در همین بخش

صفحه نخست > عکس > شکریه بارکزی، نماینده ی مردم در پارلمان؟

شکریه بارکزی، نماینده ی مردم در پارلمان؟

در پارلمان افغانستان دو گروه از تصمیم های حامد کرزی دفاع کرده و به آن رای می دهند. يک گروه به رهبری عبدالرب رسول سیاف و گروه دیگر شبه روشنفکرانی مانند شکریه بارکزی.
شنبه 2 جنوری 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

عکس از رویترز

پيام‌ها

 • از چه خوش است این خانم . . از اینکه اخر خوده به چوکی رسانید . از لباس سبزش معلوم است که از درون یک پاکستانی به تمام معنی است . باز هم خدا پدر سیاف را بیامرزد که مشکل مردم را اسان ساخته با جرات میگوید که من نوکر آی اس آی هستم و افغانستان را حالا به امریکایی ها بدون در بین بودن دلالی مانند پاکستان میفروشم . ولی این روشن فکران از خود راضی بر گردن هزاران افغان پای مانده مردم را زنده زنده میفروشن . از چهره پر خنده این زن معلوم است که روحاء از قتل مردم توسط تفنگ امریکایی کرزی چنان خوش است که در بالاپوش نمیگنجد .

  • برای انانکه به انسانیت باور دارند و حقیقت را پیشه کرده اند،
   اگر مشکل با اسم فامیلی خانم بارکزی دارید و یا از چهره اش زیاد خوش تان نمی اید و شاید حسادت به زبان گویا ا وشیوه بیان این خانم دارید مشکل معلوم است دگر .
   افغانستانی بودن این خانم و عدالت خواهی وی حقیقت گوی وی برای ما معلوم است و ایکاش چند مرد سیاسی این چنین میبود ، برداشت از رنگ سبز از ای اس ای و حس خوشحالی از کشته شدن انسان را انا ن که این گونه میاندیشند مینویسد میتواند داشته باشد و بس . برای ما رنگ سبز مظهر سعادت و انسانیت است که در شرق و غرب یک معنا را دارد و بس

   یلدا از کابل

  • یلدا جان دامنت دراز باد .

   بدختی مردم کابل و فارسی زبان در خوشباوری های شان نهفته است که به زبان چرم نرم هر کس و نا کس بازی خورده و به او اطمینان میکنند زمانیکه فرد به هدف دلخواه اش رسید همه چیز را فراموش خود را نماینده قندهار و پکتیا بحساب اورده و به دهل قبیله اتن میکند .

   قسمیکه از بت پهلوی نام شکریه معلوم است برای کابلی نه بلکه برای گله تبار اش تپ و تلاش خواهد نمود نه برای یتیم و بیوه کابلی و .... .

   اگر صحبت ها و نظریاتش را دقیق متوجه شوید عین افکار یون و حبیاله رفع را دارند ایا قضیه انپجار بغلان را فراموش کرده یی که چگونه او و حبیاله رفیع مسیر اصلی را به سمت دیگری کشانیدنند حتا بنام همکار پارلمانی به فامیل های کشته ها همدری نکرد ....

   یا هر باریکه داستان کرکت بازی اوغان بمیان میاید شکریه جان در خط اول خزک و جستک میزنند ..

  • shokiya barekzai yak khonom jasoor amma kheli nationalist ast motaassifana ki hamesha faqat wa faqat ba barekzai ha wa dar nihayat ba pashtoon me andeshad amma man yak peshnehad barai khanoom barekzai on ham enki hechwaqt nabayad faramosh koni ki wakil ki ha wa az koja ray gerifta e ? digar aqwam ham to ra ray dada janam

 • شکریه یک خانم سکسی است تاهنوز هیچ نوع کاری ره مردم انجام نداده است.

 • آقای خان بی دسترخوان آنقدر تنگ نظر وتاريک انديش بودن برای انسان عيب است . اگر شکريه بارکزی چلوصاف خائنين و وطنفروشان را از آب بيرون ميکند تو چه مشکل داری که آنرا صبغه قومی داده وتعدادی ازافراد مانند خودت را خوش ميکنی . نباشد که توهم ازهمين قماش آدم های بی مسئوليت و تاجرهای کلان باشی که سالها براين مرد م تجارت کردند . ديگران را به ريختاندن خون تشويق کرديد وخودتان به جمع کردن زر . اين را گويند تجارت برخون مردم مظلوم اين وطن . اگرشکريه دختری را از نيرنگ های تان آگاه می سازد عيبی نداريد که به جفن گويی شروع کنيد . چراکه درطول تاريخ شما برعليه آگاهی مردم قدعلم نموده ايد. يک کمی انديشه انسانی داشته باش.

  آنلاين بنگريد : http://hamid.yahoo.com

 • شکربه حان صدقه همان اندام سکسی توشوم مراخو کشتی نمیدانم پارلمانیان چی حال دارند.

 • یلداجان:
  مابه اندازه ازشکریه جان خوشیم می آیدکه ازجان ودل کده هم زیادقربان اندامش شویم.

جستجو در کابل پرس