صفحه نخست > خبر و گزارش > نتایج نهایی انتخابات پارلمانی افغانستان و انتخابات غزنی بر سر میز معامله

نتایج نهایی انتخابات پارلمانی افغانستان و انتخابات غزنی بر سر میز معامله

نتایج نهایی انتخابات پارلمان افغانستان در حالی اعلام می شود که نتایج انتخابات ولایت غزنی بر سر میز معامله تیم قبیله گرای حامد کرزی می باشد. حامد کرزی که خود با تخلف برنامه ریزی شده دوباره به عنوان رییس جمهور بر کرسی ریاست جمهوری نشسته است، اینبار تمام توان خود را بکار بسته تا وکلای هزاره را از ولایت غزنی حذف کند.
کابل پرس
چهار شنبه 24 نوامبر 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

نتایج نهایی انتخابات پارلمان افغانستان در حالی اعلام می شود که نتایج انتخابات ولایت غزنی بر سر میز معامله تیم قبیله گرای حامد کرزی می باشد. حامد کرزی که خود با تخلف برنامه ریزی شده دوباره به عنوان رییس جمهور بر کرسی ریاست جمهوری نشسته است، اینبار تمام توان خود را بکار بسته تا وکلای هزاره را از ولایت غزنی حذف کند.

1. کابل

۲. کاپیسا

۳. پروان

۴. وردک

۵. لوگر

۶. غزنی / در انتظار معامله

۷. پکتیکا

۸. پکتیا

۹. خوست

۱۰. ننگرهار

۱۱. کنرها

۱۲. لغمان

۱۳. نورستان

۱۴. بدخشان

۱۵. تخار

۱۶. بغلان

۱۷. کندز

۱۸ . سمنگان

۱۹ . بلخ

۲۰ . جوزجان

۲۱ . سرپل

۲۲. فاریاب

۲۳. بادغیس

۲۴. هرات

۲۵. فراه

۲۶. نیمروز

۲۷. هلمند

۲۸. قندهار

۲۹. زابل

۳۰. ارزگان

۳۱. غور

۳۲. بامیان

۳۳. پنجشیر

۳۴. دایکندی

واژه های کلیدی

انتخابات در افغانستان
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • پیروزی علمبرداران ازادی هریک جلالتماب وکیل لطفیف پدرام, جلالتماب وکیل داکتر مهدی, جلالتماب وکیل عبدالحفیظ منصور, جلالتماب وکیل فاطمه نظری, جلالتماب وکیل احمدبهزاد, جلالتماب وکیل احمدشاه رمضان وسایر وکیلان محترم همرزم را که علی الرغم دسایس شوم اوغان ذلت توانستند پیروز گردند را تبریک میگویم وبرای مردم شریف غزنی میگویم که برای بدست اوردن حق خود از هیچ گونه مبارزه یی دریغ نکنند.

  جالب اینست که عبدالقادر قلاتوال با هفتصد رای از زابل برنده اعلان گردیده در حالکه وی نتوانسته یک هزار رای را که به کمسیون انتخابات برای کاندید شدن داده بود را هم پوره نتوانسته است.

  همچنان برای خران قبیله هریک تنویر, شبیرکاکر, ولی و چکره ایشان یعنی جلالک بایانی عرض تسلیت نموده وازخداوند منان شکر گذار هستم که دلهای انهارا از زندگی سیاه کرد

 • برادران عزیز افغانیستانی (خراسانی)

  نخست از همه پیروزی ۳ مشت‌های آهنین به دهان فا شیستان قبیله گرا هریک ۱. داکتر پدرام ۲.داکتر مهدی ۳.احمد بهزاد تبریک می‌‌گویم .

  انشااله که ما در پروسه دموکراسی هم برنده هستیم . ولایت غزنی مثال خوب است که ۱۱ نماینده هزاره را به مجلس خواهد فرستاد اگر تو طیعه کرزی اوغان‌ها ناا کام شود . اگر نشود هم ، ما به دنیا نشان دادیم که ما‌ها در پروسه دمکراسی پیشتاز تر از اوغان‌ها بودیم، هستیم و خواهیم بود و این یک چراغ سبز امید است

  . اگر پروسه دموکراسی به صورت واقیی تطبیق شود که در آینده‌‌ها امیدوار هستیم ،دیگر جای پاه برای‌ قبیله گراه و طالب پر است‌های پاکستانی نخواهد بود.

 • برادران عزیز افغانیستانی (خراسانی)

  نخست از همه پیروزی مشت‌های آهنین به دهان فا شیستان قبیله گرا هریک ۱. داکتر پدرام ۲.داکتر مهدی ۳.احمد بهزاد و هم چنان ۴ برادر حفیظ منصور و دیگر همرزمان ضدّ جهالت را برای همه تبریک می‌‌گویم .

  • جاهل جان دروغگو

   اگر آمر صاحب شغالان شورای دزدان احمق شاه مسعودوف جنایتکار و مفعول زنده میبود امروز به افتخار این موفقیت مانند فتح کابل !؟ شصت هزار کابلی را به شهادت میرساند و هزاران زن افغان را در کارته سه و افشار مورد تجاوز جنسی قرار میداد.

   این هم هدیده من به شما به افتخار این موفقیت تان :

   http://www.youtube.com/watch?v...

