صفحه نخست > دیدگاه > انتخابات > ما به بنيادگرايان، طالبان، جنگ سالاران، مافیا، نژادپرستان، دزدان، قاچاقچیان (…)

ما به بنيادگرايان، طالبان، جنگ سالاران، مافیا، نژادپرستان، دزدان، قاچاقچیان و فرصت طلبان رای نمی دهیم

انتخابات ریاست جمهوری را تبديل به محکمه ابتدایی دزدان، خاينان و جنایتکاران کنیم/ کمپاینی جدید بزودی در کابل پرس
دوشنبه 11 می 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

حامد کرزی: دوست و همدم قاچاقچيان مواد مخدر، ناقضان حقوق بشر و دزدان و چپاولگران. هشت سال حکومت وی سرشار از خيانت و چپاول و نقض حقوق بشر بود. او دو متهم به نقض حقوق بشر کریم خلیلی و قسیم فهیم را به عنوان معاونان خود برگزیده است. حامد کرزی ملا عمر رهبر گروه آدمکشان طالب را "برادر عزيز ملا عمر" خطاب می کند.

شهنواز تنی: يکی از ناقضان عمده ی نقض حقوق بشر در افغانستان و جاسوس و عامل استخبارات پاکستان در افغانستان می باشد. او يکی از خطرناک ترین عناصر در افغانستان است.

جبار ثابت: عضو باند تروريستی گلبدين حکمتيار، دادستان سابق که جهاد علیه فاسد اعلام کرد و خود در فساد غرق بود.

علی احمد جلالی: يکی از غاصبان شیرپور در کابل، کسی که بدليل معاملات سیاسی حاضر نشد فهرست قاچاقچيان مواد مخدر را افشا کند.


انورالحق احدی:
رهزنی که در اختلاس ميليون ها دالر مستقيما دست داشته است و از چپاولگران شیرپور محسوب می شود.


اشرف غنی احمدزی:
تبعه ی امريکا و طالب نکتايی پوش، مهره ی کليدی در ساختن حکومت فاسد کرزی، سابق رييس غير قانونی دانشگاه کابل همراه با تعصب و نفرت از زبان فارسی. او در ادامه قانون شکنی هایش، خلاف قانون اساسی، با داشتن تابعیت آمريکایی، در انتخابات شرکت کرده است.

عبدالله عبدالله: يکی از ناقضان حقوق بشر، سال ها وزير امور خارجه که سرشار از قوم گرايی، تعصب و بی لياقتی بود. او متهم به قتل فرمانده ی خود احمد شاه مسعود نيز هست.

هدایت امین ارسلا: از مهره هایی ست که سال ها در آمريکا زندگی کرده است و طبق اسناد وزارت امور خارجه اين کشور، در صورت شکست طالبان (امارت اسلامی) در امور حکومت داری، از طالبان تکنوکرات (نکتایی پوش) مانند هدايت امين ارسلا استفاده خواهد شد.

حنيف اتمر: مهره انگلیسی و يک چهره ی خادی که در شکنجه ی افراد دست داشته است، يکی از عناصر اصلی ساخت سیستم فاسد حامد کرزی، ان جی او سالاری که ميليون ها دالر را بدون حساب و کتاب بر باد داد. او کسی ست که در وزارت داخله و از امکانات آن به نفع حامد کرزی در انتخابات کار می کند. کنترل بخش های مالی در دولت افغانستان توسط طالبان نکتايی پوش کاملا با برنامه ريزی صورت گرفته است. هدايت امين ارسلا، اشرف غنی احمدزی، انورالحق احدی، حنيف اتمر و فاروق وردک کليدی ترين عناصری محسوب می شوند که در ساختن حکومت فاسد و سرشار از اختلاس و فساد سهم داشتند و تقريبا بيش از هشتاد و پنج درصد جابجایی های مالی در دولت افغانستان زير نظر آنان صورت گرفته است.


فضل الهادی شینواری:
فاسد ترین قاضی القضات که بصورت گسترده در زمان کنترل بر دادگاه عادی در فساد دست داشته است و اکنون در شورای علما به نفع حامد کرزی فعالیت کرده و بیانیه صادر می کند.

