کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > انتخابات > نامه سرگشاده مردم افغانستان به باراک اوباما درباره ی انتخابات رياست جمهوری

نامه سرگشاده مردم افغانستان به باراک اوباما درباره ی انتخابات رياست جمهوری

کابل پرس: تاکنون چهار هزار و نود و سه تن اين نامه را امضا کرده اند. اين نامه پس از امضا بصورت خودکار به آدرس ايميل کاخ سفید، وزارت امور خارجه و وزارت دفاع آمريکا و سفارت اين کشور در کابل، جمعی از وکلای پارلمان آمريکا، سفارت انگلستان در کابل و برخی از نهادهای بين المللی فرستاده خواهد شد.

دو شنبه 17 آگوست 2009

تمام ترجمه هاى اين مقاله : [English] [فارسى]

تغييرات مثبت و گسترده، امنيت، آبادی و آزادی حق ما مردم افغانستان است

ما مردم افغانستان، با شناخت از داکتر رمضان بشردوست و با توجه به کارنامه ی او، او را بهترین انتخاب برای رياست جمهوری افغانستان می دانيم. او پايگاه مردمی لازم را داشته، از علم، شناخت و دلسوزی لازم برخوردار است و می تواند ضمن آوردن تغييرات مثبت و اساسی، برای برچيدن بنيادگرایی، طالبانيزم و طالبانی که عليه منافع مردم دست به انتحار و خشونت می زنند و طالبان نکتایی پوش که حاميان معنوی آنان هستند، سایر جنگ سالاران و ناقضان حقوق بشر، قاچاقچيان مواد مخدر ، سیاستمداران فاسد و دزدان دارايی های مردم اقدام کند.

ما در اين نامه به آقای باراک اوباما و اعضای دولت وی توصیه می کنیم که در دام بنيادگرايان، قاچاقچيان مواد مخدر، طالبان نکتايی پوش و فاسدانی که خود در ساختن دولت فاسد و ظالم حامد کرزی دست داشته اند و اکنون در رقابت های رياست جمهوری به دروغ های انتخاباتی روی آورده اند و خود را منتقد دولت حامد کرزی معرفی می کنند، نيفتاده و فقط برای برگزاری سالم انتخابات در افغانستان و تامین خواست و اراده ی مردمی کوشش کنند.

تغييرات مثبت و گسترده، امنيت، آبادی و آزادی حق ما مردم افغانستان است.

نکات مهم:

1: مردم افغانستان در نقاط مختلف جهان می توانند اين نامه را امضا کنند.

2: بهتر است نام و مشخصات خود را به انگليسی بنويسید.

3: اين نامه پس از امضا بصورت خودکار به آدرس ايميل کاخ سفید، وزارت امور خارجه و وزارت دفاع آمريکا و سفارت اين کشور در کابل، جمعی از وکلای پارلمان آمريکا، سفارت انگلستان در کابل و برخی از نهادهای بين المللی فرستاده خواهد شد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


46 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > انتخابات > نامه سرگشاده مردم افغانستان به باراک اوباما درباره ی انتخابات رياست جمهوری

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.