  • خر قبيله تنوير: همانقسمي كه ما شما سرگين خوار هارا در ميدان جنگ شكست داديم. همانقسمي كه داغ در دل خلقي هاي فاشيست گذاشتيم كه بعدا غولان قبيله زير لواي كوني قرن گلبيدين جمع شدند وداغ دردل اين مفعول كه مانند پدران خود به يك كرين كار پنجشيري ....خود را ميداد را شكست داديم وبعدا غوالان قبيله زيرلواي طالبان كثيف كه مانند همقبيله هاي خود قرنها خسربره گي پنجابي هارا كرده بودند را شكست داديم وبعدا اين غولان عقده مند زير لواي يك ترنسكشول بنام انور الحق احدي كه انفعاليت از ريش وبروت كل وحركات اوطوار زنانه اش كاملا معلوم است را امروز در انتخابات شكست داديم! امروز روز فتح وپيام مبين ماست .....اسلام دين ماست......پيغام دار نور كه خون شهيد ماست اسلام دين ماست.....پارلمان امروز نشان نوين ماست اسلام دين ماست....خراسان زمين ماست......مفعول ابدالي زير نفرين ماست...دلتان سياه....جگرتان خون....زهره تان ترقيد...دلتان از دوغ سياه شد....حالا خون گريه كنيد.....حالامانند مگس به سروروي تان بزنيد....يگانه راه كه براي تان مانده برويد نزد يازنه هاي پنجابي تان تا براي تان واسكت انتحاري بدوزد تا خود را منفجركنيد. اين يگانه راهي است كه شما قبيله پرستان وحشي در قرن بيست ويك انرا جهت نيل به اهداف خود ميتوانيد بكنيد

  • زنده باد هند کبیر

   لعنت بر پاکستان

   لعنت بر علی زنا

  • اولاد مشرف تنویر پنجابی

   اوغان‌ها (گلبدین ) اولین مرمی جنگ داخلی‌ را به امر بادار‌های ایش به نام اینکه تاجیک‌ها را بد نام کنند و از اتحاد اقوام غیر پشتون جلوگیری کند . جنگ را بالایی نیرو‌های مسعود تحمیل کردند به نام آنکه اقلیت‌ها به قدرت رسیدند و پشتون‌ها ها کمیّت گویا ۲۰۰ ساله خود را از دست دادند . گلبدین تبلیغات را از سروبی تا پکتیا تا وزیرستان شروع کرد . مو لووی منصور اولین پشتون بود که توسط گلبدین به شهادت رسید زیرا ٔاو به پکتیا رفت و به مردم گفت که گلبدین تشنه قدرت است و یک فاسیق . گلبدین شعار آفریقا‌ای جنوبی را می‌‌داد و می‌‌گفت آی‌ پشتون‌ها تاجیک ‌ها مثل سفید پوست‌های افریقای جنوبی بالایی تان حکومت خواهد کرد .. بر خیزید بر خیزید...

   از این رو توطعه‌ها شروع شد . ائتلاف‌ها را علیه مسعود کبیر سازمان دادند تا ٔاو را بد نام کنند و به اوغان هم دست آویز شد که گویا تاجیک ‌ها حکومت کرده نه‌ می‌‌تواند اما مسعود با مردانگی رزمید و پوز همه دشمنان خود را به خال مالید و گلبدین سر افگنده با در بار استاد ربّانی آمد از جنگ‌ها معذرت خواست .و همین مرد (مسعود )دشمن خود را باعث ویرانی کابل شده بود پناه میدهد بعد از سقوط کابل به دست رژیم بد کار طالبان و به سلامت از افغانستان خارج می‌‌سسازد که فردا پشتون‌ها نگویند که مسعود اینتقام حبیب الله کلکانی را گرفت اما این ناا جوان اوغان احمق باز هم تهمت می‌‌بندد بالای مسعود که گویا مسعود قصد قتل ٔاو را در وقت نماز داشته .. قضاوت کنید برادران این است صداقت با اوغان جاهل..

   این لینک‌ها را ببین و قضاوت کن که کی‌‌ها کبولی‌ها را کشتند و جنگ تحمیلی را علیه کابل آغاز کردند .این حادثه پیش از جنگ‌ها اتفاق افتاده که مسعود کبیر از جنگ دوری می‌‌کرد

   http://www.facebook.com/video/...

   http://www.youtube.com/watch?v...

  • جاهل زاده دروغگو

   اول که اگر تو جاهل قدری سواد میداشتی شیوه نوشتن ات اینقدر طفلانه نمیبود.

   دوم همه چیز را به گردن جنایتکار حکمتیار انداختن تو غلام بچه جاهل را به هیچ جاه نمیبرد بلکه چهره احمق شاه مفعول را بیشتر و بیشتر سیاه میکند.

   مگر احمق شاه مسعودوف به خاطر تحریکات حکمتیار مردم افشار ، کارته سه و چنداول را به گلوله بست ؟

   این ویدیو را باز هم تماشا کن و بعد بگو که آیا این حکمتیار بود که احمق شاه مسعودوف به خاطر او جنرال دوستم و عبدالعلی مزاری را نوکران و غلام های بیگانگان خطاب میکرد ؟
   ولی او خود از بچه بیریشی خود به میجر چتلستانی تا معاهده ننگین با روسها هیچ هم در این ویدیو نمیگوید.

   http://www.youtube.com/watch?v...

   غلام جان دروغگو

   این فقط مشت نمونه خروار است و فقط برای تو جاهل باید اشاره ی باشد که با این هذیان گویی های جاهلانه نمیتوان همه الله و باالله به گردن ملا گفته و مانند احمق شاه مسعودوف دیگران را مزدور و توطئه گر خطاب کرده و خود راپاک نشان داد.

   اما تو جاهل حق داری از یک جاهل و منحرف اخلاقی دیگر چون احمق شاه مسعودوف قهرمان برایت بسازی.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس