در همین بخش

صفحه نخست > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > عکس از تمرين تيم ملی فوتبال زنان افغانستان

عکس از تمرين تيم ملی فوتبال زنان افغانستان

اين تمرينات در آلمان انجام می شود
دوشنبه 4 می 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )


GETTY IMAGES

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • در فوتبال در قدم اول تمرین دویدن و کنترول موازنه بدن است..

  یعنی اول باید مانند یک فوتبالیست دوید بعد بازی با توپ را اشنا شد..

  اشخاص که درست دویده نمی توانند لازم نیست که فوتبالیست شوند که اصلا باعث ضیاع وقت مربی و سایر همسالان تیمی خواهند شد..

 • اين كه در آن كشور با آنهمه محدوديت مذهبي فرهنگي به اين شكل لباس ميپوشند ،تحسين برانگيزاست.بايدگفت كه هزاران بار دمشان گرم.

 • خدمت تمام علاقمندان ورزش ودست اندرکاران کابل پرس سلام تقدیم میکنم
  فوتبال محبوب ترین ورزش درجهان است ومیلیون ها بیننده داردمثل که علاقمندان فوتبال تا نیمه های شب ازطریق تلویزیون مسابقات اروپایی راتماشا میکنند.پس فدراسیون فوتبال در افغانستان چی کارهای را انجام داده است؟
  آیاتابحال کدام لیگی منظم موجود است؟اصلا استادیوم برای چی به اصطلاح بازسازی شد؟یکی ازمهمترین مصروفیتهای سالم درکشورمامیتواندورزش باشد.ولی کمیته ملی المپیک ما نیزیکی ازغافل ترین وتنبل ترین ارگان های به اصطلاح دولت به حساب مییاید.این که تیم فوتبال بانوان به آلمان برای تمرین اعزام میشونداین هم به درخواست خودآلمانها انجام میگیردنه به سعی وتلاش المپیک.
  ازورزشهای مثل کرکت-تکواندو-کاراته بعضا خبر های به گوش میرسدولی ازفوتبال حتی تقسیم اوقات برای برگذاری مسابقات داخلی ندارندبه هراندازه ای که مسابقات داخلی منظم باشد به همان اندازه فوتبال درکشور رشد میکند.اماحیف که خانه ورزشکاران هم به تفریحگاه یکتعداد تنبلان تبدیل شده است.

 • my name is fraidoon_rasooly_wvi@yahoo.com
  oh when i saw this pictures and i be came very glad that our country could pave the ground for athletes specialy for the women that it can be writen in all over the world news that afghanistan can be sucsses and proud about the sport that however af has a lots problem.finaly this picture show that afghanistan still alive and imp
  rove day by day .

 • جای تاسف است.حالا که افغانستان دارد از منجلاب طالبان نجات پیدا می کند و زنانش اینگونه شاد و سرخوش ورزش می کنند و گیسوان را به باد می سپارند٬ ایران در حال فرو رفتن در باتلاق اسلام ارتجاعی است و زنان و دختران را از اینگونه فعالیتها منع می کنند یا در بهترین حالت آنها را در کیسه و چادر می پیچند.

 • با عرض سلام------

  برای اینکه یک پاس دهنده و شوت زننده خوب بود حداقل روزانه صد بار توپ را باید به فاصله کوتاه و بعید رد و بدل کرد...

  یک فوتبالیست زمانی یک کنترول کننده خوب توپ شمرده می شود که بدون اشتباه هر بار که تصمیم بگیرد باید بیست بار توپ را به سر پا بزند...

 • صد غنچه گل تقدیم اعضائی تیم ملی زنان افغانستان من با دیدن تصاویری از این هموطنای عزیزم خیلی خوشحال شدم آرزومندم دیگر هیچ لونگی و پکول و ریش مانع پیشرفت این عزیززان نشوند و در آینده شاهد افتخارات بزرگی به میهن شیرین ما داشته باشیم سربلند،با ادب و سلامت باد ورزشکاران وطنم

جستجو در کابل پرس