کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > دورنمای عبدالله

دورنمای عبدالله

کاری از علی کوهزاد

چهار شنبه 8 ژوئيه 2009

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


56 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > دورنمای عبدالله

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • آقای کوهزاد صاحیب سلام ! بخیالیمه خو از دور نما یش کده رسمیتان ده نزدیک نمایش نزدیک ترک است .

 • داکتر عبدالله بهترین انتخاب است ودورنمایش عالی خواهد بود.

 • een dornama az chashme toost, chashme ahwal chaar benad doo ra ok

  • برادران عزيز! اكر تعصبات كوركورانه كنار بكذاريم و به منطق و صداي عقل ضمير بن دردهيم، در شرئط كنونني بجز دوكتور عبدالله شخصي ديكريكه بتواند اين مسئوليت عظيم ملي را عهده دار و ملت را ازين مهلكه نجات دهد، سراغ نمي شود. بيائد اندكي به ملت مظلوم خود دل بسوزانيم تماليات قومي، لساني، كروهي، حزبي و منطقوي راكنار بكذاريم باهم برادر وار غم ملت را بخوريم.

   فرشاد قندهاري از هالند

  • دوست عزیز وگرانقدرآقای فرشاد !
   منطق وصدای ضمیر شما چه حکم مینماید درمورد دوران جهاد ومقاومت که(اصلاوجود نداشت)که اگرهم داشت تاجایکه بنده درعمق جرینات قرارداشتم اولاکه ازسمت کابل دندشمالی مردم باطلبان درمقاومت قرار داشتند ودودگر مناطق غیر ازپنچشیر که عبدالا خان شما در پیطوشیسته چای نوش جان میکردند ودرزیرسایه آوارسنگهاکه برای جلوگیرې ازداخل شدن طالبان بوجوداورده بودند که حتی ازپذ یرش زخمی های دگرمناطق ابا میورزیدندکجا بود دکتر بی دیپولوم شما در انوقت درانزمانه هاۍ دشوارکه به مداوی مریضان وزخمیها میپرداخت ۰۰۰مردم شمالی ازبیمری های ایشان دل پردردی دارند۰۰۰در زمان جهاد هم شخص مورد بحث شما وظیفه کتابت راداشتند که بهمگان معلوم است وچشم پوشی ازآن گناه است۰
   درمصاحل سیاسی که هم شهید مظلولم داکتر عبدالرحمن درتکاپو بود تاحدی هم قانوی :وجناب داکتربی دیپلم شما بازهم مگویم که مصروف چای خوردن ونجواهای مغرضانه ودسیسه سازی نزد معسود(ع) تشریف داشتند۰۰ ۰بزرگوار محترم حالا شما بگوید که کار کردهای ایشان اززمان بوجودآمدن حکومت موقت تا کنون چه بوده است ۰ آیا ایشان سنگیرابالای سنگ گذاشته است که به نفع ای ملت مظلوم قرارگرفته باشد۰اگر جواب بلی است بنویسد که ماهم در روشنی قرار بگیریم باعرض ارادت بشما ک۰۰۰ع از المان

 • سلام به خوانندگان عزیز . دوکتور عبدالله بهترین کاندید شایسته وشخصیت عالی در شرایط فعلی به به مردم کشور میباشد . ایشان از کشور های خارج به افغانستان نیامده اند .
  در قرن 21 نمیشود که سوار در کراچی بریاست جمهوری رفت و اداره کشور را با قیافه ژولیده ویخن کنده پیش برد . شخص اول افغانستان نمایندگی از ملت افغانستان میکند . از قیافه گرفته تا صحبت و و و .
  امید وارم که هموطنان ما از نوشتن کلمات توهین امیز در مقابل هر کاندیدی که باشد اجتناب نمایند . همه از همین وطن هستیم وتلاش همه بخاطر نجات وطن است .

  • سلام دوستان .داکترعبدالله درزمان که وزری خارجه بود کدام شخص کاری نبود وحالا هم نیست
   رئیس جهمورشما پیش ازانتخابات تعین گردیده بی جای وقت خویش را ضایع نکنید

   بای بای
   محمدسلیم

 • داکنر عبدالله شایسته وسزاوار مفام ریاست جمهوری میباشد . اکر خواهان اصلاحات بنیادی وحکومت مردمی هستیم بایست انتخاب ما محترم داکتر عبدالله باشد .

 • دوستان خوب ما بدانند که عبد...و فهیم از یک قماش استند یعنی مجاهد و مفت خور و از اشتباهات فاحش حکومت مسعود و ربانی بود که جنبش طالبان بوجود امد. ایا کابل را فهیم و مسعود تمامش به پنجشیر انتقال نکرد و همین اقای عبد...شاهد صحنه نبود؟؟؟

  و از طرف دیگر اگر عبد...استعداد اوردن هماهنگی و اصلاح را میداشت باید در همان وقت که همه چیز بروفق مراد بود بالای مسعود چرا فشار نیاورد که تا در کابل ارامش بوجود بیاید و تا از بقتل رسیدن هزاران باشنده کابل جلوگیری میشد..

  شاید دلیل بیاورند که حالا از تجربه برخوردار است پس اگر مسله تجربه است بهترین انتخاب کرزی نیست؟؟؟

  دوستان عزیز لطفا به منافع افغانستان فکر کنید و نه منافع قبیلوی و خانوادگی و قومی. مفکوره خدمت یک کاف شیر است که اقای عبد..و فهیم میخواهند حالا با زبان نرم بالای ما بقبولاند و با بدست اوردن قدرت میخواهند دوباره مردم افغانستان را بدبخت بسازند.

  وزارت خارجه زمان عبد...مملو از قوما و خویشان و رفقای نزدیک وی بود پس چه تضمین وجود دارد که او دوباره همچو سیاست را در اینده پیاده نکند.

  و مهمتر اینکه عبد...و فهیم ها صرف عاشق چوکی و شهرت و ذخیره پول استند.
  اقای مسعود که بهترین این مجاهد نماها بود (کابل چور نکرد)* و چه کرد که اقای عبد..وزیر خارجه و فهیم که مشاور نظامی مسعود بود بکنند..

  دوستان عزیز لطفا برای دادن رای به کاندید مورد نظر تان از وجدان بیدار تان کمک بگیرید نه رابط قومی و منطقه ایی..

  نشود کسی را انتخاب کنید که با چسبیدن به چوکی و قوم خود شما را برای چند سالی بار دیگر فراموش کند...که بعدا نه تار باشد و نه جولا

  انتخاب درست ما کسی است باید و باشد که مال بیت المال و سرمایه دولتی را حیف و میل خانوادگی و شخصی اش نکند چیزی که اقای کرزی میکند و حوصله شنیدن شکایت های مردم مظلوم این وطن را در وقت و زمانش داشته باشد و در پشت در های بسته بسر نبرد و در موتر های اخرین معدل سواری نکند و غذای و لباس ساده مطابق یک فرد معمول افغانستان را ببپوشد و از مشکلات اقتصادی و علمی دور ترین فرد افغانستان با خبر باشد...

  فعلا همین قدر برای یک شخص اگاه فکر کنم که کافی بنظر میرسد.
  یار زنده و صحبت باقی!

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.