عبدالعلی سراج: خود را متعلق به خاندان شاهی می داند و خوشحال می شود که به او بگويند شاه زاده. او دارای ارتباط نزديک با طالبان بوده و يکی از عناصروصل کننده عناصرطالبان به دولت حامد کرزی است.

زلمی خلیل زاد: از زلمی خليل زاد نيز به عنوان يکی از حاميان معنوی طالبان ياد می شود، کسی که در زمان حضور خود در افغانستان به عنوان سفير آمريکا، به حمايت جريان خاصی در بدنه ی دولت همت گمارده بود و در تصميم های عمده ی حامد کرزی نقش بسزایی داشت.

www.hamedkarzai.com

www.aliahmadjalali.com

www.aliahmadjalali.net

www.aliahmadjalali.net

www.ashrafghaniahmadzai.com

www.anwarulhaqahadi.com

www.abduljabarsabet.com

www.yunusqanooni.com

www.hanifatmar.com

www.hedayataminarsala.com

www.abdullahabdullah.com

www.pirsayedahmadgilani.com

www.pirsayedahmadgillani.com

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • مردم نباید فریب این دغلکاران را خورده و برای چند سال آينده کشور را به تباهی بکشانند.

  • پاينده باد كرزي ، وبحق كه بهترين ومعاونان خويش را كه فهيم وخليلي است برگزيده اند.

  • دو شنبه ۱۴/۲/۱۳۸۸ ساعت ۵ بعداز چاشت اولين خبر تلويزيون بي بي سي از ثبت نام كرزاي براي رياست جمهوري آينده افغانستان خبر داد حتي دو نفر از معاونانش را معرفي كردند آقاي قسيم فهيم معاون دست راست آقاي كرزي و آقاي كريم خليلي معاون دست چپ آقاي كرزاي كه معاونانش از منفورترين شخصيتهاي افغانستان ميبباشد آقاي كرزاي براي رياست جمهوري از هر نوع ابزاري استفاده ميكند تا به پست رياست جمهوري باقي بماند

   تيم سه نفره آقاي كرزاي براي رياست جمهوري به قول شاعر

   سه سست، سه پست، سه قاري دراز بتاز و بتاز و بتاز اي سه گوش دراز

   نيرنگ باز چون روبهي دم دراز كفتارخو ، و مردار خور چون كركس پادراز

   سه سست يعني بي كفايت سه پست يعني كه خالي از هر نوع سياست دولتي قار دراز يعني بابالنگ دراز
   من يك مهاجر افغاني كه در ايران زندگي مي‏كنم با شما هموطنان گرامي افغانستان

   به حيث يك فرد افغاني و هموطن شما از تمام اقوام پشتون- هزاره- تاجيك- ازبك- پشي و نورستاني و حتي هندوهايي كه افغاني هستند و كوچكترين و اقليت‏ترين اقوام افغانستان از شما عاجزانه خواهشمندم اينك كه انتخابات رياست جمهوري را در پيش رو داريم يك مسأله‏اي بسيار حساس و آينده همه‏ي هموطنان افغان و جغرافياي افغانستان بستگي به اين انتخابات دارد من از شما ملت افغانستان عاجزانه خواهشمندم كه اين انتخاباتي را كه پش رو داريم بسيار با دقت و با هوشياري كامل توجه داشته باشيم كه افراد متخصص و دلسوز كه دوراز تبعيض نژادي باشد كه همه‏ي اقوام افغانستان در نظر ايشان يك ملت افغان باشيم اميدوارم با چشم باز به اين انتخابات نگاه كنيم كه آينده ما بستگي به اين انتخابات دارد خود شما مي‏دانيد كه 35 سال پيش ما افغان‏ها مثل برادر با هم زندگي مي‏كرديم. اما متأسفانه بعد از تجاوز روسيه يا شوروي سابق و تشكل‏هاي مجاهدين وبعد تبديل شد به خودخواهي و بسياري از افرادهاي فرصت طلب كه اين جهاد مقدس را تبديل به جنگسالاري و آدمكشي و هيچگونه جنايات را درباره ملت افغانستان دريغ نكرد و اين آرامش برهم خورد.

