کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > فرهنگی > انتشارات آی پی پلنز با همکاری کابل پرس > راز خوابیده

راز خوابیده

اسرار مرگ دکتر نجیب الله با حقایق و اضافات جدید/ رزاق مامون/ انتشارات آی پی پلنز با همکاری کابل پرس/ از طریق سایت مالی معتبر "پی پل" ده دالر قيمت کتاب را بپردازید. پس از دریافت قيمت کتاب، ايميلی از طرف کابل پرس به شما فرستاده می شود که در آن نحوه ی دانلود کتاب در فرمت پی دی اف آمده است.

يكشنبه 8 نوامبر 2009

راز خوابیده

اسرار مرگ دکتر نجیب الله

با حقایق و اضافات جدید

رزاق مامون

نشر اول بصورت اینترنتی (PDF) نوامبر 2009

شماره استاندار بین المللی کتاب:

978-82-93037-04-0

انتشارات آی پی پلنز با همکاری کابل پرس

www.ipplans.com

www.kabulpress.org

تمام حقوق بصورت اينترنتی محفوظ و متعلق به نويسنده و ناشر می باشد.

تکثیر، انتشار، اقتباس يا ترجمه ی اين اثر و هرگونه استفاده سمعی و بصری و الکترونيکی بدون اجازه کتبی نويسنده و يا ناشر ممنوع است.

قیمت: ده دالر (10 USD)

برای خرید روی Add to Cart در پایین کليک کرده و از طریق سایت مالی معتبر "پی پل" ده دالر قيمت کتاب را بپردازید. پس از دریافت قيمت کتاب، ايميلی از طرف کابل پرس به شما فرستاده می شود که در آن نحوه ی دانلود کتاب در فرمت پی دی اف آمده است.

IP Plans/ Kabul Press Books
ISBN 978-82-93037-04-0


IP Plans/ Kabul Press Books
ISBN 978-82-93037-04-0

کابل پرس کتاب منتشر می کند

تمام کتاب ها با همکاری "آی پی پلنز" که شرکتی اينترنتی و ثبت شده در کشور نروژ است به نشر خواهد رسید. تمام کتاب های نشر شده شماره استاندارد بين المللی کتاب يا همان ISBN را خواهند داشت و در کتابخانه ی ملی کشور نروژ به ثبت خواهند رسید./ کتاب توسط کابل پرس با همکاری آی پی پلنز در راستای سیاست کابل پرس مبنی بر بازتاب صداهای مختلف و حتا متضاد نشر می شود و به هيچ عنوان الزاما بازتاب دهنده ی آرای کابل پرس نمی باشد. کابل پرس يک رسانه ی اينترنتی آزاد می باشد و به هيچ نهاد، سازمان و يا حکومتی وابسته نمی باشد.

چهار شنبه 28 اكتبر 2009, نويسنده: کامران میرهزار

چنانچه نويسندگان و هنرمندان می خواهند کتاب خود را بصورت اينترنتی توسط کابل پرس با همکاری آی پی پلنز به نشر برسانند، متن کتاب يا عکس ها و يا کارتون های خود را به سردبير کابل پرس ارسال کنند. نویسندگان باید متن کتاب را در فايل ورد (.doc) آماده کرده و همه ی بخش های کتاب مانند عنوان، نويسنده، فهرست و متن و حتا در صورت امکان طرح جلد را ترتيب داده باشند. حتا چند نويسنده با يکديگر و در همکاری با هم نيز می توانند يک کتاب به نشر برسانند. . نويسندگان باید دقت داشته باشند که به هيچ عنوان نباید کاپی رايت يا حق نشر را نقض کرده باشند.

کتاب های پيشنهادی توسط سردبير کابل پرس بررسی شده و پس از بررسی برای نشر آن اقدام می شود. چنانچه نويسندگان بخواهند، کتاب آنان بصورت رايگان و يا با قيمتی مناسب به نشر خواهد رسید و در اختيار خوانندگان قرار خواهد گرفت. کتاب های پيشنهادی برای نشر می تواند در همه ی زمینه ها مانند شعر، داستان، نقد ادبی، مقالات در زمینه ی حقوق بشر، سیاست، اجتماع و فرهنگ باشد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > فرهنگی > انتشارات آی پی پلنز با همکاری کابل پرس > راز خوابیده

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.