کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > ابلیس

ابلیس

کاری از بشیر بختیاری

شنبه 25 آوريل 2009

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > ابلیس

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • باچه جان آخر از دستی کدام شیعه لت میخوریییییییییییییی مه میدانوم .

  • راستی شیعه بودن را به این شیخک قندهاری چی ربط... آیا از کردارش بی خبری؟؟؟؟؟

  • آقلی سر پلی جان من ازین قبل نیز کامنت های ترا میدیدم وشک نداشتم که از حماقت چیزی کم نداری ولی با گذاشتن این پیام دیگه یقین یافتم که تو دچار مرضی هستی که فقط حلوای این دجال(شیخ آصف ابلیس) دردت را درمانست .زیرا تو نه شعور آن چنانی داری نه میدانی که چه را در کجا باید نوشت.اولا که قراری که من میدانم استاد بختیاری در کشوریست که به حمد خدا اونجا تشیع مشیع و ازین امراض وجود ندارد.اگر هم باشند کسانیست که کور ولال و اسپ گادی مانند تو نیست.دیگر با این حماقت های خویش مایه ی خنده ما نشوید سر پلی نادان

 • چهرخءاین کثافت از ابلیس کرده هم زشتر است

  • نظر کاملا به جااست ، ادم بسیارفرومایه و جاسوس درجه یک ایران و از یکی از دوکانداران دین است .

  • شاباش!

   از ملا برهان الدین ربانی، ملا قانونی، ملا فهیم، ملا سیاف، ملا فرید، ملا پیرم قل، ملا گلبدین، ملا محقق، ملا شینواری، ملا خلیلی، ملا عطا محمد و دیگر ملا و مولوی های خونخوار و مزدور جاسوس پیشه هم به همین صورت کارتون طرح کن که دل ما را شاد بسازی.

  • کار کرد این پیر پلیدچه در گزشته و چه در حال (حمله بر بهترین کانون اموزشی در افغانستان )و خیانت در مسایل دینی و نژادی و سو استفاده از سرمایه های مردم نشان دهنده ای عجیب ترین وکثیف ترین شخصیت دینی حتی پست تر از سلمان رشدی در تاریخ افغانستان است .

  • آقای بختیاری اعتدال در همه امور لازمه ی حیات هر انسان است ولو در مقابل دشمن , تکبر و غرور آفاتی دارد که باید در انتظار آن نشست امیدوارم که جناب عالی قدری در پیرامون کارات خود راه اعتدال را در پیش داشته باشید زیراکه تشخیص درست از نادرست کاریست بس دشوار و فرداهای نیز در پیش است که ممکن حق با شما نباشد..... حامد

 • aqaye bakhteyar man namedanam ke khodat dar kodam dien wa mazhab hasti ya nesti ba har hal ensane chon mohseni ra shaytan namedan khod ra kochak kardan ast, agar darayat wa fahm dari beraw wa dar yaki az een TV ha belmoqabel ba een jenab benesheen wa monazera kon , az qadeem gofta and ke ba harchi bazi ba reshe baba ham bazi, omedwaram ke cheze haselat shoda bashad ok

  • اغای محترم که هنوزنتوانسته ای فانت فارسی را در کمپیوترت پیدا کنی، آیا گاهی متوجه شده ای که همین بابه ریش ها نه تنها با دختران نابالغ و معصوم بازی میکنند بلکه مشت ومال وشقیدن مالیدن به اطفال شیر خوار را نیز حلال میدانند؟ فکر میکنم شیطان با همه بدنامی وبدبختی هایش اینکار را ناروا میداند. پس قضاوت بشماست که کدام را بهتر توصیف میکنید.

 • جنابی که با فونت انگلیسی خواستار مناظره بختیاری با خودت شده ای!

  آیا می دانی که محسنی و همفکرانش (از جمله خودت) چرا بالای مکتب معرفت تهمت ترویج مسحیت بستند و آنرا با آنکه اطفال هفت ساله در صنفها بود، سنگباران نمودند؟ بلی، علت این بود که عزیز رویش در میز گردی با رادیو بی.بی.سی خواستار تعدیل این سیاهه تاریخ (قانون احوال شخصیه) شده بود. و در بحث و مناظره آن روز آقای بلخی کمی کم آورده بود، آن بود که جناب محسنی دستور به استفاده از وسیله همیشگی یعنی خشونت را صادر کرد. و جناب ایشان بعد از حمله به مکتب معرفت در اعلامیه ای آنرا احساسات پاک دینی مردم خواند و تلویحا تایید نمود. آن بود منطق تو، محسنی و همفکرانتان. شما تقاضای مناظره نموده اید. اما مطمئن هستم که اگر کسی با تو یا محسنی و بلخی و همفکرانتان سر استدلال بگیرد. فردا باید توهین شود و خانه اش سنگ باران گردد.

  اتفاقا بعد از نشر همین کاریکاتور یکی از همفکرانت طراح این کاریکاتور را تهدید به لت و کوب نموده است. این است منطق. آیا کسی که از کاریکاتور بترسد یا از نقد بترسد به نظرت می شود با او مناظره هم کرد؟

 • واقعا جای مسرت است که زمینه ی ایجاد شده تا چهره ای که سال ها در پس پرده قایم شده بود در چهره ملا دین ویا... .
  حالا چهره واقعی شان برای همه هویداشده است .
  تشکر از برادر آزاد منش.

  • نسل دوم افغانستان نسل با سواد است از ترور شخصیت های مذهبی بی پرهیزند ، چه اینکه ما در فرداهای خود محتاج شخصیت های مان خواهیم بود . من نمی گویم که شما اظهار نظر نکنید بلکه بدانید که در برابر هر ادعای تان بهای سنگین از نماد شخصیت خود تان را خواهید داد . چون روشن است که حرف تجلی شخصیت آدمی است .
   بگذارید شخصیت های در صحنه خودشان تصمیم بی گیرند . همه چیز را خراب نکنید .

 • سلام.من مخالف احوال شخصیه نیستم اگر معیار های انسانی زن و مرد مساویانه طبق معیار های دموکراتیک جامعه افغانی و حقوق بشر منطبق باشد افغانستان کشور کثیر المذهب است که درین کشور مسلمانان(سنی,شیعه,وهابی,اسماعلیه وقادریه)واهل هنود,سیکهه,مسیحی,یهودی,بهائی,زردشتی ,بودیست ,برهمنیست ومونی زندگی دارند هر که باید احوال شخصیه داشته باشند و دولت مکلف است که برابری حقوقی را در رابطه به تمام مذاهب قانون اساسی خودرا تجدید نظر نماید ولی بشرطیکه اولاً شورای قانون گذاری را ایجاد نماهیدکه همه بمثابه قانونگذاران واقعی و تعلیم دیده چه در امور دینی ایشان و چه در امور حقوقی آگاه باشند ودر موردطرح پیشنویس قانون احوال شخصیه باید زنان و مردان سهیم باشند و نباید تمایز جنسی قایل شد و نباید آزادی یکی را بواسطه دیگری مقید ساخت ومن که احوال شخصیه شیعیان افغانستان را خواندم فقط مداخله منفی در امور مخصوص خانوادگی طرح شده بود ودر حالیکه بسیار چیز های ضروری و حقوقی که باعث رشد این جامعه عقب مانده که سالیان دراز در تحت تاثیر نظامهای استبدادی بسر میبردند درین قانون احوال شخصیه چیزی بچشم نمیخورد من متاسف استم که محسنی که خودرا عالم و دانشمند شیعی به حساب مییاورد یک شیطانی بیش نیست .همان مشتی را که طالب بالای این نیم پیکر جامعه میزد محسنی مهر تاهید گذاشته است و حق کار و تحصیل را که اکثراً خواهران و مادران شیعه ما از آن برخوردار است آز آنها صلب کرده است من بمثابه یک مسیحی افغان و شخص باخبر از فقه اسلامی شیعه و سنی انتقاد بسیار شدید خودرا ابراز میدارم و خواهران شیعه هموطن خودرا فرا میخواهم که این قانون را باید هیچ قبول نکنند .ومن باشما یکجابا حمایت و پشتیبانی برادرانه نفرت وانزجار خودرا به شیخ آصف محسنی طراح قانون ضد شما مادران و خواهران هموطن ابراز میدارم و از دولت افغانستان حصوصاً جلالت مآب حامد کرزی خواهشمندم که چشم پت هر چیز را امضا نکنند

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.