   اينها اكثراً جنگجو و آدمهاي خطرناك كه تمام افغانستان را به خطر انداختند كه ميليون‏ها انسانها بي گناه را اين افراد جنگ‏طلب و سودجو كشتند و آواره كردند و تمام زيربناهاي امنيتي و اقتصادي علمي و فرهنگي ملت افغانستان را نابود كردند وقتي كه كرزاي صاحب رئيس‏جمهور افغانستان شد.

   كرزاي براي به قدرت رسيدن با ائتلاف با اين جنگ‏سالاران به رياست جمهوري رسيد اما مدت 7 سال است كه اين آقاي كرزاي با هم‏پيمانان و مؤتلفين‏شان هيچ كاري براي مردم و ملت مظلوم افغانستان و آوارگان افغانستان انجام ندادن فقط كارهاي آقاي كرزاي براي رضايت مؤتلفين كه همان جنگ‏سالاران، آدم‏كشان و غاصبان هستند انجام دادند حيف از اين كه هيچ توجهي به بيوه‏زنان و يتيمان افغانستان و معلولين و ديگر مردم افغانستان انجام نشد حالا هم مشاهده مي‏شود كه آقاي رئيس‏جمهور كرزاي براي باقي ماندن بر رياست‏جمهوري ائتلاف‏هاي پشت‏پرده با جنگ‏سالاران سودجويان در صدد است به رياست‏جمهوريشان باقي بماند اي مردم دلير و شجاع افغانستان شما هوشيارانه يك انسان مفيد و متخصص و دلسوز مردم افغانستان را انتخاب كنيد براي شما فرق نكند كه اين آدم پشتون- هزاره- تاجيك- ازبك- پشي – نورستاني يا از هر يك از اقوام افغانستان باشد فقط كسي باشد كه بتواند امروز كشور ويرانه ما را آباد كند رأي دهيد. و توجه به آوارگاني كه ازافغانستان در كشورهاي خارجي هستند مثلاً در اروپا – آمريكا- انگليس و يا درهر جاي دنيا مهاجر افغاني است كه بي‏شك داراي تخصص‏هاي زيادي هستند كه براي آباد كردن افغانستان و عودت دادن به افغانستان بدون شك براي ساختار زيربناي علمي و فرهنگي واقتصادي افغانستان مؤثر مي‏باشد. مهاجران افغاني در پاكستان و ايران كه اينها در طول تاريخ مهاجرت رنج‏هاي بيشماري كشيدند كه امروز چشم به راهي آدم ناجي هستند كه رئيس‏جمهور افغانستان شود و افغانستان را آباد كند و از اين اوضاع نابسامان و ناامني در افغانستان و مهاجرت و تحقيرها نجات يابند و به كشورشان برگردند.كه از تحقيرها و سؤاستفاده از آنان از نظر كاري و جذب كردن در نظام تروريستي كه در پاكستان جذب گروههاي تروريستي مي‏شوند نجات يابند و به كشورشان بازگردند.

