کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > آدم ها که هیچ، پرندگان هم از این آدم ها در امان نیستند!

آدم ها که هیچ، پرندگان هم از این آدم ها در امان نیستند!

اگر اين تعریف ارسطو فیلسوف یونانی را همچنان بپذیریم که انسان حيوانی سخنگوست، باید این را هم افزود که این حیوان سخنگو، خطرناکترین حیوان جهان نیز هست.

شنبه 23 جنوری 2010

عکس از اسوشیتد پرس

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


62 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > آدم ها که هیچ، پرندگان هم از این آدم ها در امان نیستند!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • وطندار ها باز چپه غلط راه میروید . اگر همین مرغ بازی یا مرغ جنگی را به پاریس فرانسوی ها اجرا بکنند و یا انسان همرای انسان در روی صحنه همدیگر خود را برای خوشنودی چند تا شرابی و قاچاق چی مثل اولاده الکاپون و یا نواسه های کوروینی تا دم مرگ بزنند و همدیگر را خون و خون الود نمایند , برایش میگویند نمونه های بارزی از تمدن است . ولی اگر چند تا از مردم ما از بی کاری دو تا مرغ خراس را باهم بجنگانند میگویند , بسیار کار وحشیانه اتفاق افتاده است . هله هله هی هی . مگر جنگیدن در تاریخ افغانستان نمونه بارزی از غیرت نیست که گاهی برای نجات مردم و گاهی برای نجات کشور در مقابل بیگانگان اجرا شده است . پس تفریح مردمان مثل مردمان افغانستان که تمام تاریخ خود را به جنگ سپری نموده اند چه باید باشد به جز جنگیدن جنگاندن ؟ . اسوشیتد پرس یک سازمان خبری انگیسی امریکایی است که بعد اشغال از افغانستان میخواهد مردم ما را به بار های چون شمروک و رستوانت های چوت لای تای بکشاند تا همه سر از پا نشناخته به جای دفاع از کشور به دنبال چاکلیت های امریکایی بدوند . فعلاء تا کوچه و پس کوچه افغانستان از شر این چوچه سگ های امریکایی صاف و پاک نشده است برای ما مردم بودنه جنگی و مرغ جنگی و سگ جنگی خوب است تا باشد که با این بهانه خون ما گرم باشد و رنگ خون یاد ما نرود .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.