد احمد گيلاني

4. شيخ محمد اصف محسني

5. عبدالرب رسول سياف

6. محمد محقق

7. سيد نورالله سادات

8. منصور نادري

9. سليمان ياري

10. محمد اسماعيل خان

11. فاروق وردگ

12. نعمت الله شهراني

13. ارسلا رحماني

14. پيرمحمد روحاني

15. محمد نعيم کوچى

16. محترم حاجي دين محمد

17. تاج محمد مجاهد

18. محمدشاه عادل

19. فضل کريم ايماق

20. قيام الدين کشاف

21. محي الدين بلوچ

22. مولوي شفيع الله

23. عارف خان نورزى

24. محمود دقيق

25. عطالله خان لودين

26. انورخان اسحق زى

27. محترم حسن تخاري

28. مولوي عبدالحکيم مجاهد

29. اسدالله وفا

30. مولوي خدايداد

31. محمد امين وقاد

32. حبيب الله فوزي

33. محمد اکبري

34. عبدالهادي ارغنديوال

35. شهزاده شاهد

36. اسماعيل قاسميار

37. اميرمحمد اغا

38. فقير محمد خان

39. محمد يوسف واعظي

40. عبدالغني خان توخي

41. سناتور شيرمحمد اخوندزاده

42. حاجي امان الله اتمانزى

43. رييس عبدالواحد باغراني

44. خليفه قزل اياق

45. مولوي قلم الدين

46. ابراهيم سپين زاده

47. موسى خان هوتک

48. مولوي سالک زاده

49. ساره سرخابي

50. جميله حميدي

51. حوا علم نورستاني

52. ناجيه زيوري

53. صديقه بلخي

54. گلهار جلال

55. گلالۍ نور صافى

56. قمر خوستۍ

57. عبدالحميد مبارز

58. صديق احمد عثماني

59. محترم مودودي

60. امين الدين مظفري

61. سيد محمد امين طارق

62. وکيل بازمحمد خان زرمتى

63. عبدالخالق حسيني

64. حاجي محمد داود زاهديار

65. محمد هاشم فولاد

66. مولوي جوره

67. حاجي شيرين خان نورزى

68. حاجي فضل کريم فضل

loading...
loading...

پيام‌ها

 • مگر میتوان با جنایتکاران طالب بدون موجودیت جنایتکاران همسلک شان در شورای عالی صلح زبان مشترک پیدا کرد ؟

  مگر شما حکایه آقای مامون را در مورد جنایتکار و خائین ملی احمق شاه مسعود نخوانده اید که گفته است طالبان در وردک با او در تمام مسایل موافقت کردند ؟

  • غول تنویره!
   خیمه زادهء چوپان پشت، تو فرسنگ ها از علم و آگاهی فاصله داری. تو هنوز به این نکته که مذاکره و مفاهمه در طول تاریخ بشر میان نیروهای مخالف موجود بوده است و در آینده نیز خواهد بود، پی نبرده ای. او کره خر (خدا کند کره خر قهر نشود که ترا با او هم تراز دانسته ام) انسان میتواند همیش با جوانب مخلتف مذاکره کند. این شرایط مذاکره است که مهم است. تو چوپان زاده را به حقوق و این مسائل چه کار! برو پشگل و سرگینت را نشخوار کن.
   او کره خر، اگر مذاکره با طالبان جرم است، پس چرا برای تمجید کرزی خان که 9 سال است با گریه و زاری به درگاه نامعلوم کورزی خان برای مذاکره در تکاپو است، دهان غول مانندت کف میکند. تو مسعود را بخاطر یک مذاکره یک ساعته مجرم میشماری و 9 سال گریه و زاری کرزی را به درگاه کورزی میستایی. اگر تو لعنتی فاشیست نیستی چیستی؟ تو یک خیمه زادهء چوپان پشتی هستی که برایت هیچ چیز بجز نشخوار در آخور قبیله و بع بع کردن در طویله قبیله مهم نیست. تو اگر واقعاً انسان هستی و دعوای انسانی داری پس بدون اینکه به این و آن دشنام بدهی نظرت را ابراز کن و مطمئن باش که دیگران نیز متناسب به سخنانت پاسخ خواهند گفت. دیگر اینکه اگر شما غول ها از پنجابی ها اینقدر نفرت دارید، پس چرا با شمله های بلند تان در پیش دروازه های خانه آنان به دروازه بانی مشغول میباشید یا در رکاب همان بویناک ها سر مردم و ملت خود تجاوز میکنید؟ تو در ظاهر مخالف پنجابی ها هستی ولی در باطن در صدد تطبیق آجندای همان بویناک ها هستی.

  • راستى تو حق دارى تنوير جان, ديد كه قبيله زن فروش سر جبه است انكه نا موست را از زير باى باكستانى نجات داد ان جنايت است .انكه روس و عربى و عجمى را به كشور اوردو خود در زير باى انها قرار كرفت , انكه به لك راكت زد كابل را تباه و برباد كرد , انكه به امر رهبران باكستانى كه خود انها اعلان كردند كه ما امر در دادن كابل را صادر و بلا نش را كشيديم,انكه ان بلان دردادن كابل را عملى كرد همه از تبار خودت بودند.يك روز در باره انها جيزى نمينويسى.سخت حساسيت دارى در برابر قهرمانان غير بشتون نى به نظر شمان قهرمان بايد زن فروش , خون ريز,بى فرهنك و از قبيله خر ها خر خلقى سور خلقى سورطالب كه به هزار شبش در يخنش باشد ؟ باز هم مو ضوع اين نيست كه تو فورى عرعر ميكنى.موضوع تشكيل شوراى عالى صلح بود.و تو فورى باد خارج ميكنى .يك كمى را جع به موضوع اكر كله دارى بنويس .اين جه خركريست كه تو ميكنى . باز هم تو حق دارى كه عقده درون باشى اكر بدر ت مادرت را با قاطر تبادله كرد,كناه مسعود قهرمان جيست؟يكبار به طرف خود و طرف قبيله خود هم ببين,نظير نداريد ولى بينظير داريد.او جوجه بينظير بر جيز از زير باى باكستانى بزن درسرش,او كاكل باز او دوهل جى بكش بشتون باكستانى را از خانه ات او افغان نيست.او قوم غول از خود وبيكانه را بشناس.اينبار معلوم ميشود كه اقوام ديورند ميخواهند تباهى اين كشور ادامه بد هند و يا به اين سفيران صلح جواب مثبت ميدهند و سلاح خودرا به زمين ميكزارند يانه.بعد اكر نشد تو هم تنوير جان برو با همان قهرمانان خود. راستى يك قهرمان شما احمد شاه ملتانى است درست هند را غارت كرد كه شما به ان افتخار ميكنيد در حاليكه ما انرا جنايت ميناميم . بس اين همه مال و منال را جه كرديد ؟كسى ديكرى در دهن شما زده بر؟
   نتيجه اين همه كشت و خون ها جه شد؟نزد شما نه مال است نه منال كون شما لج است .و از ان خون ريزان و دزدان جيزى در روى زمين باقى نيست بس جه كرديد؟ از ديكران كه خارجشمان شما بى فرهنك هاى كينه دل است با وصف اينكه شما نامردان انهارا نيست و نابود ش كرديد هنوز هم به قدر كافى با قيست كه فر هنك عالى ما حكايت كند.

 • بینا جان

  شما اشتباه میکنید و حرف های این چوچه کثیف پنجاب در زیر نام عطا خیل ، درویش دریادلی ، خان ، مزاری ، سهراب و روشن که همان یکنفر اند را نشخوار میکنید. آنها اشخاص مانند شما ، شیلا و خرستان را با حرف های که از شکم مالک کثیف شان یعنی آی اس آی بیرون میشود فریب میدهد و شما آنچه را که به خور تان داده میشود نشخوار میکنید.

  احمق شاه مسعود نه تنها که ناموس ما را از زیر پاه پنجابی های کثیف نجات نداد بلکه طالبان را تا دروازه های کابل یاری رساند تا کشور را دو دسته به چتلستان تقدیم کنند.

  این که فریب این پنجابی کثیف و بویناک را خورده و مانند ایشان به احمد شاه بابا حالا توهین میکنید باید بدانید که توهین به آن جهان گشای کبیر هم در همان راستای ایجاد نفرت و انزجار قومی است. من نه به شما گفته ام که به احمد شاه درانی افتخار کنید و نه به چوچه سگه پنجاب عطا خیل و 10نام دیگرش.

  احمد شاه ابدالی افتخار ما افغانها است اگر شما افغان استید به او افتخار کنید چون او جهان گشای بود که نام افغانستان را از هر قوم بلند کرد. اینکه شما میگوید در آن زما قتل شد و غرامت گیری ها بود و غیره باید بدانید که آنزمان زمان لشکرکشی ها ، کشور گشایی ها و غرامت گیر ها و زیر سلطه درآوردن ها بود. اگر شما به هر امپراطوری آن زمان از انگریز تا عثمانی نگاه کنید همه حکایه از غرامت گیری، لشکر کشی و کشور گشایی ها دارد.