   اين راه محقق نمي‏شود مگر اينكه ما يك رئيس‏جمهور پاك و دلسوز كه دور از هرگونه نژادپرستي و جنگ‏سالاري باشد. اين رئيس‏جمهور اول بايد مهم‏ترين مسأله‏ي افغانستان يعني امنيت كه مردم ديگر از نظر امنيت هيچ تشويشي نداشته باشد اگر در افغانستان امنيت كامل باشد مردم افغانستان سخت‏كوش و هوشيار هستند كه با چنگ و دندان افغانستان عزيز را آباد ميكند اما وقتي امنيت نباشد هيچ‏كاري از دست كسي بر‏ نمي‏آيد كه حتي معاش زندگي‏اش را تأمين كند. ناگفته نماند مهاجرين افغاني كه در ايران هستند تحقيرهاي زيادي را متحمل شده‏اند و عدم برگشت اينها به افغانستان تنها اقتصاد نبوده است بلكه ناامني افغانستان باعث شده است اينها به افغانستان برنگردند و در ايران رنج‏هايي را متحمل شوند از جمله اين قشر هيچ نوع حقوق انساني را در ايران برخوردار نيستند البته ملت ايران ملت شريفي هستند كه ما خيلي ممنون هم هستيم ما هيچ‏گونه مشكلي با ملت ايران نداريم اما سياستهاي دولت ايران درباره مهاجرين افغاني و فراموشي جناب رئيس جمهور كرزاي و دولت‏مردانشان نسبت به مهاجرين افغاني در ايران باعث شده است كه الآن دولت جمهوري اسلامي ايران مهاجرين افغاني را از هر نوع حق انسانيت محروم كرده است و مهاجرين را در تنگناي شديدي قرار دادند از مهاجرين قانوني كه در ايران زندگي مي‏كنند در مدت 6ماه اقامت خانواده‏ي 10 نفري 380 الي 500هزارتومان – خانواده 7 نفري 280هزارتومان و خانواده 6نفري 240هزارتومان دريافت مي‏كنند و بابت 6ماه كار از هر كارگر افغاني 300 هزارتومان دريافت مي‏كنند به صورتي كه كارگرهاي افغاني در زمستان بيكار بودند و همچنان حالا در تاريخ 2 ارديبهشت 1388 هم همينطور بيكارند و تعداد زيادي از اين مهاجرين قادر به سير كردن شكم زن و بچه‏هاشون يا پرداخت اجاره خانه‏شان نيستند وحتي براي تحصيل هم به آموزش‏وپرورش جمهوري اسلامي ايران بابت هر دانش‏آموز پول پرداخت ميشود ما امروز شاهد بوديم كه يك خانواده فقير افغاني كه سرپرستشان به دفتر اتباع خارجه ايران مراجعه كرده بودكه قادر به پرداخت پول نبوده و گفته است كه من قادر به دادن اين پول نيستم به ما تخفيف بدهيد اما رئيس بخش اتباع گفته بودند بايد شما اين پول را پرداخت كنيد اما ايشان معترض شده و گفته بودند كه شما مبلغ پولي را كه از مهاجرين افغاني زياد ميگيريد و از مهاجرين عراقي مبلغ كمي مي‏گيريد اما با مهاجرين افغاني اين كار را مي‏كنيد ما برادر مسلمان شما هستيم اما رئيس اتباع در جواب گفته: ما با عراقي‏ها كار داريم آنها برادران ما هستند .

   ما با شما افغان‏ها كاري نداريم و اين كار را مي‏كنيم كه بريدگمشيد به افغانستان خرابشده‏تان. اما حرف من اين است كه اين آقاي رئيس اتباع حق اين را دارد كه اينطور صحبت كند و توهين كند. چرا كه حدود يك ميليون مهاجر چندين سال است كه سربار دولت ايران است اما آقاي كرزاي تو براي ملت افغانستان چه كردي؟ آقاي كرزي بي‏شعور ما چه طورمي‏توانيم به شما رأي بدهيم كه توهيچ فرقي با آن جنگ‏سالاران و آدم‏كشان كه ماها را آواره كرده اند نداري آقاي كرزاي من از شما مي‏پرسم كه در مدت رياست جمهوريت درباره‏ي مهاجر افغاني در ايران چه خدماتي انجام دادي آيا لازم نيست كه تو رئيس‏جمهور افغانستان ويرانه بيايي و با دولت‏مردان ايران صحبت كني كه مهاجريني كه در ايران هستند حداقل باآنها اسلامي نه بلكه انساني برخورد شود. اما آقاي رئيس‏جمهور كرزاي تو خيلي بي‏شعور هستي با تروريستها و جنگ‏سالاران قاطعانه برخورد نمي‏كني خودت مسئول ناامني در افغانستان هستي چون بي‏كفايتي تو ايجاد ناامني را در افغانستان شديد كرده است در خاتمه از ملت شريف افغانستان از تمام اقوام افغانستان از تمام مذاهبي كه در افغانستان وجود دارد خواهشمنديم مسئوليتي را كه براي آبادي و آزادي افغانستان داريم كرزاي و جنگ‏سالاران تنها گذاشته و به يك آدم دلسوز و پاك دور از نژادپرستي و متخصص در امور افغانستان رأي بدهيد كه افغانستان آباد و آزاد و صالح و پيشرفته داشته باشيم كرزاي و مؤتلفين‏شان يعني جنگ‏سالاران و آدم‏كشان را تنها گذاشته.

