IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > حقوق بشر > جنایت جنگی دیگر، باز هم سربازان کرزی

جنایت جنگی دیگر، باز هم سربازان کرزی

آن هایی را که حامد کرزی آرزو دارد سربازان وی باشند و صبغت الله مجددی رييس سنا و رييس کميسیون تحکيم صلح آن ها را دوستان و برادران القاعده و طالب می خواند، جنایت جنگی ديگری را در کابل رقم زدند و ده ها تن از شهروندان افغانستان کشته و زخمی شدند.
پنج شنبه 8 اكتبر 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

عکس ها از رویترز و گتی ایمیج


loading...
loading...

پيام‌ها

 • اینها همان های هستند که حامد خان میگوید خدای دی راولی او هرکله راشی. بنا انها هم گاه گاهی امده واحوال برادر نامشروع خود را میگیرند. در اصل مقصر اصلی همان کهنه جاسوس کاجی بی یعنی حنیف لنگ است که امروز بالای وزارت داخله شکم انداخته است واز زمانی که وی متصدی این وزارت گردیده است گراف جرم وجنایت واختطاف وترور وحملات انتحاری در کابل اوج گرفته است.

  یکی از دستاورد های مهم این جاسوس گسترش دادن جنگ از جنوب به شمال افغانستان است. وی همچنان حلقات خاصی را در شمال کشور مسلح ساخته است یعنی همان های که به طالبان در زمان جنگ های نیمه دوم دهه نود پناهگاه در شمال کشور داده بودند. تا زمانی که این شخص فاشیست وطنفروش در وزارت داخله باشد همان اش است وهمان کاسه

  • در زمان حاکمیت حزب وطن اداره استخباراتی پاکستان توسط اجنتان گوش بفرمانش چندین بار در مرکز و ولایات کشور ما کوشش انفجار در محلات دیپلوماتیک وسیاسی هند را نموده بود چنانچه انفجار مرگ بار نزدیک سفارت هند در ان زمان و تایید وقبول مسولیت ان در کتاب جنرال استخابارتی پاکستان محمد یوسف موجود است در ولایات از جمله قندهار چند ین بار تو سط گل اقا شیرزی والی کنونی ننگرهار و پدر اش حاجی لطیف سگوان قنسلگری هندوستان را هدف قرار داده که در دونوبت خسارات مالی و جانی فراونی را در قبال داشت یک بار هم از طرف استخبارات قندهار پلان شان در داخل محوطه قنسلگری خنثا شد .

   بنابر ابراز نظر های نصیر اله بابر و افسران نظامی و استخباراتی و مولوی های پاکستان گویا ( قنسلیت هندیا ) در هر شهر افغانستان چرا باز شده!!!!

   خود به خود نشان دهنده و اثبات کننده طرح واجرا ان بوسیله دوستان مجاهیدین ماهمانا اداره I S I بوده.

   خصوصا که یاران نزدیک ووفادار انان در ولایات همسرحد با پاکستان والی و قوماندان وووهستند .

   واستخبارات ضعیف کرزی هم بدنبال تامین امنیت قصر ریاست جمهوری و رفقا و برادران کرزی پاچا اند .

   وزارات داخله هم با این قوای بی حساب و موتر های لوکس مصروف میله ها در بند قرغه و باغ زنانه وبابر ووووو

   وزیر معیوب هم با پشتوانه انگلیسی اصلا پروا کرزی را هم ندارد و هر روزه وزات اش بطرف خصوصی سازی قبیلوی میرود تا مسلکی شدن همه روزه طرح نو ملیشه سازی در وردک و مزار هرات وووو را ریخته و بدان مصروف ........

   جمهور هم به خواب غفلت .. بدا به حال ملت بیچاره غریب ماکه در اهوا سرد و گرم و خاک باد اخرین نفس ها را با گاز و خاباد وزیران و برادران کرزی تنفس کرده و در ان حالت هم از دست دوستان دیروز و امروز انان در امان نیستند و تنها نان اور خانواده زندگیش را در اثر انفجار ها از دست میدهد.

 • آینها سربازان کرزی نه بلکه همان پنجابی های کثیف و بویناک پاکستانی اند که در زمان شهید داود خان ملا مسعود و ملا حکمتیار را برای همین نوع عملیات ضد انسانی استخدام نموده بودند.

