کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > رای داکتر بشردوست به وزرای پیشنهادی کرزی

رای داکتر بشردوست به وزرای پیشنهادی کرزی

داکتر رمضان بشردوست نماینده ی مردم در پارلمان افغانستان به هیچکدام از وزرای پیشنهادی کرزی رای اعتماد نداد و تنها نماينده ای بود که رای خود را به خبرنگاران نشان می داد. او در رای گیری های قبلی پارلمان نيز، رای خود را علنی کرده بود.

سه شنبه 5 ژانويه 2010

عکس از اسوشیتد پرس


IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


63 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > رای داکتر بشردوست به وزرای پیشنهادی کرزی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • من هم با داکتر رمضان بشر دوست موافق هستم متأسفانه در حال حاضر هر کسی که وابستگی به کرزی یا دوستانش داشته باشد کاسه گدایی در دست دارد و در خواست یکی از پستهای دولتی را دارد کرزی بیچاره و هم دستانش نیز هیچ توجه ندارد که ایا او لایق می باشد یا نه صرف می خواهد دلشان را خوش کند و به قول معروف دهنشان را چرب کند در این روزها می بینیم که هر کسی به رهبران و وابستگان جیره خوار کرزی مراجعه می کند و تقاضای یکی از بستهای مهم دولتی را دارد از وزیر گرفته تا ریاست یک از ادارات دولتی، حال انکه هیچ کدام لایق نیستند و حتی کسانیکه خود را کاندید برای والی ولایات افغانستان کرده اند اکثر انها حتی تحصیلات ابتدایی ندارند و صرف هوادارن کاسه لیسان کرزی هستند، وای به حال مردم و این مملکت که چه بر سرش خواهد امد.
    ای کسانیکه روشنفکر هستید و اینده کشورتان برایتان مهم است نگذارید کشورتان را کسانی در دست بگیرند که فقط به فکر پر کردن جیب خودشان است و هیچ تجربه و تحصیلاتی هم ندارند و چون زمانی به قول خودشان در کنار رهبرانشان مثل محقق و خلیلی و ..... بودند پس باید حالا حتمأ یک سمتی داشته باشند ای رهبران مردم شما قدری به فکر مملکت باشید و حداقل کسانی را انتخاب کنید که دو روز دیگر آبروی شما را نبرد و کسی که می خواهد والی ولایتی شود یا وزیر یک کشور شود باید حتمأ تحصیلات دانشگاهی داشته باشد و تجربه کاری نه هر بی سر و دستی بخواهد برای ما مردم افغانستان سالاری کند. افرین بر تو ای بشر دوست که حداقل جرأت بیان گپهایت را داری نه مثل بسیاری دیگر که بز دلانی بیش نیستند.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.