   ناگفته نماند رئيس‏جمهور كرزاي من يك هزاره هستم ولي قبل از اينكه يك هزاره باشم يك افغاني هستم من در سالي كه انتخابات رياست‏جمهوري تو به محقق رأي ندادم اما من فقط به تو رأي دادم چون من فكرمي‏كردم با وجوديكه كه ملل‏هاي دنيا تو را مي‏شناخت و اميد اين بود كه بتواني افغانستان را آبادكني اما متأسفانه نتوانستي چون با همان كساني ائتلاف كردي كه اين همه مصيبت‏ها را بر سر ملت افغانستان آورده بودند پس تو يكي از آنها هستي.

  • در بین تصاویر دو فرد شرفباخته و کثافت پیشه دیگر با گذشته پرچمی و حال چتلی خوار جمعیتی ها نیامده اند:

   1
   - لطیف پدرام

   2- حبیب منگل (این کثافت در مصاحبه اش با طلوع هنوز هم از دولت نوکران روسی به نیکی یاد میکند و خود را نماینده حزب وطن یا همان حزب دموکراتیک خلق میداند)

   و هم درین لیست یک گلبدینی کثیف به نام میرویس یاسینی فراموش شده. او هم از تروریست های مشهور است.

   لیست کامل را هنوز ندیده ام که از دیگران هم بگویم هما همین سه تن کسانی اند که همقطار فهیم و خلیلی و جلالی و اشرف غنی و کرزی و ... اند و باید تصاویر شانرا علاوه کنید.

 • سلام من به همه!
  دوست عزیز شما چلیپا بالای اشخاصی کشیدهد که جز اینها دیگر هیج کسی را دولت مردان امریکا نمی خواهند و نه هم دوست دارند
  من شخصآ قمار باز نیستم اما اینقدر میدانم که جهزگر برای کسی پول یا پیسه مدهد که بتواند آنرا دوباره حاصل کند، مردم بیچاره ما ناچار است و دوستان خارجی چهره های را بما آماده ساخته که هر کدام این ها را که ما قبول نمایم خواست آنها براورده می شود و به زبان انگلیسی به این قسم بازی سیاسی وشنگ سرکل میگویند (wishing circle) که همیشه برد از بازیگر و یا جهزگر است تشکر!!!،

 • گمان می کنم، تنها آقای بشر دوست مانده است. به این بیطرفی کامران میر هزار نیز باید آفرین گفت. این را میگویند رسالت روزنامه نگاری!
  کمتر کسی را می بینی که در این "سانقه بازی" چون چهار مغز به سویی "لول" نخورد. فکر می کردم میر هزار شاید از این جمله نباشد و جز چند حمایتگر خارجی کسی از قدرت طلبان داخلی در کنارش نباشد، اما دریغ، چه زود تشت از بام فرود افتاد.

  مگر در این ملک مشکل است مستقل زیست و مستقل فکر کرد، آیا حتمی است که باید از "جایی" آویزان بود؟؟

