کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > پاداش برهان الدین ربانی در شورای صلح: صلاح الدین ربانی سفیر افغانستان در تورکیه (...)

پاداش برهان الدین ربانی در شورای صلح: صلاح الدین ربانی سفیر افغانستان در تورکیه شد

حامد کرزی همه ی بخش های دولت را به همین شکل بین باندهای مختلف و خانواده های مختلف تقسیم کرده است.

شنبه 18 دسامبر 2010


عکس از سایت دولت تورکیه

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > پاداش برهان الدین ربانی در شورای صلح: صلاح الدین ربانی سفیر افغانستان در تورکیه (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • جرانه , اضافه از صد سفير از افضانستان و هزار ها كار مند از قبيله است.كه همه قبيله برستى ميكنند.اكر بشتون نباشى به مشكلات عديده روبرو ميسازند.جه ميشود كه اين يك شخص تحصيل كرده و دانسته هم يك سفير باشد.باور كونيد كه از قبيله برستان كرده به مشكل همه بهتر و انسانيت بر خورد خوب خواهد كرد.فاشيستان قبيله انسانيت را ياد ندارند و برخورد خشن و غير دوستانه دارند و مشكل تراشى ميكنند.و تعصبات قومى كه انها دران غرق هستند بر رخ هر شهر مند ميكشند.اين مانند افتاب هويداست.اكر ازين قبيل افراد زياد بايد انسانيت و شرافت به ميان ميايد.

  • آقای بینا، سلام!

   حرف شما زمانی درست می بود اگر ربانی به جای پسرش، تاجکی از لغمان یا لوگر را سفیر می ساخت. وانگهی حق تاجک را بدست آوردن و تامین عدالت با مقرر کردن فرزند به چوکی سفارت و یا مقرر کردن حتی ده تاجک به این چوکی و آن چوکی صورت نمی گیرد. بلکه کار یک رهبر و شخصیت به سویهء ربانی باید به مراتب بزرگتر و پرمعنی تر از مقرر کردن فرزند و داماد به کرسی ها باشد. این ها از همهء آنچه خدا و مردم از آنها می خواهند به چوکی می اندیشند و چوکی را هم برای اقارب و نزدیکان خودشان، نه برای مثلاً فلان مجاهد زاده یی که با اشک و آه مادر بیوه بزرگ شد....

   یک حزب سیاسی شخص ثروتمندی نیست که باید صدقات و خیرات های خود را به افراد تقسیم کند. حزب سیاسی برای دیروز، امروز و فردای مردم کشور خود می اندیشد و به آن کار می کند.

   استاد ربانی ظرفیت و توانایی های بسیاری دارد اما از آن کار نمی گیرد. با این میماند که رستم به جای رفتن به میدان با اطفال مصروف "دنده کلک" باشد. پسر مقرر کردن و داماد مقرر کردن برای استاد ربانی دنده کلک است. و تلاش ما هم برای فغال ساختنش بی فاید است. چرا که او تصور نمی کند که باید از مردم و از ملت بیاموزد و برای تامین منافع ملت کاری کند. او فکر میکند که همه چیز را می داند و مردم "توده های نادان" اند.

 • حسين ابن على (ع) ميگويد
  (بدان كه روحت و نفست ارزش كمتر از بهـشت ندارد، پس ارزان تر از ان مفروش)
  اين جمله را من بزبان انگليسى خوانده ام و من ترجمان نيستم پس اگر درست ترجمه نتوانسته ام اميد بخشش از خوانندگان محترم مطن انگليسى اين است
  Remeber that your soul has no value less than paradize, do not sell them for anything cheaper.
  در حكومت هـاى خلقى هـا كسى را كه ميخواست از قدرت بركنار كند او را بحيص سفير بجايي روانه ميكردند كه خلقى ها بعد از بركناري داود پرچمى ها را اين چنين از ميدان كنار زد كه از جمله نجيب به ايران و يادم نيست كه ببرك يكجايي ديگر فرستاده شد

  اين بدين معناست كه سفير هـيچ قدرت و هـيچ كاره نيست و اين كه اقاي رباني اين همه موزه پاكى نموده تا يك چوكى بى ارزش سفير بودن را براي پسرش ( اين اقا پسر يا برادرش ميشود اينرا من نميدانم) بدست بياورد واقعا جاي شرم است.
  اگر خود را ميفروشى حد اقل به يك چيز با ارزش تر بفروش 

 • شرم باد بر توای دلال قدرت
  که کردی خودرافدای کرسی سفارت
  چرابافاشیست قبیله همراهی کنی
  چرا تیغ ستم برقلب ملت زنی
  جگرما دریده زظلم وستم فاشیست
  قدما خمیده زهرگونه علم فاشیست
  توآرام نشسته زدورتماشا داری
  برحال مظلومان رحم هم نداری
  طوق غلامی غلام مبارک بادت
  این لقمه ء حرام مبارک بادت

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.