کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > این مقامات قضایی امنیتی افغانستان را که در خارج بدنبال سکس و قمار و شراب هستند شناسایی (...)

این مقامات قضایی امنیتی افغانستان را که در خارج بدنبال سکس و قمار و شراب هستند شناسایی کنید!

تعداد قابل توجهی از مقامات امنيتی و قضایی افغانستان خود بیشتر از ديگران در فساد و بی بند و باری غرق می باشند. تجاوز جنسی يکی از مواردی ست که در حکومت سرشار از فساد حامد کرزی رونق یافته و حتا متجاوزان با فرمان شخص حامد کرزی از زندان رها می شوند.

چهار شنبه 2 سپتامبر 2009

کابل پرس: مقامات قضایی و امنیتی افغانستان، خبرنگاران و مخالفان سیاسی را به بهانه های مختلف بازداشت و زندانی می کنند. يکی از اين بهانه ها مخالفت با اسلام و و نشر و ترويج افکار ضد اسلامی می باشد. اما گزارش های مختلف از منابع مختلف حاکی از آن است که تعداد قابل توجهی از مقامات امنيتی و قضایی افغانستان خود بیشتر از ديگران در فساد و بی بند و باری غرق می باشند. تجاوز جنسی يکی از مواردی ست که در حکومت سرشار از فساد حامد کرزی رونق یافته و حتا متجاوزان با فرمان شخص حامد کرزی از زندان رها می شوند. از سوی ديگر گزارش های مختلف حاکی از آن است که تعداد قابل توجهی از مقامات بلندپایه افغانستان بويژه مقامات امنيتی – قضایی و حتا قاضیان در جريان سفرهای رسمی خود به خارج افغانستان، بدنبال سکس و قمار و شراب می باشند. اين در حالی ست که آنان در داخل افغانستان خود را افرادی متدین معرفی کرده و دين را چماقی درست کرده که بر سر مخالفان می کوبند.

از خوانندگان می خواهیم که این مقامات قضایی امنیتی افغانستان را که در خارج بدنبال سکس و قمار و شراب هستند شناسایی کرده و به ما معرفی کنید.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


72 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > این مقامات قضایی امنیتی افغانستان را که در خارج بدنبال سکس و قمار و شراب هستند شناسایی (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.