IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > چه کسی با اين عضو گروه آدمکشان موافق است؟

چه کسی با اين عضو گروه آدمکشان موافق است؟

عبدالسلام راکتی عضو گروه آدمکشان طالب که به قول خودش در شليک راکت مهارت دارد می گويد سازمان ملل باید نام آنانی را که با القاعده و طالبان در ارتباطند از فهرست سیاه حذف کند. اين درخواست حامد کرزی نیز می باشد.
سه شنبه 19 می 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

loading...
loading...

پيام‌ها

 • پلان های فرهنگی ملا عبدالسلام راکتی ریس جمهور اینده افغانستان:

  به نظر دید علمانه ملا صاحب راکتی افغانستان کشوریست غنی از افتخارات تاریخی! زمانکه پدرکلانهای افغانها شتر ها وگوسفندان را به چراگاه ها میبردند در انجا توله میزدند وبرای رفع خستکی اتش میفروختند وبه دور ان میرقصیدند وگردن تاب وپیچ میدادند بنا اصلا ضرورت به اینهمه مطبوعات نیست وباید رادیو های ازاد وتلویزیونها بسته شود زیرا از یکطرف باعث فساد اخلاقی میشوند واز طرف دیگر بسیار بودیجه بالای ان به مصرف میرسد بنا بهترین راه حل اینست که پول که از این طریق به مصرف میرسد باید به کوچی ها اختصاص داده شود تا به مصرف رمه های انها برسد وانهاهم اهنک های جدید واتن را اختراع و فرهنگ ما را هرچه بیشتر غنی سازند!

  به نظر ملاصاحب راکتی هنرمندان که امروز از این طرف وانطرف قد کشیده اند به فرهنگ کشور صدمه میرسانند پس اهنگ خوانی به صورت مکمل ممنوع باید گردد ولی برای بی بی حاجی نغمه و پیغله نازیه اقبال به صورت استثنایی اجازه اهنگ خوانی داده میشود زیرا ملا عبدالسلام راکتی به تساوی حقوق زن ومرد احترام قایل است وبه همین علت همراه با ملالی جویا رابطه برقرار نموده است!

  ملا عبدالسلام راکتی بنابر استعداد خدادادی که دارد پلان دارد که اهنگ های طالبی را که در زمان طلبه های کرام بسیار مروج گردیده بود همراه با موزیک غربی دوباره اجرا کند. البته بعضی از طلبه های دیوبند در یک کورس موسیقی فرستاده شده اند که بعداز عودت این اهنگ ها را باموزیک غربی بازخوانی کنند. چون ملا راکتی استعداد بسیار خوبی در عرصه رپ خوانی دارند بنا شخص خودشان به منظور تشویق هنرمندان رپ این اهنگ هارا شخصا اجرا خواهند فرمود!

  ملا سلام تصمیم دارد که در اتن ملی نیز تغیرات به وجود اورد. طبق پلان ملا صاحب راکتی از این به بعد به عوض دهل در اتن از گیتار استفاده خواهد شد!

  ملا صاحب تمام مجلات، کتب (به خصوص کتب چاب ایران) را جمع اوری خواهد کرد زیرا کتاب خوانی باعث فساد اخلاقی میگردد. ملا صاحب تصمیم دارند که کامپیوترهارا مانند اسلاف شان مثل تلویزیون وویدیو ها مجازات کنند وبه دار بکشند. به نظر ملا صاحب بهتر است به عوض کامپیوتر از ماشین تایپ استفاده گردد که در این زمینه ملا راکتی سرگرم مذاکره همراه با علمای کرام هستند.

  ملا راکتی بلافاصله بعداز پیروزی یک هیت از اندیوالان سابق را جهت رشد واحیا فرهنگ کشور تعین خواهد کرد که البته اعضای این هیت استاد پروفیسور حبیب الله رفیع، استاد پروفیسور اسمعیل یون، اغلی پروفیسور ملالی شینواری، اغلی سرمحقق ارین یون وریس تلویزیون شمشاد به حیث وزیر فرهنگ مقرر خواهد شد.

  ملا صاحب راکتی در عرصه فرهنگ بعضی از عادات مردم را نیز تغیر خواهد داد طبق این پلان دیگر هیچ کسی حق استفاده از کاغذ تشناب را نداشته به عوض ان در تمام ادارات دولتی وطیاره ها به جای ان از کلوخ استفاده گردد. باید هرکسی همرای خود در پهلوی قطی نصوار تف دانی را نیز حمل کند. و هرکسی باید حد اقل شش پاکت نصوار در روز استفاده کند که ازیکطرف تولیدات ملی بلند برود واز طرف دیگر باکتریاهای دهن این اشخاص از بین رفته ومیزان مرگ ومیر این اشخاص پایین بیاید.

  ملا سلام راکتی با یک طرح فرهنگی باعث کاهش مرگ ومیر ورشد اقتصاد کشور میشود بنا باید به یک چنین فردی رای داد! پلان های بعدی ملا عبدالسلام بعد از مشوره با علمای کرام بعدا خدمتتان رسانیده میشود.

  repondre message

  • من با خواندن این طرح های عالمانه کاملا نظر خود را تبدیل کرده وبرای ملا صاحب رای میدهم زیرا من عاشق شنیدن صدای راکت هستم وامیدوار هستم که ملا صاحب راکتی از نفیر صدای راکت هم در موزیک اینده کشور استفاده کنند وصدا های انفجار را یکبار دیگر در قالب موسیقی در گوش های بازماندگان شهدای این کشور برسانند.

  • واقعأ ملا سیب سزاوار و شایسته مقام ریاست جمهوری اوغانستان اند ! بهتر ازین ، عجوبۀ دیگری نخواهیم یافت .

 • در کشوری که جنایتکار ملی مسعود قهرمان ملی گردد، ربانی، سیاف، خلیلی، فهیم، قانونی، بسم الله خان، عطا محمد نور ، دوستم ، محمد محقق و غیره جنایتکاران حرفه ای و شناخته شده به حیث وکلای ملت، والی، معاون رئیس جمهور، لوی درستیز و غیره امور دولت و پارلمان را پیش ببرند ، من نمیدانم چرا عبدالسلام راکتی تحت سوال قرار میگیرد ؟

  repondre message

  • تا بكي اين ادم كشان وجنايت كاران زلم وستم به اين مردمه بيچاره واواره انجام مي دهنند اين همه جور وجفا تاكي كرزي جنايت كار در اين 7سال چكرد كه اين بي وجدان راكتي مگه اينها امان ادم كوشان نبودن همه اي گروهاي افغانستان ادمكشان هستن

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس