کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > انتخابات > چه نوع باید پوستر تبلیغاتی نصب گردد

چه نوع باید پوستر تبلیغاتی نصب گردد

خود را بخاطر شهرت، رقابت قومی، یک امتحان، سهیم شدن، مود، امتیاز، خوش گزارانی، نصب پوستر های رنگارنگ و ...

يكشنبه 2 آگوست 2009, بوسيله‌ى جواد سلطان

طوریکه تمامی هموطنان عزیز ما شاهد حال هستند در این روزها بازار نامزادی و نصب پوستر های رنگارنگ در هر گوشه و کنار وطن بسیار گرم است.

کاندیدان محترم گرچه برای بعضی ایشان استفاده نموده محترم هم بسیار مشکل است لیکن چاره چیست باید که ما این نکته را متوجه بوده و مانند کاندیدان تخلف نه نمایم.

بازار چنین گرم است که از شورای ولایتی شروع تا ریاست جمهوری بعضی ها خود را بخاطر شهرت، رقابت قومی، یک امتحان، سهیم شدن، مود، امتیاز، خوش گزارانی، نصب پوستر های رنگارنگ و بعضی برای بازی سیاسی و یا پناهندگی خو را کاندید نموده اند.

بهر صورت کاندیدان محترم ما با القاب مختلف بنظر میرسند، پروفیسور، استاد، دانشمند، دیموکرات، ژورنالست، سخنگوی، تجار ملی، منیجر هوتل، خدمت گزار هوتل، دریور، ملک قریه، بد معاش کوچه، هنرمندان (آواز خوان ، نوازنده، خطاط و نقاش) و . . . . .

کاندیدان محترم بصورت عموم اخلاق نصب پوستر را هم ندارند و یا اینکه از طرف کمی ایسو انتخابات (کمیسیون انتخابات) برای شان رهنمائی نگردیده است که کدام نکات را در وقت کمپاین و نصب پوستر های خود مراعات نمایند و پوسترها در کجا نصب گردد. گرچه اگر رهنمائی هم نگردیده باشد باز خیر ما از کارمند هوتلی، دریور و آنانیکه بیسواد کامل هستند گله نداریم لیکن آنعده کاندیدان که خود را استاد، پروفیسور و دانشمند در پوستر های خود لقب داده اند خو باید مراعت کنند.

تمامی لوحه های که برای رهنمائی است با نصب پوستر های چند گانه خویش آنرا پوشانیده اند و مردم جامعه را به مشکل بزرگ مواجه ساخته اند تا برنده شده و همانطوریکه قبل از برنده شدن مردم را با چنین مشکل مواجه ساخته اند اگر برنده شوند طوریکه با خود وعده کرده اند که باید جیب خویش را پر نموده و برای فامیل خود تنها خدمت کنم مردم چه کنم مقصد یک مرتبه رای بگیرم باز ببین که چه رقم در چشم مردم میزنم خاک را. و مردم بیچاره چه چاره دارند بسیار مشکل است شخص را در بین اینها انتخاب نمود تا برنده شود لیکن بهر صورت باید که همه ما و شما رای بدهیم تا که با گذشت زمان یکروز بخیر اشخاص وطن دوست برنده شود و همه ما هم مسولیت در قبال بازسازی و صلح بکوشیم.

و من الله توفیق

عکس ها از اسوشیتد پرس

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


50 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > انتخابات > چه نوع باید پوستر تبلیغاتی نصب گردد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.