در همین بخش

صفحه نخست > دیدگاه > انتخابات > تيم كرزی مشغول فعاليت های مافيايی انتخابات

تيم كرزی مشغول فعاليت های مافيايی انتخابات

داشتن زندان هاي شخصي، محلات شكنجه، مراكز فساد اخلاقي و دزديدن پول ابراتيفي و بازسازي ولايات كندهار و غزني از مواردی هستند كه آقاي خالد به آن متهم است./ نویسنده: جمیل احمد
سه شنبه 23 جون 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

بعد ازآنكه كارزار هاي انتخاباتي رسما هفته قبل در افغانستان آغاز شد اينكه بار ديگر زمامدار كشور(حامدكرزي) دست به قانون شكني ها زده و در اكثر موارد از وسايل و امكانات دولتي به نفع خود كار ميگيرند.

قانون شكني كرزي و تيم مافيايي اش طي هشت سال اخير چيزي جديدي نيست اما اينبار اين گروه بار ديگر در مخالفت به هر نوع قوانين دست به قانون شكني زده و در اكثر موارد از وسايل و امكانات دولتي به نفع خود كار ميگيرد.

ریيس جمهور افغانستان كه در صدر قوه ثلاثه قرار دارد اخيرا براي بيشبرد كمپاين هاي انتخاباتي خود از وزراي كابينه، ولسوالان، شهرداران، فرماندهان امنيه، تعدادی از روسا و وكيلان پارلمان كه دست نشانده هاي وي و غلام جيلاني بول ريس اداره ارگان هاي محلي هستند) كار ميگيرد.

اين كار خلاف قوانين نافذه افغانستان و خيانت به ملت سي مليوني افغانستان چيزي ديگر نيست .

حامد كرزي جامعه جهاني و ملت افغانستان را طي هشت سال اخير به بهانه ها و وعده هاي مختلف فريب داده و در حاليكه خود را تطبيق كننده و مجري قانون ميخواند خود قانون را به تازگي بار ديگر باه مال نمود .

در جمع كساني كه براي آقاي كرزي كمباين انتخاباتي مينمايد يكي آن هم والي اسبق ولايت كندهار و وزير سرحدات فعلي وي آقاي اسدالله خالد ميباشد .

موصوف كسي است كه سابقه جرمي چندين ساله دارد و وضيعت ناگوار كنوني در ولايت غزني و قندهار جز ثمره كار وي چيزي ديگر نيست .

اسدالله خالد و تيم مافيايي اش كه در كندهار نيز كارنامه هايش ايشان به خوبي به چشم ميخورد د شامل حلقه ميباشد كه از امكانات حكومتي براي اقاي كرزي كمپاين مينمايند.

موصوف اخيرا از سوي پارلمان افغانستان نيز به اكثريت آرا براي پست وزارت سرحدات پذيرفته نشد اما ارتباطی كه با تعداد از جنگ سالاران چون عبدالرب سياف ، احمد ولي كرزي، قيوم كرزي و خود اقاي كرزي داشت توانست قانون را زير پا نموده و بدون هر نوع اعتنا به فيصله وكلای پارلمان كرسي وزارت سرحدات را قبضه نمايد.

داشتن زندان هاي شخصي، محلات شكنجه، مراكز فساد اخلاقي و دزديدن پول ابراتيفي و بازسازي ولايات كندهار و غزني از مواردی هستند كه آقاي خالد به آن متهم است

يگانه دليل كه نيروهاي كانادايي مستقر در افغانستان با اسدالله خالد روي آن اختلاف داشتند دست داشتن و ارتباط آقاي خالد با گروه هاي قاچاق مواد مخدر و كساني بود كه عملا عليه نيروهاي كانادايي در جنوب افغانستان درگير بودند .

گزارش هاي دقيق در دست است كه آقاي خالد هنگام زمامداري اش در ولايت كندهار و هم اكنون نيز بلوچان فراري و مخالف حكومت پاكستان را در كابل و كندهار نگهداشته است و با حمايت مالي كرزي عملا از انها در بي ثباتي هاي اخير در شهر كويته پاكستان كار ميگيرد .

اسدالله خالد و حلقه مافيايي اش كه تعداد از جاسوسان اداره استخبارات امريكا نيز شامل آن است در مسلح سازي مليشه هاي ضد دولت پاكستان دست دارند .

قتل خبرنگاران و ترور شخصيت هاي ملي در جنوب و جنوب شرق كشور نيز بخش از پلان هاي اسدالله خالد قيوم كرزي عارف نورزي و جناب كرزي ميباشد .

اين تيم طي چند سال اخير به شكل حلقه وي بعضي از پست ها را اشغال نموده اند و با امكانات وسيع مالي دولتي كه در اختيار آنان است توانستند صدها تن از افغان هاي بي گناه را از بين برده و كساني را از انظار عامه محو نمايند كه براي بازسازي تطبيق دموكراسي حقوق بشر و ازادي هاي فردي كار مينمودند.

