IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > عکس > یک پای شیطان

یک پای شیطان

اخوانیست ها، متحجران و واپسگرایان جایی که منافع شان ایجاب کند، با هم برادر می شوند. زمانی برهان الدین ربانی، جنایتکاران طالب را فرشته های صلح نامید و اینبار نیز در راس شورای عالی صلح حامد کرزی، به جنایتکاران طالب مجال و میدان بیشتر می دهد.
پنج شنبه 14 اكتبر 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • این شخص در زمان که مسعود وزیر دفاع او بود و یا در زمانی که آی اس آی او را قافله سالار دزدان و قطالطریقان و و و ساخته به کابل فرستاده بود به مقدار 2 میلیون و دوصدو پنجاه هزار دالر را از دی افغانستان بانک دزدی نموده بود . باید باید حساب ان پول از این شخص گرفته شود . کسی است که یک گلوله 10 دالری به بین پیشانی این شخص بکارد ؟ تنکو . . چهره استخوانی . چپن قطغنی . کرتی چهار خانه مجلسی . لونگی سیاه . ریش سقید عمری اسلامی و چشم های نیمه از حدقه بیرون برآمده مثل که متوجه چیزی خاصی خود را اگر نشان داده باشد , شاید ادم مهمی جلوه کند . به طور مجموع اگر این عبا و قبار را از تن این شخص بیرون بیاوریم و لبای معمولی پیراهن تنبان را به جان این شخص کنیم , شاید مثل کوچوکی جلوه کند که نه از خانه باشد و نه از حمام . ما چرا خود را مجبور به احترام نمودن اشخاصی مانند این شخص فکر و یا حس میکنیم .

 • ربانی یا هر شخص دیگر را که پیش کنند کدام تاثیری نخواند داشت چو صلح فقط زمانی نتیجه خواهد داد که مرکز تروریزم بین المللی در پنجاب چتلستان نابود شود.

  دلایل :

   تهداب چتلستان بر اساس بنیاد گرایی اسلامی گذاشته شده است. این کشور کثیف و مصنوعی بدون افراطی گری سازمانداده شده اسلامی یک لحظه هم نمیتواند وجود داشته باشد.

  پنجابی های کثیف از این رو از مذهب به حیث یک وسیله برای بقا و برای سیاست خارجی از جمله برای داشتن تاثیر و بی ثبات ساختن افغانستان و کشمیر استفاده میکند.

   تداوم جنگ سی ساله در افغانستان و بر هم زدن ثبات در کشمیر برای قشر حاکم چتلستان بزرگترین منابع و منافع مالی برابر میکند که در صورت ختم جنگ چتلستان از لحاط مالی کاملا ً ورشکسته میشود.

   چتلستان در جهت تعین هویت خویش با مشکلات بزرگ مواجه است و از همین رو در مناقشه دوامدار با هند کبیر قرار دارد. یگانه راه ختم این مشکل و برای اینکه هویت از بین رفته سند و پنجاب احیا شود همانا دوباره یکجا شدن با هند است که قشر حاکمه با استفاده از جنگ و ترور از این پروسته طبیعی جلوگیری میکند و برای اینکه به اصطلاح خودشان بیلانس قدرت را حفظ کنند از روابط دوستانه و طبیعی دو کشور و دو دوست تاریخی هند و افغانستان جلوگیری میکند.

   بعد از تشکیل دولت مستقل بنگلدیش ، موجودیت کشمیر به حیث یک ایالت هند ، رشد نفوس مسلمانان در خود هند ، پنجابی های کثیف و بویناک میدانند که اساس ایجاد کشور چتلستان که اسلام و تیوری دو ملیت هندو و مسلمان بوده است بر هم خورده است و دیگر هیچکس به این مسله توجه ندارد. از همین رو نامگذاری راکت های پس لگد دار شانرا به نامهای غزنوی ،غوری و ابدالی نسبت از دست دادن کامل هویت و تیوری مذهب روی دست گرفتند.

   نسبت قد علم کردن دوباره افغانستان به حیث پل ارتباطی - اقتصادی آسیای مرکزی و جنوب آسیا به علت موقعیت استراتیژیک آن که افغانها از آن منفعت های بزرگ مالی بدست خواهند آورد ، پنجابی های کثیف و بویناک با تلاش های مذبوحانه با استفاده از تروریزم و نوکران شان میخواهند که این منافع به لعنت آباد( اسلام آباد) تعلق بیگیرد.

  با در نظر داشت مطالب فوق آیا کدام کشور میتواند در صلح و ثبات با چنین یک همسایه غیر طبیعی و ساخته شده زندگی کند ؟

  این اگر هند باشد یا افغانستان؟

 • دوستان سلام ! بودجه کمسیون مصالحه شیطان یک پای باور کنید که دوصد و هشتاد ملیون $ (280000000) دالر تخمین شده ، آنهم به یک پای شیطان ! اگر این شیطان لعنتی دو پا میداشت ، به به که کله این بودجه در کجا میخورد . ( اگر عقل و وجدان میداشتیم با این پول چندین فابریکه کوچک و دستگاه های تولیدی اعمار میکردیم ، تا چندین هزار انسان گرسنه شکم و علف خوار این سرزمین بلا دیده به کار میشدند و لقمۀ نانی به گلویشان میرسید .)

  ملابابه ربانی ، ملا بابه سیاف ، اخند حجت الپیسة الغربیان محقق و متباقی اخندان و ملایان $ دوست و وطنفروش ! خود را قایم و محکم کنید که وند دبل آخریست . اگر نواسه و کواسه تان هم جهادگر شوند ، دیگر اکه امریکا این مقدار پول و پیسه را در اختیار تان نخواهد گذاشت . ( مدا یک چند دانه ریشوی نصواری ره از کنج و مونج قشلاقهای ره گیرکه کار و بار وندگیری شان خراب شده و یا دیگه توان بگی و بگریز ندارن همرای خود قتی کنید ، اگه نی اکه امریکا هم ایقه لوده نیس که دیگه ده گپ تان بازی بخوره .)

جستجو در کابل پرس