IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > دیدگاه > انتخابات > رقابت تنگاتنگ داکتر بشردوست و کرزی!

رقابت تنگاتنگ داکتر بشردوست و کرزی!

از ولايت بامیان گزارش شده که داکتر بشردوست تاکنون بيش از هشتاد درصد آرا را به خود اختصاص داده است. در ولايت دايکندی و تخار هم وضعيت به همين شکل است و رمضان بشردوست با داشتن بيش از هشتاد درصد آرا پيشتاز می باشد.
پنج شنبه 20 آگوست 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: با گذشت پنح ساعت از پایان رای دهی و آغاز شمارش آرا، خبرنگاران از ولايت مختلف کشور به کابل پرس گفته اند که رقابت اصلی در انتخابات بين داکتر رمضان بشردوست و حامد کرزی می باشد. آنان که از مراکز مختلف رای دهی گزارش می دهند، می گويند، رقابت تنگاتنگ ميان داکتر بشردوست و حامد کرزی در جريان است. با اين وجود در مراکز زيادی داکتر بشردوست پيشتاز می باشد.

از ولايت بامیان گزارش شده که داکتر بشردوست تاکنون بيش از هشتاد درصد آرا را به خود اختصاص داده است. در ولايت دايکندی و تخار هم وضعيت به همين شکل است و رمضان بشردوست با داشتن بيش از هشتاد درصد آرا پيشتاز می باشد.

همچنين از ولايت بلخ گزارش رسیده که حداقل پنجاه درصد آرا به نفع داکتر رمضان بشردوست بوده است. در ولايت قندوز نيز توسط خبرنگارانی که روند شمارش آرا را دنبال کرده اند، نتايج مشابهی گزارش شده است. از ولايت قندهار، ننگرهار و هرات نيز گزارش رسیده که رقابت بصورت تنگاتنگ بين نامزدها ادامه دارد اما به نظر می رسد آرای داکتر بشردوست به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

شمارش آرا فعلا متوقف شده و فردا ساعت هفت صبح دوباره آغاز می شود.

واژه های کلیدی
انتخابات در افغانستان

پيام‌ها

 • amrooz man oa rafeqani ca darahi yk khati fecri hastim ba pahi sandoqhay rai raftim oarai khod ra ba bashardoost dadim ba omid mofaqiat bashardoost aziz

 • باور کنید که من خیلی خوش خواهم شد اگر هشتاد فیصد آرا را کسب کرده باشد ولی در ضمن فکر نمیکنم مردم ما تا این حد شعور سیاسی پیدا کرده باشند. من فکر میکنم تا هنوز هم نقش زور گویان و مسلمان نما ها چون جنایتکار جنگی عبدالله یا فهیم و یا خلیلی بالا تر از صداقت بشردوست است.

 • با حفظ احترام به شخصیت جناب داکتر صاحب رمضان بشردوست !

  نوشته های کابل پرس در باره اینکه اوشان دوشادوش حامد کرزی رای برده ومثلاْ در ولایت تخاربیش از هشتاد فیصد آرا را بدست آورده ، یک شوخی کلان است ُ نیست؟

  باقی خدا میداند ولی انسان باید کمی واقع بین باشد.

  با احترام

  رحیم تخاری

 • salam ba hama dostan beratharan aziz chira khod ra farib medahid entekhabi raeis jamhor qabl az ein kar ha shoda einha faqat yag deramai ast wa bas baz hamman karzai shadi baz ast hamman taraj mardomi gharib wa bi chara

 • salaam dostan, khod megoyed, khod menawised, wa khod mekhwaned. Agar agai bashar dost 8% rai ham bord dastetan balast ama afzoz ke ne.

 • نخست سلام تقدیم می دارم به کابل پرس،

  در این جای شک نیست که سایت خبری کابل پرس قبل از این یکی از پر خواننده ترین سایت های کشور بود؛ اما متاسفانه در این اواخر این سایت مبدل به تربیون تبلیغاتی به نفع آقای بشر دوست شده است .
  چند نکته کارشناسانه خدمت دست اندر کاران این سایت می نگارم امید به آن توجه کنند
  در قدم اول سعی نمائید تا در مورد گزارش ها غلو و اغراق به نفع یا به ضد یک کاندید یا یک شخص نکنید
  دوم سعی کنید تا توازن را در نشر گزارش ها در نظر بگیرید

  سوم هر رویداد را همه جانبه تحلیل و تجزیه نمائید و تنها از عقب عینک خویشتن به آن نگاه نکیند

  به گونه مثال مشخص باید گفت که شما در مورد نتایج ابتدایی رسیده از مراکز رای دهی کاملا اغراق کرده اید که از رهگذر اصول خبرنگاری قابل مکث است

  شما با نتیجه یک مرکز رای دهی در یکی از ولایات کشور تمام نتایج کشور را به نفع آقای بشر دوست تعمیم کردیده اید

  تشکر از شما
  رهپور

  • رمضان بشر دوست با وجودیکه با دادن رای من نتوانست ریس جمهور افغانستان شود ولی او ریس جمهور تنها شخص من است و من او را صادقانه تا اخرین لحظه مبارزه اش برای بهبودی مردم افغانستان در مقابل دشمنان داخلی و خارجی یاری خواهم کرد و در ین را با هر مشکلی حاضر هستم بجنگم حتی اگراین جنگ به قیمت جانم تمام شود . خدایی خدمتگار .

جستجو در کابل پرس