کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > همت زنان افغانستان بیشتر از مردان است و رنج شان هم بیشتر

همت زنان افغانستان بیشتر از مردان است و رنج شان هم بیشتر

دو شنبه 18 جنوری 2010

ظلم به زنان در همه ی قشرهای جامعه وجود می شود. مردان افغان بیشتر به غيرت و همت مردانه ی خود فخر می کنند. غيرت آنان تاکنون هیچ سودی برای جامعه نداشته است.

عکس از اسوشیتد پرسIP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


45 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > همت زنان افغانستان بیشتر از مردان است و رنج شان هم بیشتر

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • می بینم در ایننجا جرئت نوشتن حرف های آلوده خود را ندارید. ببینید. این من هستم. این خواهر و مادر شما است. این زن افغان است. شما بی غیرت ها جز این که بخورید و بنوشید و به هم دیگر دشنام بدهید و آتش ملت گرایی را بیافروزید و آن را برای پسران و اولاد های تان نیز یاد بدهید ، دیگر کاری ندارید. ببینید به این رسم. اگر وجدان می داشتید در این جا از آن گفته هایتان معذرت می خواستید. اما من انتظار چنین حرکتی را از جانب شما ندارم. چون شما وجدانی ندارید.

  • خواهر گل بنده بدون محاسبهً ملامتی و نا ملامتی از همه کابلپرسیان معذرت میخواهم. و با وجودیکه یک مثقال شرم دارم در بحث های مهم شرکت نمیکنم تا همه مرا نبخشند.

  • اما یک چیز را باید شما و دیگران بیاد داشته باشید که توهین گران. منافقین و کسانیرا که بالای دیگران نیشخند میزنند را وقت و نا وقت سبق خواهم داد۰

   ببینید که کدام تا از دشنامگران کابل پرس به اندازه برادر کم شرم تان شرم دارد. و از کته گویی حد اقل برای چند روزی پرهیز میکند.

  • نمیدانم ترا دختر باشهامت، خواهر غیور و یا سیلی/کتک محکم بر روی همۀ ما مردان فرو رفته در خودنمائی و خودخواهی بدانم؟
   ولی اینرا بدان خواهرم که همین چند سطر از نوشته هایت، اشکان اسف بر صورتم سرازیر نموده، درس و عبرتی داده است بس عظیم و مخواهم سر خجالت پیش پاهایت خم نمایم و فریاد زنم که مرا ببخش.

  • یک مثقال شرم بدرد نمیخوره . مگر شرم مثل طلاه واری تول میشه . باز هم در مملکتی مثل افغانستان واری که همه پاچای خوده بر بی ابی یکی دیگه بر زدند . شاید کیلو کیلو شرم باز هم کم بیایه . افغانی تا فیل , , شتر نگویه شکم درد میگیره . به نظرم که شما به جای کلمه شرم از ( خجالت ) استفاده میکردید بهتر بود . چرا که همه اب های که با خود شرم را برده است از اسیاب افتاده است و باقی خجالت تنها مقابل شما چشم به چشم تان انداخته ایستاده است تا تکلیف خود را یک طرفه نماید با شما .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.