گزارش هایی در دست است كه آقاي خالد و تيم كرزي همين اكنون در داخل ولايت كابل براي حامد كرزي كمپاين مينمايند و در ديدار هاي خود با تعداد از موسفيدان و بزرگان قومي بار ديگر براي به جال انداختن آنان به وعده هاي دروغين اتكا نموده اند.

طي چند سال اخير افراد كه هيچ نوع كارايي نه داشتند و جز افراد منفور جامعه ما چيزي ديگري نه بودند به اسم هاي مختلف و چهره هاي دروغين شان بر علاوه اينكه هيچ نوع سهم را در بازسازي و رفاه مردم ما ايفا نه نمودند بلكه كشور ما را به وضيعت دچار ساختند كه حالا هيچ افغاني نه ميتواند در باره آينده كشور خود فكر كند و يا اميد به آيند داشته باشد .

آقاي حامد كرزي بايد اين را بداند كه اگر به چهره هاي منفور به شمول برادران خود اختيار چپال داراي هاي عامه را ميدهد- روزي به دادگاه كشانيده خواهد شد و از هر ذره از وي سوال خواهد شد .

به اميد اينكه افراد چون اسدالله خالد كه در مافيايي مواد مخدر و مفاسد اجتماعي دست دارد بار ديگر بالاي كشور ما حكمفرا نه گردند و اين بار مردم افغانستان به صورت درست و دقيق حق رايي شان را استفاده نمايند .

پيام‌ها

 • اشاره خدا به سوي صبغت الله مجددي (پير دين فروش)

  در کشمـــــکش تنظيم ها اينک خدايش باخته است

  از بي کسي در ملک ما با صبغتش پيوســــته است

  در اين جهــان هر بنده ي عاشـــق خدا بود، ولي

  اين بار اول اسـت خدا عاشــــق بنده شده اسـت

  در عشـقبازی عيب نيســـت، عاشـق اشاره مي کند

  معشوق پيش از عاشقي، دو اســــتخاره کرده است

  در اســــــتخاره اولي با گلبدين پيوسـت و رفت

  با راکت و خمپاره ها هزار ها تن کشـــــته است

  در اســــــتخاره دومي خدا کرزي را شــــناخت

  از شوق ارگ و کروزين حالا که او دل باخته است؟

  اين فال نيـــکي بود ولي در اين قمـار بي مـحل

  حضرت پروفيســر نگر در دين شـرک آورده اســـت

  در تيم کمپاين کرزي تنــــها دوتن کمـبود بود

  مجــددي با يک خـــــدا، اين هم فريبي بوده است

  از شــامگاه تا نيم شـب يا صبح کمپاين مي کند

  اين بار اول باشــدش که بابه بازي کرده اسـت؟

  بر آدم و يوســــــف و نوح يا بر محمد مصطفـي

  حالا بدون جبرييل وحيـــــــش خودش آورده است؟

  با لنگي و ريش بلند و چند حديث مصطفـــــــي

  اين خاينين ومشــــرکين خدا را ماده ساخته است

  فرهاد توبه مي کند پروردگارا! قهــــر شـــو

  قدرت پرســـتان زمان دين را وسيله ساخته است

  ماده: جمع مواد، اصل هر شي، امري را که قابل تبديل بچيزي ديگر باشد ماده گويند.

  • برای حضرت صبغت الله مجددی وحی امد که از حامد کرزی طرفداری کند وایشان هم دیروز اعلان پیامبری کردند وفرمودند که خداوند منان ایشان را فرمودند که ای مجددی ای پیر کونی! برخیز ومانند ابا واجداد مانند نورالمشایخ وشمس المشایخ که زنبارگی وبیناموسی های حکام قبلی را صبغه مذهبی میدادند توهم برخیز ودراین اواخر عمر ننگینت (که لعنت خدا برتو وخاندانت باد) از کرزی حمایه کن تا در این اواخر عمرت بازهم ذلیل تر گردی هی بنده لعنتی من.

   قابل یاد اوری است که مجددی دیروز اعلان کرد که از طرف خدا برایش فرمان امد که از کرزی طرفداری کند ووی هم کرزی را بهترین گزینه برای انتخابات اینده اعلان کرد

 • سلام به تمام خواننده گان کابل پرس!

  مردم شریف و نجیب افغانستان تمامآ دست تان را به حضور خداوند متعال بلند کنید که خداوند کرزی کر را همرای کابینه فاسدش و تمام برادران قاچاق برش تباو برباد کند که ماو شما از شر این شیطان قره قل بیغم شویم.

  و تمام فامیل فاسدش را خداوند متعال تباو برباد کند .

  آمین یا رب العالمین !!

  مسعود.

