IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > دیدگاه > نجیب کامل کیست؟

نجیب کامل کیست؟

نامه ی خواننده ای که ادعا می کند او نجیب کامل است
يكشنبه 27 دسامبر 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

بدون کم و کاست همانطوری که به کابل پرس فرستاده شده نشر می شود:

جناب کامران مهر هزار سردبیرسایت وزین انترنتی کابل پرس!

بعداز عرض سلام وادب وآروزی موفقیت درپیشبرد فعالیتهای نشراتی تان ، میخواهم موضوعی زیر را که دوروز قبل بوسیله یکی از دوستانم مطلع شدم و مایه تعجب و نگرانی بنده شده، خدمت عرض ودر زمینه طالب معلومات شوم:

 بتاریج های29 می 2009 ساعت 8:45 زیر عنوان از کتاب سوزی تا کتاب شوئی ، 4 دسمسامبر 2009 ساعت04:00 زیر عنوان سربازان بیشترجنایات بیشتروامنیت بیشتبر را درافعانستان بارمغان دارد وتلفات در جنگ یک امر معمول است ومطالب مشابه آنرا به ساعات 11:15 و14:27 ،15:53 همان روز وبه ساعت19:38 و19:59، 5دسامبر، ساعت 17:50 ،6دسامبر، ساعت 20:24 ، 15 دسامبر و 24 دسامبر ساعت 12:12 ، تحت عنوان شش سال پیش در چنین روزی سایت انترنتی کابل پرس راه اندازی شد و 24 دسامبر 2009 ساعت 18:23 تحت عنوان عزاداری یا خونریزی ووحشت؟ و25 دسامبر2009 تحت عنوان شش سال پیش در چنین روزی سایت انترنتی کابل پرس راه اندازی شد مطالبی در مذمت ،نکوهش وتوهین احزاب جهادی وطالبان و مقدسات مذهبی( عزاداری عاشورا) به اسم " نجیب کامل" در سایت وزین کابل پرس به نشر رسیده است. مطالعه این مطلب مرا تکان داد ، که مبادا خدا ناکرده دست توطئه در میان باشد واین آمر موجب تشویش وناراحتی در من گردید ،زیرا اسم بنده نیز نجیب وتخلص ام کامل است ودر شهر امستردام کشور هالند زندگی میکنم. بنده در حالیکه به همه نشرات ودست اندرکاران عرصه مطبوعات ، نشرات وفرهنگ به شمول سایت وزین کابل پرس علاقه واحترام کامل دارم، خاطر نشان می سازم که با هیچ حزب سیاسی اعم از جهادی وغیر جهادی ومسایل مذهبی بد بینی نداشته و خویش را در موقف داروی بر اعمال اشخاص واحزاب و چگونگی اجرای مناسک و مراسم دینی و مذهی نمی بینم واین حق را نیز بخود نمی دهم . نویسنده نیستم وبا هیچ یک از سایت های انترنتی همکاری وارتباط ندارم و صرف بحیث یک فرد عادی مسلمان وبا مسئولیت در تمام روزهای هفته مصروف کار وفعالیت برای پیشبرد امورات زندگی شخصی وخصوصی خویش می باشم و فرصت باز دید از انترنت وشنیدن اخبار را به ندرت پیدا میکنم، چه رسد به این که مطلب ونظری را به هدف نشر به آدرسی بفرستم. آنهم با این شرح ومحتوا. بنآ مصلحت را در این دیدم تا غرض رفع تشویش ، نگرانی وشک ام موضوع را با شما در میان بگذارم وطالب معلومات گردم. که این آقای محترم به اسم نجیب کامل به غیر از من کی هست. اگراین آقا دارای عین اسم وتخلص با من باشد، از شما دوستان واحترامانه خواهشمندم تا با استناد این یادداشت به اطلاع موصوف برسانید تا یک مقدار وضاحت پیرامون اسم ، شخصیت وادرس خود ارایه نماید. تا برویت آن هم تشویش وشک بنده رفع گردد و هم ذهنیت خواندگان محترم کابل پرس در زمینه روشن گردد. درغیر این صورت با توجه به رواج نشر مطالب با اسم مستعار درسایت های انترنتی که خلاف عرف نویسندگی وشهامت قلم فرسائی است ، این شک من واقعیت پیدا نکند که در عقب این عمل توطئه و نیت شومی برضد بنده وتخریب شخصیت ام قرارداشته باشد. که امیدوارم چنین نباشد.
در صورت اثبات این امر حق خود میدانم تا به خاطر دفاع از حیثیت وشرف خویش از راه قانونی اقدام نمایم.

بنده یقین دارم که جناب شما تشویش مرا درک مینماید وبحیث یک رسانه حرفوی مخالف استفاده نامعقول از اسم ، موقف وادرس دیگران به منظور توهین وصدمه رساندن بر شخصیت افراد هستید وسیاست بی طرفی را در زمینه دنبال مینماید.
مزیدآ خواهشمندم تا این یادداشت را از طریق نشر در سایت وزین کابل پرس به اطلاع خوانندگان گرانقدر نیز برسانید والی روشن شدن موضوع نشر مطالب جدید به این اسم از جانب شخصی مذکور را متوقف سازید.

تذکر:- البته مطالب در بالا ذکر شده، چیزیست که من تا حال به آن سر خوردم ، شاید موضوعاتی دیگری هم باشد که کنون به نظر من نرسیده باشد.
باعرض حرمت
نجیب کامل
امستردام –هالند 27-دسامبر 2009

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • chi jaleb, na najebane naqes hala ba een gona name najebane kamel ra medozdand , magar chi sood ke naqes ha ba dozdedane nam kamel nameshawand

  ok

 • سلام بهمه . من نجیب کامل استم . واگر شما واقعاً کدام توطئیه را سازمان داده باشید من در کشوری امن هلند مثل شما زندگی میکنم .اگر شما هم عین نام را داشته باشید فرق نمیکند ولی اگر اشتباه دارید از طریق کابل پرس مکاتبه کرده میتوانیم و این تخنیک های بیشمار را بسیاری ها امتحان کرده اند و مانند شما ناکام ماندند .بهتر است اگر به نوشتن من علاقه نداری میتوانی نخوانی .چیزیکه من مینویسم من با دوستانم که تعدادشان هم کم نیست در میان گذاشته و مینویسم .امید وارم توطئه نکنید من با نام نجیب کامل که از بدو تولد تا حال با او زندگی کردم نمیخواهم برای یک لحظه با نام مستعار زندگی کنم .اگر بخواهی که من را بشناسی میشود که من شما را از نزدیک هم ملاقات کنم خدا یارت جان

 • از آقای کامران میر هزار سلام.خواهشمندم که هر کس این نوشته را که کرده ( نجیب کامل کیست) باید از سایت تان حذف کنید ویا آدرس ایمیلش را بدهید که من بدانم این توطئه گر که است که بنام من این نطلب را نوشته است این شخصی که از امستردام هلند میخواهد من را تخریب کند امید وارم که دیگر موقع برایش ندهید.نجیب کامل

  • آقای کامل

   من فکر میکنم که شخص که این پیام را فرستاده حق به جانب است و به باور دارم توطئه ای در کار نیست بلکه او نمیخواهد خدای ناکرده به علت موقف شما در مقابل جهادی های جلاد ، هدف قرار گیرد.

   بهترین راه اینست که شما در نوشته های خویش بعد از این اسم شهر تانرا اگر امستردام نیست هم ذکر کنید تا بین شما و نجیب کامل از امستردام فرق شود.

   با احترام

جستجو در کابل پرس