کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > کرزی، بلندترین صدای جهان

کرزی، بلندترین صدای جهان

کاری از جعفررضایی/ آن غوزه های سبزفام بی نام کرزی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

دو شنبه 21 دسامبر 2009, بوسيله‌ى جعفر رضایی

بی تردید آن سبزپوشی که از پشت تریبون تریاک سخن می گوید، پرآوازه ترین مرد زمین است. و اینک، آن غوزه های سبزفام بی نام کرزی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

Karzai, the loudest voice in the world

Afghanistan is number one producer of opium in the world. Karzai as president of Afghanistan not only supports the growth of opium, rather; his own brother is a main trafficking figure. Therefore, karzai is the loudest voice in the world, because he owns a notorious, but famous podium. It is the podium of opium

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > کرزی، بلندترین صدای جهان

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • ذکر مصیبت تا کی جناب رضایی؟
    چه خوب میبود ما مردم هزاره علاوه بر کارها و فعالیت های فرهنگی بصورت فردی و خودجوش گامهایی هر چند کوچک ولی عملی را در راستای کمک به "معیشت" اقشار آسیب پذیر مردممان که مشکل اصلی این مجموعه در لحظه اکنون است، بر می داشتیم. شما به نوبه خود برای مردمتان در این عرصه چه کاری کرده اید؟

    متاسفانه مردم هزاره با فقر وحشتناکی روبرو هستند. اقشار آسیب پذیری نظیر خانواده های بی سرپرست، کودکان یتیم و کودکانی بخصوص دختران کم سن و سالی که نان آور خانواده هستند، آیا اینها در این جامعه پر از گرگ و پر از تبعیض افغانستان زندگی سالمی خواهند داشت؟ اگر اینها فردا بواسطه فقر در جامعه هزاره ستیز افغانستان به انواع آسیب ها و انحرافات اخلاقی کشانده شوند که می شوند چه کسی مسئول خواهد بود؟ آیا غیر از من و شما و دیگرانی که می توانستند کاری بکنند و نکردند؟. کشیدن کارتونها و نوشتن مقاله های آتشین اگر چه خوب است ولی به خودی خود دردی از مردم ما را دوا نمی کند. اگر هزاره هایی که متمول هستند یا آنها که در غرب ساکن هستند یک خانواده بی سرپرست را که خودشان شناسایی کرده و ساپورت کنند سر جمع آن چندین هزار یا چندین ده هزار کودک دختر و پسر میبود که از آسیب اجتماعی و انحراف اخلاقی که بواسطه فقر در کمین شان بود، در امان میبودند. چرا دست ما هزاره ها به خیر نمی رود؟

    تا کی چشم ما به رهبران خواب رفته هزاره یا حکومت فاشیست افغانستان باشد و یا همواره از مسعود، سیاف و محسنی و ربانی و...دیگران گله کنیم و بد بگوییم؟ پس نقش خود ما مردم این وسط چی میشود؟.شکرانه تن سالم و اینکه به ساحل امنی رسیده اید، این است که به آنهایی که ضعیف و مستحقند کمک کنید. با نوشته‌ها و طراحی‌ها گرافیکی‌تان کمابیش آشنایی دارم. معلوم می شود آدم دردمند و دلسوزی نسبت به مردم‌تان هستید، همین امر باعث شد این نقد را خطاب به شما بنویسم. پوزش از صراحت کلام.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.