  • اگر خدا قرار بود کمک مان کند که تاحالا کرده بود، به نظر من همین اتکاءبیجا به خداوند ما افغانستانیها را از قافلۀ ارتقاو پیشرفت بازداشته است. ما باید بدانیم که خداوند یا همان الله در قران گفته که" انّ الله لایغیّر ما بقوم حتی یغیّر ما بانفسهم" یعنی الله سرنوشت هیچ قومی را تغییر نخواهد داد تا اینکه خود آن قوم دست بکار نشود. حالا هم باید دانست که فرمان سرنوشت هر شخص و هر جامعه در دست خود اوست، تا خود ما نخواهیم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. تا ما خود نخواهیم همین دزدها، آدمکشها ، فاشیستهای بی سواد و عقده یی، بنیادگراهای قرون وسطای برسنوشت ما سوار خواهد بود

 • تآسف به حال اقای محقق ودوستم است که ، چگونه دراین دستگاه بدنام وناکام فساد پیشه خودشانرا شریک ساختند ونام در جهان معاله گذاشتند! اگر کرزی فاشیست ببازد، این چهره های معاملگر در چشم مردم چگونه نگاه خواهند کرد؟ مردم را در برابر چوکی پرفساد کرزی فروختند، ولی این مردم خود خرد دارند و میدانند که چه کار باید بکنند ورای خودشان را در کدام صندوق بریزند وفریب این رهبران سوداگر وبی اندیشه را نخورند؛ جلوی کار اقای کرزی بدست کسانی است که، باشندگان بومی بهسود را بی خانمان ساختند ویا خون فرزندان شبرغان را بی رحمانه ریختند، آیا این آقایون در این معامله موفق بدرخواهند شد؟ اگر پنج چوکی برای آقای محقق وعده داده شده است ، آیا از اواقب گرفتن رای پارلمان این آقا آگاهی دارد؟
  این اقای صبغت الله مجددی، چوچه انگلیس وپیروی ملای لنگ، در قرن بیست ویک بازهم مانند اجدادش در چشم مردم خاک می پاشد واین مردم عوام را با دیدن خواب وصد ها مزخرف وخرافات نیرنگ بازی انگریزی فریب میدهد تا رای این مردم ساده را در صندوق فساد وبربادی مردم افغانستان واین سرزمین بریزاند؛
  چوچه انگریز! ار ریش توشیطان راحت است.....
  از قبای نیمه جانت، کرزی پریشان راحت است...
  تا تو هستی، هستی این سرزمین آرام نیست....
  پیرانگریزی نما، این فتنه را انجام نیست.....
  هر کرو هرصبغت وهرپیر گیلانی بدام....
  می کشند این مردم نادان راباصد سلام....
  وای بر ما که هنوز نشناختیم شیطان را...
  می خوریم هردم فریب اهریمن پیمان را...
  از محقق تا رشیدو از فهیم تا آن خلیل....
  میشوندمزدور مزدوران فاشیست ذلیل....
  مرگ بهتر از زبونی باشد اندر زندگی....
  گوش به فرمان لعینان شیوه های بندگی...
  ای محقق! تو چرا همیار فاشیستان شدی؟؟؟
  دوستم ! با قاتلان همدست وهم پیمان شدی...
  ای خلیلی !شرم دار از روح پاک رهبرت...
  از شکنجه دادن واز مرگ آن نامآورت...
  از مزاری شهید، آن مرد نیکو پیکرت...
  از هزاره های نیکو سیرت این کشورت...
  تا بکی فرمانبری؟ ازمشت خایین وطن....
  تابکی باشی تو در بند کروکین وطن؟؟؟
  تابکی یارقچاق واختلاس خویش وتن؟؟؟؟
  تابکی با اهریمن همکاسه بودن هم سخن؟؟؟
  دوستم !از ترکیه داری پیام زهرناک...
  پشتیبانی میکنی از کرزی بی رحم وداد..
  هستی تبعید همین تیم فرو افتاده خاک...
  یادت است؟ خون شهیدان شبرغان در هلاک...
  فرق تو و جمعه خان در چیست؟ اکنون بازگوی...
  اوبه پکتیا کند کمپاین و تو در بلخ هوی...
  با تلیفون داد تو بیرون زحلقومت شدست....
  یاری باکرزی زبونی بر سرشومت شدست.....
  مردم آزاده ! با سنجش کنید کار نکو!!!
  تا پشیمانی نیابد ریشه درپندارو رو....

 • دوستان به خاطر رضای خداوند متعال بیائید تا سرنوشت خود را بادرک مسئولیت که در قبال این سرزمین خسته و زار خویش داریم حین رفتن به پای صندوق رای دهی فیصله نمائیم نه اینکه با بد و گفتن و خوب کفتن به این کاندید های مزدور نه بشردوست را میتوان آدم لایق به ریاست جمهوری دانست و نه کرزی و امثالهم ایشان را......پس چه باید کرد خوب در این وقت که ما به کسی ضرورت داریم که این بار گران رهبری ملت را به شانه خود با صداقت بردارد ضرورت داریم که نیست پس باید به این فکر به یکی از اینها رای دهیم که در صورت داشتن یک بار گران که خود ما توان برداشتن آنرا نداریم و در جای میرسیم که 41 دانه مرکب در شکل انسان صدا میزند که من قادر به حمل این بار میباشم پس باید به مرکب که تا یک اندازه فربه و چالاک یا مداری است(کرزی)بار خود را بسپاریم تا نشود که مرکب های نو تجربه بار را در نیم را رها کرده و با آنرا تلف نماید
  با عرص معذرت در نوشته (املا و انشا) هموطن شما (مسلم)

جستجو در کابل پرس