کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > بدون شرح!

بدون شرح!

کاری از بشیر بختیاری

سه شنبه 31 مارچ 2009

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


49 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > بدون شرح!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • دوستان سلام.باگشودن صفحه وزین کابل پرس چشمم به این تصویر افتاد.چیزی که بیان یک واقعیت غیر قابل انکاررا برای هر بیننده ترسیم میکند.بنیاد گرایی یعنی این کارتون.اسلام دگم یعنی این تصویر .اگر ما بجای اسپ گادی شدن به این موضوعات بیشتر تعمق کنیم وپرسپگتیف مسیر خودرا دریابیم به سعادت خود رسیده و بیشتر راهی را که بخدا منتهی میشود پیدا خواهیم کرد.اگر ما توان میداشتیم که خود را بشناسیم هزاران خمینی و شیخ محسنی و ملا عمر و دیگر ها این گونه از ما رمه های خر نمیساختند.موفق باد دوستان کابل پرس با این کارهای جدی و عمیق شان

  • آقانوروزی عزیزدررودبرتوهموطن خوب!
   ایکاش این کلمه رمه خررانمی نوشتی انسان خلیفه خدادروی زمین است شمابدون کدام دلیل به هموطنان تان لقب رمه خررادادی هیچ فکرنکردید این حق را چه قسم بخودتان دادی این کلمه رانوشتید؟

  • parspaktief da farsi chi mehsa? kame da fekre me ham bashed, farsi ra farsi benweseed ok

  • سلام به آقای نوروزی !
   نظر خوبی دادین ولی در اخیر خام پورته کدین چون به توده ای عظیم مردم خطاب خر نمودین که دور از ادب است از طرف دیگر رمه برای تعدادی از گوسفندان خطاب میشود نه خرها برای خرها بهتر است از کلمه (گله) استفاده شود.

 • آقای نورزی نظرتان خوشم آمد۰

 • درود دوستای عزیز.طرح آقای بختیاری صاحب مثل همیشه بکر وتازه وگویابوده و حرف تازه برای بیننده دارد.پیام برادر یا خواهر نورزی هم خیلی خوب و جاندار است.براستی اگر ما به خود بیاندیشیم دیگه این اراذل مارا نمیتواند به شکل ابزار استفاده کند.جامعه اسلامی امروز به یک جامعه مورد تنفر در دنیا تبدیل شده است . من از کانادا برای تان مینویسم تا مدتی خودرا افغان معرفی میکردم ولی وحشت پنهان را در وجود شنونده مشاهده میکردم.میفامید .این جا افغان یعنی انتحار.یعنی کشتن .یعنی وحشت وهزار نام ناپسند دیگر.خیر نبیند پشتون های بی منطق که مارا این گونه بد نام و سر زده دنیا کرده است وآخرت ما نیز ازین بهتر نخواهد بود.این کاریکاتور گویای واضح یک چهره پشتون است .واقعا پشتون امروز به معنای همین است موفق باشی با چه گل آزره

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.