کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > ببينيد و بشنويد > کابل صحنه ی جنگ شهری شده و حنیف اتمر فقط در کار چپاول است

کابل صحنه ی جنگ شهری شده و حنیف اتمر فقط در کار چپاول است

کارنامه ی حنیف اتمر در وزارت داخله نشان داده که او به هیچ عنوان لیاقت اين پست را ندارد و بجای تامین امنیت شهروندان در کار چپاول دارایی های همگانی و انجام وظایف محوله از سوی ارباب انگلیسی ست.

دو شنبه 18 ژانويه 2010

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


64 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > ببينيد و بشنويد > کابل صحنه ی جنگ شهری شده و حنیف اتمر فقط در کار چپاول است

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • صحنه نخست نمایشنامه فرار !!

  اوبچه ! اونجه توپنگ مانده ، توپنگ ! زه واخله که نه !

  غیرتمندان که گریختند و توپنگ را هم به میدان فراموش کردند ، کی جنگیده ؟ خدا میداند !!!!

  • ملگری اصیل خان او ولی خان ته !!!!!!!!!!!!

   اینست غیرت اوغانی تان که توپنگ را رها و خود پرار کرده این بار اول نیست - روزجشن پاچا صاحب کرزی در محضر دیپلومات های خارجی دوست ودشمن بواسطه جر ثقیل پرار کردمهمانان را به حال خودشان رها .... وزیر دفاع اش از ریس جمهور پیشتر پرار کرده واولین کاراش تلیفون کشیدن به خانمش در امریکا بود که از سلامت خود به انان اطمینان میداد چند روز بعد برای دفاعیه پرار اش بهانه اورد گویا رفته بود تا دریشی نظامی اش را بیپوشد !!!!!!!!!!!! و در اولین اقدام جزوتام های اردو ملی!!!!!!!!!!!!!را منسجم ودستور دادم تا جناب ریس دولت اوغانستان کرزی پاچا را مل خیر به قصر ریاست جمهوری در عقب دیوار های ضخیم وامن برسانند واینک به چشم سر میبینید که جناب ریس جمهور زنده و سالم از تلویژیووووون با شما مخاطب است ویک مدال دیگر شجاعت برای من وراننده سر بکف جرثقیل با دستان مبارک خود وحضرت مجددی عطا کردن!!!!!!!!!!!!!

   این فرار ها مردانه را به جناب کرزی پاچا و وزیران نابغه اش اتمر و وردک وسیاهی لشکر شان و قوم گرایان پارلمان که همه چیز را قربانی زبان وملیت و فاشیزم کرده اند توریک میگویم ..

   سیاهی لشکر نیاید بکار - دوصد مرد جنگی بهتر از صد هزار

   هشت سال گذشت اما اردوی درست پلیس حسابی و استخبارات فعال نداریم اینرا هم بر گردن انجو های خارجی بیندازیم یا بر گردن طالب و القاعده و ایران وپاکستان ......

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.