در همین بخش

صفحه نخست > عکس > رای داکتر بشردوست به وزرای پیشنهادی کرزی

رای داکتر بشردوست به وزرای پیشنهادی کرزی

داکتر رمضان بشردوست نماینده ی مردم در پارلمان افغانستان به هیچکدام از وزرای پیشنهادی کرزی رای اعتماد نداد و تنها نماينده ای بود که رای خود را به خبرنگاران نشان می داد. او در رای گیری های قبلی پارلمان نيز، رای خود را علنی کرده بود.
سه شنبه 5 جنوری 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

عکس از اسوشیتد پرس

پيام‌ها

  • من هم با داکتر رمضان بشر دوست موافق هستم متأسفانه در حال حاضر هر کسی که وابستگی به کرزی یا دوستانش داشته باشد کاسه گدایی در دست دارد و در خواست یکی از پستهای دولتی را دارد کرزی بیچاره و هم دستانش نیز هیچ توجه ندارد که ایا او لایق می باشد یا نه صرف می خواهد دلشان را خوش کند و به قول معروف دهنشان را چرب کند در این روزها می بینیم که هر کسی به رهبران و وابستگان جیره خوار کرزی مراجعه می کند و تقاضای یکی از بستهای مهم دولتی را دارد از وزیر گرفته تا ریاست یک از ادارات دولتی، حال انکه هیچ کدام لایق نیستند و حتی کسانیکه خود را کاندید برای والی ولایات افغانستان کرده اند اکثر انها حتی تحصیلات ابتدایی ندارند و صرف هوادارن کاسه لیسان کرزی هستند، وای به حال مردم و این مملکت که چه بر سرش خواهد امد.
    ای کسانیکه روشنفکر هستید و اینده کشورتان برایتان مهم است نگذارید کشورتان را کسانی در دست بگیرند که فقط به فکر پر کردن جیب خودشان است و هیچ تجربه و تحصیلاتی هم ندارند و چون زمانی به قول خودشان در کنار رهبرانشان مثل محقق و خلیلی و ..... بودند پس باید حالا حتمأ یک سمتی داشته باشند ای رهبران مردم شما قدری به فکر مملکت باشید و حداقل کسانی را انتخاب کنید که دو روز دیگر آبروی شما را نبرد و کسی که می خواهد والی ولایتی شود یا وزیر یک کشور شود باید حتمأ تحصیلات دانشگاهی داشته باشد و تجربه کاری نه هر بی سر و دستی بخواهد برای ما مردم افغانستان سالاری کند. افرین بر تو ای بشر دوست که حداقل جرأت بیان گپهایت را داری نه مثل بسیاری دیگر که بز دلانی بیش نیستند.

جستجو در کابل پرس