  امرالله صالح باید از داکتر نجیب یاد بگیرد و از خواب غفلت بیدار شود.

 • طالب + باورمندی به آیه های مدنی + مسلمانان کابل باورمند به آیه های مکی = کشتن افغانها + مفت خوری اعراب تازی سوسمارخور +خورددن غربی ها و آمریکائی ها
  این است اصل معادله جنگ افغانستان که هیچ راه حل ندارد.

  بادرود به هم میهنان دیگراندیش افغان و همزبانان دیگراندیش ایرانی

  البته حمله تروریستی که ناشی از آیه های مدنی تازینامه عرب تازی سوسمارخور میشود یکبار دیگر نشان داد امروز آمریکا و همدستان غربی اش با مردم تا دوگوش در جهل ما شوخی می کنند. امروز نیم از ملا های که معتقد به آیه های مکی تازینامه هستند. طرف دولت و غربیان را گرفته و نیم دیگر که از آیه های مدنی قتلو و بازهم اقتلو و مثل اینها ستفاده می کنند. طرف اعراب و مسلمین را و مساجد را .
  این موادی که برای انفجار بکار می رود و یک عده هم میهنان ما را کشد و زخمی می سازد همان پول های است که افغانها میبرند و در خریطه تازیان می اندازند .و این در ظاهر کار است من خودم که در اروپا هستم میدانم که از تمام مساجد سراسر اروپا جمعه ها تو سط پاکستانی ها و اعراب پول جمع و برای کشتار افغانها بدست طالبان و آی اس آی داده میشود.

  شماپول به مساجد می دهید و آن پول ها جمع میشود و مواد انفجارید خریده میشود تا دوباره شما را بکشند. یعنی شما خود به دست خود خو را میکشید.
  خود کرده را نه درد است و نه درمان >

  و قتی قدرزندگی دنیا را ندانید حالا آخرت چه نباشد و یا باشد که دل تو خوش شود چه بدردشما میخورد.
  ای هموطنی که چشمانت را با خرافات جهل نادانی اعراب سوسمارخور بستی این دین سراپایش دروغ است و برای این است که تو نه زندگی کنی و نه از زندگی ات استفاده کنی شما به هر نحوی کشته شوید آمریکائیان و اروپائیان بخورند و بچرند . جها و کودنی دیگر بس نیست . مند متنحیث یک شخص تاریخ شناس به شما میگویم که تا شما این دین چرند را به زباله دان اعراب سوسمار خور و نوکران ملا شیخ چلی و دیگر مفتخوران و متجاوزین به زنان را از کشور خود دور نکنید ازین مرض جهل عرب سوسمارخور مفت خور تاریخ بشریت نجات ندارید.
  نترسید کسی شما را هیچ کاری کرده نمیتواند . آیا از آتش سوختن میترسید ملیارد ها آمریکائی و انگلیسی دانشمند وقتی در آخرت به آتش سوخت تو بی سواد نادان و مفلس هم به سرش شرم نیست که هر روز می آید و ده های شما را بنام اسلام می کشندو تو که مسلمان گوش و چشم بسته هم هستی.
  تا شما از چته بیرون نشوید و یکبار این دین را با کتاب ناقص اش از خود دور نکنید این مرض هم مغز تو را می کاود مثل موریانه و زندگی ات را زار و زبون می سازد.
  چرا در آمریکا نمیتوانند انتحار کنند ؟ چرا در اروپا نمیتوانند؟ و عرب تازی همان شما را کار دارد که کشته شویو خودش بخور و زندگی کند؟من دنبال این الله یک بلستی تازی میگردنم که سرش را در .... بزنم .

  بس است جهل و نادانی او مردم خواب او مردم خواب سمور دنیا در کجا و تو درکجا ؟ بیدارشوید ؟ شما کشته میشوید اعراب سوسمار خور زنبارگی و مفت خوری و راحت زندگی می کنند. و پول برای طالبان می فرستند تا شما را بکشند.هموطن جهل صلاح نیست . دنیا میداند راه چیست و چاه چیست . شما هستید که کل و کور و بی سواد در چاه می افتید . یک کمی از عقل و خردی که خدا بتو داده کار بگیر؟

  http://www.youtube.com/watch?v...

  باید دقیق گوش کنید تا درمان درد را بیابید.

جستجو در کابل پرس