در همین بخش

صفحه نخست > حقوق بشر > باز هم جنایت جنگی، باز هم سربازان حامد کرزی

باز هم جنایت جنگی، باز هم سربازان حامد کرزی

در حالیکه آدمکشان طالب به کشتار غیر نظامیان ادامه می دهند، برادران آنان به شمول حامد کرزی، به دستور اربابان انگليسی طرح مذاکره را روی ميز گذاشته اند. در چند سال اخیر به وضوح دیده شده که اربابان انگلیسی هیچ علاقه ای به مبارزه با تروريزم ندارند و اهداف دیگری را دنبال می کنند.
دوشنبه 18 جنوری 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

عکس از رویترز و اسوشیتد پرس

کابل: حمله ی طالبان به مراکز غیر نظامی

این حملات مصداق بارز جنایت جنگی ست که توسط برادران حامد کرزی انجام می شود.

پيام‌ها

 • دستاورد های شبانه روزی اتمر و عبدالرحیم خان وردک در زیر گوش کرزی پاچا نمایش داده شد .

  کرزی پاچا برادران طالب خود را یک ملیون بار به اشتراک در قدرت دعوت میکند !!!!!!!!

  سربازان آزادی روستار تر ه کی - حبیب اله جان رفیع - خطاب....... میخواهند کابل را آزاد کنند!!!!!!!!!!!!!!!!

 • افتخار به این راد مردان جنبش رهایی بخش ، که امروز شش تن از هموطنان ما را از مذلت و جور روزگار رهایی بخشیده و روانه بهشت موعد کردند . ( روح شان شاد و مقام شان بهشت برین باد )

  افتخار به این پرچم داران ، میراث خوران و سربکف داران اصیل که بخاطر رهایی وطن از شر متجاوزین با انفجار امبولانسی در نزدیک گلبهار سنتر ، پانزده نفر از کابلیان را از پا در آوردند ، که متأسفانه بخاطر رفتن به جنت عجله نکرده بودند .

  افتخار به هفت تن سربازان باغیرت و شهامت که ساحه های نظامی و امریکایی نشین مانند فروشگاه ، سینما آریانا و بانک ملی را هدف حمله مقاومتی خود قرار داده ، سه تن سرباز وطن فروش که جان یک زن و یک طفل را نجات دادند به جهنم فرستادند .

  _افتخار به این هفت تن انتحاری که با ایجاد ترس و وحشت در بین بیگانگان و اقلیت ها ، موجودیت خود را نشان دادند و به حمله ناجوانمردانه قوای امنیتی اوغانستان جام شهادت نوشیدند . بیشک که ما ابلیسم و به پدر بزرگوار ابلیس باز میگردیم !

  • مزار ی !

   مثل این میماند که تو میخواستی ( چله ) پخته کنی به خاطر زیر کردن ( اجنه ) ول ناگهان به جای که تو اجنه را زیر کنی اجنه ترا زیر نموده و از دهان تو این حرف ها را بیرون میدهد . تو با این نوشته خود از طالبان دفاع نموده ایی .

  • anche mazari naweshta tanze ast talkh, ok

 • کرزی همان ملا عمر کور است. فرق کرزی و ملا عمر به اندازه فرق محمود خان و هاشم خان است.

جستجو در کابل پرس