 • با درود و آفرين، و آرزوی بهروزی و پيروزی برای ملت بزرگ افغانستان!
  خواهران و برادران!
  جای شکی نیست که شما همه خبر و تصویر جان گداز و وحشیانه شکنجه دادن یک شهروند افغان از سوی عضو خانواده شاهی ابو ظبی یکی از امیرنشینان امارات متحده عربی را تماشا نموده اید که به همکاری پولیس یونیفورم دار ابوظبی صورت میگیرد. شیخ عیسی بن زاهد آل نهیان به نمایندگی از خانواده های کاخ نشین و خون آشام اعراب تصویر واقعی این مار های افعی را به نمایش گذاشته است.
  این شیخ جانی و تبهکار که به مرض سادیسم و لذت بردن از مشقت دیگران آلوده است به وحشیانه ترین شکل ممکن به خاطر ارضای جنون و صبعت جنیتکی خود با هویت یک ملت سرفراز که بیشترین قربانی را در راه خدا داده است بازی میکند. آنانیکه داعیه دین را بر شانه درست مثل تجارت نفت، حمل میکنند، از تمویل تروریسم بین المللی گرفته تا شکنجه افراد بصورت انفرادی، انسانیت و مدنیت را همچنانیکه در طول تاریخ تهدید نموده اند، با خطر مواجه ساخته اند.
  امرای عرب با کتاب سوزی ها و از میان بردن فرهنگ انسانی سایرین، همواره تلاش نموده اند تا دین خدا را آمیخته با جاهلیت عرب که در خون آنان عجین است، بر سایرین به زور شمشیر به هدف غارت، و بدست آوردن زر و زن و زمین تحمیل نمایند.
  این فراخوان به مناسبت فرصت ویژه ای است که میخواهیم از آن به عنوان نکته عطف تاریخی برای بازیابی هویت اصیل افغانی و آریائی خود استفاده نمائیم. صدها سال است که اصیل زادگان این مرز وبوم برای اعاده این هویت رزمیده اند اما در توطئه های مزد بگیران و تازی پرستان افغانستان ستیز، گیر مانده و رشیدانه جان باخته اند.
  مگر میشود ابو مسلم خراسانی، لیث صفار و طاهر بدخشی را فراموش نمود؟ این ابرمردان از همان زمان میدانستند که دین خدا تا آز و طمع و حرص عرب از هم فاصله دارند. اما توطئه و خیانت از آنجائیکه در خون امرای عرب جای دارد، همواره این صدا ها را با همکاری مزدوران بی هویت خود، خاموش نموده اند.

  همواره افعی زادگان و تازی پرستان افغانستان ستیز میگویند که اعتراض درین زمینه، جنگ با عرب است!! و برای نشان دادن بيگناهی تازيان بیابانگرد، بی درنگ به دین پناه میبرند و می خـــواهند بزور بما بباورانند که ما با اينها سرجنگ داريم !! هرگز نه، هرگز نه! ما بهيچ روی نه با عرب سر جنگ داريم و نا با عرب زبانان.
  ما وابسته به يک فرهنگ بسيار کهن، و پر باری هستیم که جهان امروز بسياری از ارزش های خود را به آن مدیون است، چنین پيشينه درخشان فرهنگی، بدست تازيان بيابانگرد شکسته شد، آيينهای شهريگری و فرهنگ پربارمان بتاراج رفت. اما فردوسی و امثال او نگذاشت تا این جانیان تاریخ به آرزوی خود برسند. زمانی از حسنين هيکل، بزرگ نام مصری پرسيدند: چرا شما مصريان با آن پيشينيه پر بار فرهنگی عرب زبان شديد؟ شما در اصل عرب نيستيد، گفت: برای اينکه ما فردوسی نداشتيم...،

  زشیر شتر خوردن و گوشت سوسمار* عرب را به جای رسیده است کار *
  که تاج کیانی کند آرزوی * تفو بر تو ای چرخ گردون تفوی*
  فردوسی بزرگ و جاودانه،

  تازيان بی فرهنگ برای پذيراندن آيين خرافه گرای خود که از ژرفای پندارهای بيمارشان برخاسته بود، چيزی جز خون و مرگ و ننگ و نکبت برای ما به ارمغان نياورده اند، بنا با استفاده ازین فرصت بپا خیزید، واحدانه به پا خیزید. ملت بزرگ افغانستان؛ مشتی سوسمار خوار و بیابانگرد اینبار از طریق اسامه بن لادن نه بلکه رسما از طریق یک حکومت، بر هویت و هستی ما تاخته اند. دیگر تامل جایز نیست، ما در نخستین گام خواستار دخالت دادگاه لاهه هستیم، این شیخ بیمار باید محاکمه گردد، در غیر آن اگر حکومت امارات او را در پناه خود میگیرد، ما به مثابه ملت افغانستان از حکومت منتخب و مردمی افغانستان میخواهیم تا سفیر این خانواده خون آشام و سادیست را هر چه زودتر از افغانستان اخراج نماید.
  شبکه مخابراتی اتصالات و بانک الفلاح از سرمایه گذاری های همین خانواده سفاک و بیمار است، با تحریم استفاده آن، برای به کرسی نشستن عدالت کمک نمائید.

