کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > یادی از کریم خرم

یادی از کریم خرم

همراه با کارتون /کریم خرم رفت، ولی جلوس و حضور او در وزارت اطلاعات و فرهنگ درسهای زیادی به همه آموخت. کریم خرم نمادی از ظرفیت اخوان بود. کریم خرم نسخه وردکی گلبدین حکمتیار، برهان الدین ربانی و...

يكشنبه 3 ژانويه 2010, بوسيله‌ى جعفر رضایی

کریم خرم رفت، ولی جلوس و حضور او در وزارت اطلاعات و فرهنگ درسهای زیادی به همه آموخت. کریم خرم نمادی از ظرفیت اخوان بود. کریم خرم نسخه وردکی گلبدین حکمتیار، برهان الدین ربانی و شاگردان آنان مثل حفیظ منصور و غیره بود. کریم خرم شاید شخصا آدم فرهنگ ستیز و دگم اندیش نباشد. ولیک خشم و رویای گلبدین حکمتیار و آخرسر سید محمد عبده زنجیرهای زخیمی بود که بر ذهن او سنگینی می کرد و او را وادار به اتخاذ تصمیمات جنون آمیز می نمود. کریم خرم نشان داد که "کاکتیل cocktail" (مخلوط) اخوان با فاشیسم افغان ملت (حضور کریم خرم به حیث ویز و نجیب منلی به عنوان مشاور وزیر) می تواند چه زهر مهلک و فرهنگ برانداز باشد. اگر ما را عقل یار باشد، باید بیاموزیم که کاکتیل جمعیت (شاخه دیگر اخوان) با فاشیسم آریایی به اندازه کاکتیل اندیشه گلبدین-احدی مهلک و انسانیت برانداز است.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


62 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > یادی از کریم خرم

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • جعفر بی سواد و حقیر!
  از سر وروی این نوشته گگ تان نفرت و کینه نژادی می بارد.دعا می کنم که شفا پیدا کنی.

  شما به اندازه ای بی سواد و نادان هستی که نمی دانی"ضخیم" را "زخیم"، یا "ذوب" را "زوب" نمی نویسند. مثل این که این متن را در حالت بدمستی نوشته ای و گرنه موضوع فرهنگ ستیزی خرم چه ربطی به سید محمد عبده دارد(راستی سید محمد عبده کیست؟).

  تو باید نام خود را در دبستان ثبت کنی تا با گذراندن چند کلاس آموزش زبان فارسی شاید اندکی به املا و انشا بلد شوی. تو باید ابتدایی ترین قواعد زبان را یاد بگیری. تو را چه به زدن حرف های بزرگ تر از دهان خود.

  در آشفته بازار رسانه ای در کشور ما آقای جعفر رضایی هم نویسنده محسوب می شود(البته یک راس نویسنده). واقعا برای این وضعیت متاسفم.

  • درود

   قاضی زاده ـ جعفر بی سواد و حقیر! از سر وروی این نوشته گگ تان نفرت و کینه نژادی می بارد.دعا می کنم که شفا پیدا کنی.

   1ـ (جعفر بی سواد و حقیر! )» مغلطه حمله به شخص .

   2ـ (از سر وروی این نوشته گگ تان نفرت و کینه نژادی می بارد.) » عدم دقت ، ایشان نفی نژاد پرستی کرده نه نژاد پرستی.

   3ـ (دعا می کنم که شفا پیدا کنی.) »خرافات ، با دعا چیزی تغیر نمیکند .

   پس خود شما هم کشک بافتید !

  • قاضی زاده صاحب سلام ! می بخشید ، میشود این جملۀ را که نوشته اید : ( شما به اندازه ای بی سواد و نادان هستی ) را از نگاه فن نوشتاری زبان فارسی دری برایما تعبیر نمائید ؟ ! قبلأ و قلبأ سپاسگذارم .

 • جای این گوریل باغ وحش بود نه وزارت فرهنگ..

 • یک ملت زمانی زنده است که فرهنگ اون ملت زنده باقی بمانداین خرم بداندیش بجای موزیم ملی گالری ملی نوشته میکندو...شایدازبادارهای پاکستانی اش بخاطرازبین بردن هویت ملی وفرهنگ ملی مان و...دستورمیگرفت.

 • کاکتیل cocktail" (مخلوط) اخوان با فاشیسم افغان ملت (حضور کریم خرم به حیث ویز و نجیب منلی به عنوان مشاور وزیر’’

  اگرآقای جعفررضایی یک تعریف مشخصی ازکاکتیل
  ولایت فقیه مخلوط با فاشیسم مغولیسم لکام گسیخته را که ایشان علی مزاری ملعون را
   شهید آن راه میدانند بکنند
   خوش می شویم

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.