IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > خبر و گزارش > عکس هایی از محمد جواد، زندانی گوانتانامو که به کابل بازگشت

عکس هایی از محمد جواد، زندانی گوانتانامو که به کابل بازگشت

يکی از جوانترين زندانیان در گوانتانامو که به جرم زخمی کردن دو سرباز آمريکایی و مترجم آنان بازداشت شده بود
سه شنبه 25 آگوست 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )loading...
loading...

پيام‌ها

 • معلوم میشود که نان و اب و هوای قوانتانومی بی به این جناب خوب افتده است و از چهره اایشان معلوم است که چندان بد نمیگذشته است , حس میکینم که از سفر تفریحی امریکا بر گشته است نه از زندان Q T B . از چهره اش معلوم است که به اطرافیان خود کمی فخر میفروشد و امیدوار است که دست کمی از ملا عمر خان گرفته نشود , از ریش ایشان معلوم است که انتظار مدعو شدن برای غضوات اینده در سنگر اسلام را از همسنگران قبلی خود دارد . ولی از پنهان نمودن و یا ابراز نمودنء بی خبری از اطرافیان خود که صاف از چهره های شان در عکس ها هویدا است معلوم میشود که خود باید این مهمی پیدا نمودنء دوستان قبلی را در کوه و کمری دره های سنگلاخ سر نموده به سربازان اسلام بپیوندد و با ار پی جیء یکی از مکاتب را و یا پلی را و یا چند تا داکتر کانادایی را که از ان طرف کره زمین امده اند که خواهر و مادر ایشان را در جنگ به مقابلء مرض یاری دهند به نام اسلام از بین ببرد و بعد نعره الله اکبر را چنان از حلقوم خود بیرون بیاورد که بچه های کم عمر از وحشت ایشان فوراء سر زیر لحاف نموده بخوابند . خلاصه ایشان هنوز جوان هستند و راهی بس درازی در پیش دارند و از جایی که تمام اسلاف ایشان مانند سگ دوبی نه از خانه شدند و نه از کوچه ایشان اگر پلان رفتن به دوبی را برای خود بسازند , هوشیاری نموده اند . حتمادر دوبی اولاده بچه خان زدران و یا داماد های ملا صاحب عمر خانه از سعودی عرب به استقبال ایشان خواهند امد و در مسجدی برای کشتن هموطنان ایشان بدست های ایشان ایشان را به افتخاراتی نوازا خواهند نمود . اپریل .

 • اگر یک امریکن زندانی افغانها میبود . اول سرشه کل میکردند به حساب ( نسخ ) . دوم او را مسلمان میساختند . سوم ( ختنه ) مینمودند او را . و در روز اخر که از زندان ازاد میشد او را به مشکل 45 کیلو به مقامات ان کشور تحویل میدادند . ولی نه تنها با جواد خان معاشره انسانی نموده اند بلکه از سر و وضع ایشان معلوم است خود را در قطار انسان ها حساب میکنند . اگر به یاد داشته باشید طالبان از جان واکر لیند که در زیر زمینی فلعه جنگی بلخ دستگیر شده بود , مخلوقی عجیبی درست نموده بودند که به مشکل به انسان شباهت داشت . سر زمین .

  • خوب ، آقا و یا خانم بی نام، شما هم بروید خود را تسلیم امریکایی ها کنید و مدتی هم در زندان گوانتاناما باشید، بلکه بعد از رهایی شاید شما هم خود را در قطار انسانها حساب خواهید کرد. چطور؟؟؟

   و اگر ادعا دارید که همین اکنون خود را در قطار انسان ها حساب میکنید، نظر به استدلال خودتان، جطور شد که چوب امریکایی ها را نخورده انسان شدید؟؟؟

  • یک حقیقت واضح را که باید به آن پی برد اینست که نباید خدا را فراموش نموده و تکیه بر امریکا نمود.زیرا قرآن واضح نموده که یهود و نصارا هیچگاهی با شما دوست نخواهند شد مگر اینکه برای کدام هدف خاصی بیبینید به هزار ها بیگنادر عراق کشته شده اند در فلسطین وافغانستان و امثالهم اما صرف یکنفر که آنهم شکل ظاهری اش خوب معلوم میشود شما میخواهید امریکایی ها را خوب و برادران ناراضی خویش رابد جلوه دهید حیف بر نام مسلمان بر شماازمثل شما مسلمان کرده نه بودن آن بهتر است.زیرا مسلمانان همچون شما فقط به دنیا فکر میکنند و آخرت را فراموش کرده اند.خداوند قهر خویش را بالای تان نازل کند تا شما بفهمید.با عرض معذرت اگر نوشته ام باعث رنجش شود "مسلم"

  • آدمهایی مثل جواد جان کشور و مردم ما را بیچاره کردند. حالا چرا از او یک قهرمان می سازید؟ در بهترین صورت اینها و افکار شان برای مردم افغانستان تباهی و بدبختی اورده است. گر نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها. چرا ملیونها افغان دیگر به گوانتانامو نمی روند؟؟

   اینها مزدوران اعراب، القاعده و پاکستان هستند. دولت افغانستان باید این خاین را دستگیر کند و او هم باید بی گناهی اش را اثبات کند. همین ایلا کردن های بیخود است که طالبان هر روز قویتر می شوند. دیروز دهها نفر از هموطنان بیگناه ما را در قندهار کشتند.

  • javad khan mvoazib bash baz dasti amrkai ha na yafti ya baz dasti taliban ham nayafti havai antihari ham ba sarat nazane boro rahat zendaki to bokon mardi afghan

  • میر هزار عزیز !
   ضرور و جای ان نبود که چهره ......صفت اش را با متن نشان میدادید . صفحه فوق العاده خواندنی و زیبا را با همچو تصاویر الوده نسازید .
   با احترام
   م . ی

  • احمد
   محمد جواد در دوازده سالگی اسیر امریکاهیان شده بود برای من
   مهم این است که یک هم وطنم از دست ادمکشان دموکرات آزاد شده
   است. وطن حیثیت ناموس را دارد شمااز اشغالگران طوری دفاع
   میکنید که گویاآنها مظلوم وما ظالم هستیم.در وطن فروشی تان
   هیچکس حتی امریکایی ها شک نمیکنند.آیا ناموس خود را هم مانند
   مادر وطن به اختیار اجانب میگذارید و شکر سر شان را میکنید

 • در يک سايت تحت نشانی (htt://safufehezbewatan.persianblog.ir) دينمورد ، نوشته وعکس جالبی وجوددارد ، ديدن وخواندن ان جالب است

  محمد جواد ته ازادی -امریکااودکابل حکومت ته تاریخی مخ توروالی

جستجو در کابل پرس