 • با درود و آفرين، و آرزوی بهروزی و پيروزی برای ملت بزرگ افغانستان!
  خواهران و برادران!
  جای شکی نیست که شما همه خبر و تصویر جان گداز و وحشیانه شکنجه دادن یک شهروند افغان از سوی عضو خانواده شاهی ابو ظبی یکی از امیرنشینان امارات متحده عربی را تماشا نموده اید که به همکاری پولیس یونیفورم دار ابوظبی صورت میگیرد. شیخ عیسی بن زاهد آل نهیان به نمایندگی از خانواده های کاخ نشین و خون آشام اعراب تصویر واقعی این مار های افعی را به نمایش گذاشته است.
  این شیخ جانی و تبهکار که به مرض سادیسم و لذت بردن از مشقت دیگران آلوده است به وحشیانه ترین شکل ممکن به خاطر ارضای جنون و صبعت جنیتکی خود با هویت یک ملت سرفراز که بیشترین قربانی را در راه خدا داده است بازی میکند. آنانیکه داعیه دین را بر شانه درست مثل تجارت نفت، حمل میکنند، از تمویل تروریسم بین المللی گرفته تا شکنجه افراد بصورت انفرادی، انسانیت و مدنیت را همچنانیکه در طول تاریخ تهدید نموده اند، با خطر مواجه ساخته اند.
  امرای عرب با کتاب سوزی ها و از میان بردن فرهنگ انسانی سایرین، همواره تلاش نموده اند تا دین خدا را آمیخته با جاهلیت عرب که در خون آنان عجین است، بر سایرین به زور شمشیر به هدف غارت، و بدست آوردن زر و زن و زمین تحمیل نمایند.
  این فراخوان به مناسبت فرصت ویژه ای است که میخواهیم از آن به عنوان نکته عطف تاریخی برای بازیابی هویت اصیل افغانی و آریائی خود استفاده نمائیم. صدها سال است که اصیل زادگان این مرز وبوم برای اعاده این هویت رزمیده اند اما در توطئه های مزد بگیران و تازی پرستان افغانستان ستیز، گیر مانده و رشیدانه جان باخته اند.
  مگر میشود ابو مسلم خراسانی، لیث صفار و یاسین بادغیسی را فراموش نمود؟ این ابرمردان از همان زمان میدانستند که دین خدا تا آز و طمع و حرص عرب از هم فاصله دارند. اما توطئه و خیانت از آنجائیکه در خون امرای عرب جای دارد، همواره این صدا ها را با همکاری مزدوران بی هویت خود، خاموش نموده اند.

  همواره افعی زادگان و تازی پرستان افغانستان ستیز میگویند که اعتراض درین زمینه، جنگ با عرب است!! و برای نشان دادن بيگناهی تازيان بیابانگرد، بی درنگ به دین پناه میبرند و می خـــواهند بزور بما بباورانند که ما با اينها سرجنگ داريم !! هرگز نه، هرگز نه! ما بهيچ روی نه با عرب سر جنگ داريم و نا با عرب زبانان.
  ما وابسته به يک فرهنگ بسيار کهن، و پر باری هستیم که جهان امروز بسياری از ارزش های خود را به آن مدیون است، چنین پيشينه درخشان فرهنگی، بدست تازيان بيابانگرد شکسته شد، آيينهای شهريگری و فرهنگ پربارمان بتاراج رفت. اما فردوسی و امثال او نگذاشت تا این جانیان تاریخ به آرزوی خود برسند. زمانی از حسنين هيکل، بزرگ نام مصری پرسيدند: چرا شما مصريان با آن پيشينيه پر بار فرهنگی عرب زبان شديد؟ شما در اصل عرب نيستيد، گفت: برای اينکه ما فردوسی نداشتيم...،

  زشیر شتر خوردن و گوشت سوسمار* عرب را به جای رسیده است کار *
  که تاج کیانی کند آرزوی * تفو بر تو ای چرخ گردون تفوی*
  فردوسی بزرگ و جاودانه،