  شما نمیتوانید یک جنایتکار کثیف و فروخته شده چون احمق شاه مسعود را که نه در قرن 17 یا 18 بلکه در قرن بیست همان کابل کوچک را هم به ویرانه مبدل کرد، اردو، پولیس و امنیت ملی آنرا از بین برد و هزاران را قتل و مورد تجاوز قرار داد و راه را برای طالبان وحشی وابسته به پنجابی های کثیف و بویناک چتلستان باز کرد با آن جهان گشای کبیر چون احمد شاه بابا مقایسه کنید اگر میکنید یا زیر تاثیر همین پنجابی های کثیف رفته اید یا مانند احمق شاه مسعود جاهل هستید.

  • ملا بابر یا تنویر !

   ((احمد شاه ابدالی افتخار ما افغانها است اگر شما افغان استید به او افتخار کنید چون او جهان گشای بود که نام افغانستان را از هر قوم بلند کرد. اینکه شما میگوید در آن زما قتل شد و غرامت گیری ها بود و غیره باید بدانید که آنزمان زمان لشکرکشی ها ، کشور گشایی ها و غرامت گیر ها و زیر سلطه درآوردن ها بود. اگر شما به هر امپراطوری آن زمان از انگریز تا عثمانی نگاه کنید همه حکایه از غرامت گیری، لشکر کشی و کشور گشایی ها دارد.))

   کاملا بیسواد تشریف دارید - ما دعوا ء کدام حق بابه را با ملت هند داشتم که نشخوار میکنی "غرامت گیری غرامت گیری" فکر کنم تا حال معنی غرامت را درک نکرده اید . شاید منظور تان باج گیری باشد نه غرامت گیری .

   احمد شاه چرا افتخار تان نباشد این کاملا درست است که او افتخار قبیله است اخر احمد خان از ایل وگله تان است اما نه از اقوام غیر اوغانی ما سلاطین بزرگی چون محمود که به بغداد هم تن نمی داد وبغداد را تهدید مکیرد که خاک بغداد را بر پشت فیل به غزنه میاورم و در پهلوی زبان عربی فارسی را زبان رسمی همردیف و همتراز ان قرار میداد و خلافت اسلامی اب اش را با او پف پف کرده میخورد یا سلاطین نام دار غوری فاتحین هند و بزرگان و گردن کشان هرات و بلخ کابل کودامن .... که شمشیر و دانش شان تا مرکز خلافت اسلامی بلند اوزه شده بود را داشته باشم اصلا فکری به دست پروره ها مجالس خوشی حاکمان خراسانی خود نمی کنم منظور همانا میرویس خان فتنه جو واحمد خان فراری قندهار که هر دو غلامان فارس ها بودند است!!!

   مگر چور چپاول گردن زدن و غارت یک ملت افتخار است !! اگر چنین است ایا دیگران قبل از احمد شاه جان هند را برای بیش از چند صد سال در اشغال شان قرار نداده بودند ایا انان حق افتخار را ندارند ایا از شما ها خواسته اند تا محمود غوری ... را افتخار تان بدانید !!ایا قبول کرده میتوانی که تجاوز و کشتار چنگیز خان را هزاره یا مغلستان افتخار بدانند و بگویند بابا ما چنگیز افتخار ما و عملش خیر و فلاح و نیک بود ؟؟

   معنی جهان گشا هم چیزی دیگریست ملا تنویر باز هم مثل گذشته ها ادعا بی جا و بی مورد کرده اید ان بار گفته بودید در دهه بیستم عمر به مزار ....

   محمود غزنوی تحت پوشش اسلام و اسلام سازی هند را غارت کرد اعمال او که با احمد خان شما از زمین تا اسمان فرق داشت شاید از جانب هموطنان ما و تعداد کثری از مسلمانان جهان مورد تائید قرار داشته باشد اما حقیقت چیزی دیگریست او هم جنایت بزرگ را در حق ملت هند انجام داده و هدفش بیشتر کسب مال و منوال بود تا اسلام ...

   حرف اخر چرا همیشه کسانیکه اوغان نیستند و خود را اوغان نمی دانند انان را تحقیر کرده سوگند میدهید که " اگر اوغان استید یا خود را اوغان میگوید ..." این اوغان گفتن اجباری کار نادرستیست ملا تنویر این حرف ها را در حلقه خیمه نشینان خودتان تان یاد کنید که خریدار دارد .. که دغه کار به وه نکرم اوغان به نه یم ..

جستجو در کابل پرس