  تازيان بی فرهنگ برای پذيراندن آيين خرافه گرای خود که از ژرفای پندارهای بيمارشان برخاسته بود، چيزی جز خون و مرگ و ننگ و نکبت برای ما به ارمغان نياورده اند، بنا با استفاده ازین فرصت بپا خیزید، واحدانه به پا خیزید. ملت بزرگ افغانستان؛ مشتی سوسمار خوار و بیابانگرد اینبار از طریق اسامه بن لادن نه بلکه رسما از طریق یک حکومت، بر هویت و هستی ما تاخته اند. دیگر تامل جایز نیست، ما در نخستین گام خواستار دخالت دادگاه لاهه هستیم، این شیخ بیمار باید محاکمه گردد، در غیر آن اگر حکومت امارات او را در پناه خود میگیرد، ما به مثابه ملت افغانستان از حکومت منتخب و مردمی افغانستان میخواهیم تا سفیر این خانواده خون آشام و سادیست را هر چه زودتر از افغانستان اخراج نماید.
  شبکه مخابراتی اتصالات و بانک الفلاح از سرمایه گذاری های همین خانواده سفاک و بیمار است، با تحریم استفاده آن، برای به کرسی نشستن عدالت کمک نمائید.

  • چرا به این ها رای نمیدهید ؟ چشم ندارند ؟ گوش و بینی ندارند ؟ دست و پای ندارند ؟ دریشی و پراهن و تنبان ندارند؟ چور و چپاول دزدی را یاد ندارند ؟ آدم کشتن و ترور را یاد ندارند ؟ وطن وننگ فروشی را یاد ندارند ؟ دست به غصب زمین و جایداد مردم و دولت نزدند ؟ بچه بازی و رقصیدن را یاد ندارند ؟ جاسوسی و شعبده بازی را یاد ندارند ؟ نوکر پاکستان و انگلیس و امریکا نیستند ؟ کشور را ویران و نابود نکردند؟ محروم از اخلاق وشرافت نیستند ؟ دست های شان به خون ملت مظلوم آغشته نیست ؟ بجای آب خون مردم بیچاره و مسکین را نمینوشند ؟ و غیره و غیره . اگر شما بخواهید ، کدام آدم شریف پیدا شود ، و بآن رای دهید ، صادقانه میگویم ، من سراغ آنرا ندارم . باز اگر شما آنرا پیدا نمودید در همین سایت آنرا معرقی بدارید ، که من هم آنرا بشناسم . و افتخار کنم که در کشور ما آدم پاک ، صادق و خدمتگذار مردم و جامعه و جود دارد. زیرا از روزیکه من بمطالعه ای کتب و تواریخ کشور خود آشنائی پیدا کردم ، هیچ زعیم را نیافتم که بدرد جامعه و کشور ما خورده باشند ، همه شان جاسوس و غدار ، دزد و چپاولگر ، جلاد و پدرکشته ای خائن ، قوم پرست و متعصب ، وطن فروش و بی کفایت ، دیگر در شان آنها کوچکترین تحریک جوهر انسانی و اخلاقی پدیدار و نمایانگر نبود.

 • یکنقر دیگر رانیز دربین <سالارها> اضافه کنید .او<بی خبر سالار> است واین بی خبر سالار بشر دوست نام دارد .این داکتر سیاست نمی داند که در دنیا چه خبر است .شما دیدید مخالفت اورا با کار انجو ها .این اقدام نهایت بی خبری او را نشان می داد .مشکل در دنیا انجو ها نیستند مشکل عدم کنترول از کار انجو است من یک تصویب ملل متخد را دیدم که انجو ها را به مثابۀ آسان ترین وارزان ترین وسیله برای آوردن تغییر در جوامع جون افغانستان دانسته بود .اما داکتر احساساتی ما به حذف انجو ها دستور داد ودر یک شب خود را خراب کرد .این را می گویند بی خبر سالار .

 • به نظر من لطفا به هيچ يك از اين خاينها راي ندهيد چون در روز قيامت با همين خاينهاي وطن فروش حشر ميشويد

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس